1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیوگرافی انوشکا شارما|anushka Sharma

شروع موضوع توسط *ĦØRÂ* ‏Mar 26, 2015 در انجمن بیوگرافی هنرمندان خارجی

1. *ĦØRÂ*

*ĦØRÂ* ☆°H○Ra°☆

3,514
    10,971
    49,317
    cf3736a514ec39e818f3c7d8437fd34c.

نام : انوشکا شرما

تاریخ تولد : اول ماه می سال 1988
    محل تولد : هندوستان ، کارناتاکا ، شهر بنگالور
    ملیت : هندی
    قد : 1.75
    رنگ مو : قهوه ای تیره
    رنگ چشم : فندقی
    وضعیت بدنی : لاغرو متناسب
    نژاد : آسیایی
    مذهب : هندو
    حرفه : مانکن ، هنرپیشه
    سالهای فعالیت : 2008 تا اکنون
    ژانرهای اصلی : کمدی ، درام ، عشقی ، جنایی
    نخستین فیلم : رب نه بنا دی جودی (2008 )
    نخستین فیلم اصلی روی پرده : رب نه بنا دی جودی (2008 )
    تحصیلات : کالج Mount Carmel ، شهر بنگالور
    زبان : هندو ، انگلیسی ، کانادایی
    پدر : آجای کمار شرما ، افسر ارتش
    مادر : آشیما شرما ، خانه دار
    دلیل شهرت : نقش تانی در فیلم رب نه بنا دی جودی (2008 )
    فعالیت های بازرگانی تلویزیونی : روغن مو Parachute Advance Hot Hair Oil و شامپوی JHoy Skin Fruits Face Wash ، FIAT PALIO ، SPINAZ TALC ، و جواهرآت Nathella Diamond Jewellery
    جلد مجلات :تا کنون بر روی جلد مجلات روبرو بوده است: People, Hi! Blitz, Beauty, Cosmopolitan, Femina, Verve, Marie Claire
    بیوگرافی کامل
    انوشکا شرما در اول ماه می سال 1988 در هندوستان متولد شد . وی هنرپیشه و مدل است که در فیلم های هندی بازی می کند . در سال 2008 ، او با Aditya Chopra برای قرارداد سه فیلم با Yash Raj Films توافق نمود و نخستین فیلم خود را با نام رب نه بنا دی جودی (2008 ) ارائه داد . بعدها به دلیل بازی در نقش Shruti Kakkar در فیلم Band Bajja Baarrat در سال 2010 تحسین همگان را برانگیخت . بازی در این دو فیلم موجب گشت تا وی نامزد بهترین بازیگر زن در جشنواره Filmfare Awards Ceremony شود .سال های اولیه زندگی و خانواده او:

پدر انوشکا شرما ، آجای کمار شرما ، افسر ارتش و مادر او ، آشیما شرما خانه دار است . برادر بزرگترش ، کارنش ، بازیکن ورزش کریکت در سطح کشوری بود . انوشکا در مدرسه ارتش تحصیل کرد و توانست در رشته هنر از کالج Mount Carmel فارغ التحصیل شود . بعدها به مومبایی رفت تا حرفه مانکنی را دنبال کند ، شهری که در حال حاضر در آن سکونت دارد .
    حرفه بازیگری

انوشکا شرما می گوید که همواره دوست داشته است تا در دنیای مانکنی باشد. وی حرفه مانکنی را در Lakme Fashion Week به عنوان یک مانکن برای Wendell Rodricks's Les Vamps Show آغاز نمود و به عنوان مدل نهایی Rodrickers انتخاب گردید . سپس برای Silk & Shine, Whisper, Nathella Jewelry and Fiat Palio. در مسابقات شرکت کرد .
    اولین نقش وی در رب نه بنا دی جودی در نقش Aditya Chopra بود که نقش مقابل شاهرخ خان بود . نقش او در این فیلم مورد قدردانی قرار گرفت و یکی از منتقدان با نام Taran Adarsh در مورد وی می گوید : انوشکا بازیگری است که اعتماد به نفسش شما را متعجب می سازد . این مسئله که در صحنه با بازیگر با استعدادی مثل شاهرخ خان سهیم شوید نمی تواند پیشرفت کوچکی محسوب گردد و انوشکا توانست از ابتدا تا انتها به خوبی آنرا مدیریت کند . فیلم نقطه نظرات مثبتی را دریافت کرد و یک فیلم جنجالی شد . این فیلم تا انتهای همان سال بالاترین سود را از فروش دریافت کرد . فیلم دوم انوشکا ، Badmassh Company ، تحت Yash Raj Films ، در ماه می سال 2007 تولید شد . در این مورد Taran Adarsh می گوید : انوشکا نوعی وحی است . حیرت انگیز است . عملکردش واقعا" هیجان آور است و بازی او با شاهید کاپور نیز هیجان انگیز است .
    در سال 2010 ، انوشکا قرارداد سه فیلم خود را با فیلم Yash Raj Films کامل کرد و در Band Bajja Baarrat که یک فیلم کمدی عاشقانه بود و توسط Maneesh Sharm کارگردانی شد خیلی خوب درخشید و با هنرپیشته تازه کار Ranveer Singh همکاری نمود . وی نقش یک دختر طبقه متوسط اهل دهلی – پنجاب را بازی کرد که در زمینه تدارکات عروسی به طور مستقل کار میکرد . شرما برای آماده شدن در نقش خود نیاز داشت تا گویش یک زن پنجابی جوان که از دهلی آمده را فرا گیرد . پیش از پخش فیلم ، به نظرش بهترین فیلم او تا آن زمان همین فیلم بوده است . برخی صاحب نظران جنبه های دیگری از فیلم را بیان کرده بودند و واکنش Yash Raj Films به آخرین تولیدش را بررسی نمودند . این افراد انتقاد کرده بودند که ستاره مرد در این فیلم وجود نداشته و به همین دلیل نقش شرما کمرنگ شده است .
    Band Bajja Baarrat در 10 دسامبر سال 2010 پخش شد و موفقیت نسبی دریافت کرد و وب سایت هندی Box Office گزارش نمود که فیلم مذکور بعد از پنج هفته دارای فروش تقریبی 21.44 کرور بوده و در واقع موفقیت نسبی کسب کرده است . منتقدان عملکرد شرما مورد ستایش قرار دادند و بسیاری نقش او را بهترین کار وی تا آن زمان دانستند . Taran Adarsh در توصیف نقش او می گوید : حقیقتا" حیرت آور است ، او در سه فیلم به خوبی بازی کرده است . فیلم مذکور بیشتر بر دوش آنوشکا سنگینی می کرد و در حقیقت او بار اصلی فیلم را به دوش کشید و حقیقتا" انوشکا توانست از زیر بار این مسئولیت سربلند بیرون بیاید . برای این فیلم هم آنوشکا نامزد دریافت جایزه Filmfare برای بهترین نقش زن گردید و نامزد جوایز متعدد در جشنواره های مختلف گردید .
    در دسامبر 2009 ، او کار فیلمبرداری را برای Patiala House شروع کرد . این اولین فعالیت اقتصادی او در خارج از کار های یاش راج فیلم بود که با Nikhil Advani وAkshay Kumar همکاری نمود . در 11 فوریه سال 2011 ، Patiala House پخش شد . علیرغم عملکردنه چندان جالب فیلم در Box Office بااز هم انوشکاشرما نظرات مثبتی را در مورد بازی خود در فیلم دریافت نمود . Nikhat Kazmi در مجله تایمز هند می نویسد : سرزندگی انوشکا شرما در Band Bajja Baarrat خیلی عالی بود .
    در دسامبر 2011 ، او مجددا" به تیم Band Bajja Baarrat پیوست و با Ranveer Singh و Maneesh Sharma برای فیلم Yashraj و Ricky Bahl همکاری نمود .
    صحبت انوشکا در مورد فیلم:
    من وقتی در رب نه بنا دی جودی بودم ، سن و سال کمی داشتم و این باعث شد که من به عنوان هنرپیشه معرفی شوم . من خیلی به رشد خودم در هنرپیشگی اطمینان ندارم اما به رشد خودم به عنوان یک انسان اعتقاد دارم . نقل قول ها و صحبت های شخصی انوشکا به زمانی فکر می کنم که تنها 15 سال داشتم . به من گفتند که باید طوری راه بروم که گویی در خیابان راه می روم . اعتماد کردن به من کار سختی بود اما تجربه بزرگی برای من شد چرا که چیزهای زیادی یاد گرفتم . خیلی خیلی خیلی عصبی بودم . من به نمونه ها و انسان های بزرگ نگاه می کردم و از روی آن یاد می گرفتم . با کمک مدل ها توانستم چیزهای زیادی یاد بگیرم . حالا فکرمی کنم که به خوبی می توانم روی رمپ راه بروم .
    در مورد وقتی که او هنوز مانکن نبود: به دیدن دوستانم می روم مطالعه را دوست دارم . من خیلی وقت ندارم و بیشتر کارهای اقتصادی را از طریق مکاتبه انجام می دهم .
    موهای من کاملا" سالم هستند . وقتی با Sunsilk قرارداد بستم آنها درمانهای پروتئینی برای من تجویز کردند . بسته مخصوصی که من بکار بردم موجب شد تا موهایم سالمتر شوند .
    من به خاطر پوست خوبی که دارم خدا را شکر می کنم اما به دلیل آلودگی مجبور هستم صورتم را به طور منظم بشویم . همواره آب فراوان می نوشم و سعی می کنم که شاد باشم .
    بررسی فیلم های اوRab Ne Bana Di Jodi
    نقش : Taani Sahni
    پخش در تاریخ : 11دسامبر 2008
    کارگردان : Aditya Chopra
    تولید کننده : Yash Raj Films
    موسیقی : Salim Suleman
    نتیجه Box Office : بلاک باستر

رل بازیگران :
    Shah Rukh Khan:Surinder Sahni / Raj KapoorTaani:Anushka SharmaVinay Pathak:Balwinder 'Bobby' Khoslaخلاصه : آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر یک روز معمولی ترین ، بی مزه ترین و آرام ترین مرد را در جاده یا اطراف خود ببینید ممکن است داستان عشقی برای گفتن داشته باشید ؟
    شاید نه . چطور یک مرد معمولی می تواند آنقدر جذاب باشد و با سادگی زیاد خود موجب الهام داستان عشقی شود ؟
    اما می توان حدش زد که چه رخ می دهد . عشق نمی تواند بین فرد معمولی و خاص ، بین فرد جالب و غیر جالب و بین جذاب و غیر جذاب تمایز قائل شود چرا که عشق وجه تمایزی ندارد . این مسئله برای هر کسی ممکن است رخ دهد و می تواند ما را در خود غرق کند و یا کاملا" تجربه معجزه آسایی به ما بدهد .
    این مسئله برای Surinder Sahni با بازی شاهرخ خان رخ داد؛ یک مرد ساده با قلب پاک و مهربان که برای Punjab Power کار می کرد ، وقتی عاشق Tanni (آنوشکا دختر سرزنده و پرزرق و برق و با محبت شد ، برای کسی که کل دنیایش بوم نقاشی است و زندگی را با رنگ های رنگین کمان رنگ می کند تا اینکه شرایط غیر قابل پیش بینی همه را تغییر دهد و همه چیز را در کنار هم بگذارد .
    آنچه که دنبال می شود در حقیقت سفری است که با خنده ، اشک ، شادی ، رنج ، رقص و عشق پر می شود . سفری که ما را متقاعد می کند که در هر فرد معمولی داستان عشق فوق العاده ای وجود دارد . badmaash company

نقش : Bulbul
    پخش در تاریخ : 7 ماه می 2010
    کارگردان : Parmeet Sethei
    تولید کننده : Yash Raj Films
    موسیقی : Pritma
    شعر : Anvita Dutt Guptan
    نتیجه Box Office : موفق
    رل بازیگران :
    Shahid Kapoor : کاران
    انوشکا شرما : Bulbul Singh
    Meiyang Chang : Zing
    Vir Das : Chandu
    Ladies vs. Ricky Bahl موضوع فیلم :
    Dimple Chaddha دارای زندگی اشرافی بوده که با والدینش زندگی می کند . دوست پسر او در Sunny Singh است . با دوست پسرش بیرون رفته ، الکل مصرف می کند ، بیهوش شده و دوست پسرش او را بغل کرده و به خانه می آورد . پسر والدین دختر را تحت فشار قرار می دهد و آنها نه تنها پسر را تائید نمی کنند بلکه آقای Chaddha دست به اسلحه می شود تا پسر را از Bungalow در Barakhamba Road بیرون کند که متعلق به پدربزرگ Sunny است . سپس پیشنهاد خرید آنرا برای Rs.2 Crores داد و آنرا به مقدار Rs.20 Lakhs به Sunny پیشنهاد داد که پول را گرفته و ناپدید شده بود . آقای Chaddha هم برای روبرو شدن با مالکان واقعی آنجا را ترک کرده بود تا پلیس آنها را دستگیر کند . Sunny دوباره تصادف کرد و آن موقع Deven Shah در مومبایی بود و می خواست با Raina Parulekar کار کند که برای Rs.90 Lakhs اقدام به فروش نقاشی های Dimple Chaddha نمود . رسانه ها این خبر را منعکس کردند . Dimple Chaddha به Saira Rashid که مقدار Rs.10 Lakhs از دست داده بود پیوست ... Patiala House

نقش : Simran Chaggal
    پخش در تاریخ : 11 فبریه 2011
    کارگردان : Nikhil Advani
    موسیقی : Shankar-Ehsaan-Loy
    رل بازیگران :
    Akshay Kumar : Kaali
    انوشکا شرما : Simran Chaggal
    Dimple Kapadia :Mrs. Kahlon

موضوع فیلم :
    Gurtej Singh Kahlon شهادت داد که خانواده اش با حمله اسکین هدهای قفقازی متولد لندن مواجه شده اند و باعث مرگ خانواده شده اند . بعد مشخص شد که حمله کننده ها هیچ نقشی در قتل نداشته و خود او مظنون بود و دستگیر شد . بعد سوگند یاد کرد که رفتارش را عوض کند و مانند هندی های شرقی خصوصیات آنها را داشته باشد . بعد اقدام به ایجاد Mini-India در Southall نمود . سپس پسرش ، Parghat ، را تشویق کرد تا ورزش کریکت انجام دهد و در تیم هند باشد. وقتی پسرش وارد تیم کریکت انگلستان شد ، او جلوی فعالیت پسرش را گرفت و از او خواست تا مغازه را بچرخاند و ازدواج کند و مخالفتی نداشته باشد . بعد Simran Chaggal که یک دختر دو رگه با نژاد ترکیبی بود وارد زندگی Parghat شد و با کمک خواستن از خانواده Kahlon موجب شد تا Parghat مجددا" وارد تیم کریکت انگلستان شود ...Band Bajja Baarrat

نقش : Bulbul
    پخش در تاریخ : 10 دسامبر 2010
    کارگردان : Maneesh Sharma
    موسیقی : Salim-Sulaiman
    Box Office : 23.31 crore
    رل بازیگران :
    انوشکا شرما : Shruti Kakkar
    Bittoo Sharma : Ranveer Singh
    موضوع فیلم :
    بعد از اینکه پدر Bittoo Sharma ، دانشجوی تنبل در دهلی ، از وی خواست تا به خانه بازگردد و در مزرعه نیشکر کار کند قبول نکرده و تصمیم گرفت تا با Janakpuri- Shruti Kakkar که شغل برنامه ریز عروسی داشت شراکت کند . او از همکاری با Bittoo Sharma خودداری کرد اما پس از اینکه تحت فشار قرار گرفت با او همکاری نمود و 'Shaadi Mubarak' را راه انداخته و جشن های عروسی کوچک را راه می انداختند و با رستوراندار و گلخانه دار ، Rajinder Singh and Maqbool در رقابت بودند . بعد از اینکه یک جشن در عروسی در Sainik Farm برگزار کردند تصمیم گرفتند که زندگی خودشان را بهتر کنند . Shrut احساس کرد که عاشق Bittoo Sharma شده است اما این عشق یک طرفه بود . تلخی این ارتباط موضوع را بدتر کرد و موجب جدا شدن ایندو شد . سپس Bittoo Sharma اقدام به افتتاح 'Happy Weddings' نمود و دوباره با هم مشغول شدند و طلبکارها منتظر بودند

H@dise و ♥ąяεՔεн♥ از این پست تشکر کرده اند.
  2. H@dise

H@dise دل♥بستن اکیدا ممنوع

1,084
    7,446
    19,047
    کارینا خوشمل تر:32::31:

*ĦØRÂ* از این پست تشکر کرده است.
  3. *ĦØRÂ*

*ĦØRÂ* ☆°H○Ra°☆

3,514
    10,971
    49,317