1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیوگرافی امیر تتلو

شروع موضوع توسط friend amir tataloo ‏Mar 13, 2014 در انجمن بیوگرافی هنرمندان ایرانی

1. friend amir tataloo

friend amir tataloo تو نمیتونی مثل من باشی !!!

29
    52
    121
    نام : امیر حسین

نام فامیل : مقصود لو

لقب : تتلو ( در مورده لقبش گفته که یه اسمه مثل همه ی اسم ها و معنی خاصی نداره .

تاریخ فوت : !!!!!!!!!!!!!! هنوز نمرده

اولین ترک : واقعیت ( با سبک ار ان بی )

نام استاد :شاهرخ سالار سولفژ ( تو دوبی زندگی میکنه )

اهنگ ساز و تنظیم کننده کارهاش : محسن صادقی

نام شاگرد : تتلو امیر اردلان ( طعمه ) رو اموزش داده و الان طعمه جزء رپرای بزرگه ولی مثله اینکه یه چند وقتیه خداحافظی کرده

بیوگرافی کامل امیر تتلو:
    امیر مقصود لو معروف به تتلو در شهر تهران در ساله 1362 به دنیا اومده و از سال 1379 با موسیقی رپ اشنا شده ( قبلش یه 2 سالی پاپ میخونده ) و در سال 1380 با سفر به دبی و اشنا شدن با شاهرخ تونست سبک ار ان بی رو به صورته کامل فرا بگیره و بعد از اون وارد ایران شد و شروع کرد به ار ان بی خوندن با رپرهای بزرگ اون موقع مثله توهی و پیشرو و ابلیس و تیغه و ……

امیر در اوایل تقریبآ تا سال 1383 کارش در سبک ار ان بی به صورته کاور بود و نتونسته بود به طور کامل تو این سبک رشد کنه تا این که امیر و حسین تهی گروه تی ان تی رو تشکیل دادن و کارهای قوی رو با اهنگ سازیه محسن صادقی بیرون دادن

لازم به ذکر است که بگوییم امیر فردی است که به همراهیه تهی و پیشرو و روزبه اولین کلیپ رپه فارس رو روانه بازار کردند(کلیپه برو از پیشه من ) و قدمه بزرگی رو در پیشرفت رپ ورداشتن

امیر تتلو به دلیل کدورتی که با حسین پیدا کردن گروه تی ان تی رو رها کرد و هر کدوم به کارهای خودشون ادامه دادن البته مثله اینکه جدیدن و بعد از کلیپ گیر میدادی با هم اشتی کردن ولی دیگر گروه تی ان تی وجود ندارد
    نکته جالب در مورد تتلو اینه که تتلو تا کنون هیچ البومی بیرون نداده و هرچه از او به عنوان اهنگ بیرون امده به صورت تک اهنگ بوده است
    امیر تتلو را همگان با سبک ار ان بی میشناسند ولی امیر تاکنون در 3 یا 4 ترک رپ نیز خوانده است
    امیر تتلو که با سروش و رضا پیشرو نیز رابطه یه صمیمانه ای داشت سر قبول نکردن عضویت در صامت با انان نیز به مشکل برخورد و الان با هیچ کدوم رابطه دوستانه ندارد
    امیر تتلو با این که حدود 25 سال سن دارد هنوز ازدواج نکرده است
    تتلو از پیشگامانه سبک ار ان بی در ایران است ولی یه چند وقتیه دچار سردرگمی در اهنگهاش شده .

با نظراتون منو هم دلگرم کنید.
    با سپاس فراوان.

setareh، flor@ns، ••ÐêMōn•• و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    در کمال احترام به انسانیت و بشر دوستی.. از ایشون متنفرم -_-

setareh، sogi و friend amir tataloo از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. friend amir tataloo

29
    52
    121
    میشه بدونم چرا؟

setareh، Goln@r و sajjad.y از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. sajjad.y

sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

2,010
    5,891
    791
    قربون عمو تتل بشم .
    خیلی دوسش دارم.

setareh از این پست تشکر کرده است.
  5. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,139
    7,155
    خوبه...
    تتلو فقط موزیک یه چیزی بگوش...
    عشقمه...
    یا زیر سقف تهرون...

setareh و friend amir tataloo از این پست تشکر کرده اند.
  6. friend amir tataloo

29
    52
    121
    سپاس

7. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    من آهنگاشو گوش میدم . اما حـقیقتا بعـضیاش چرتـه . بعضـیاش خوبه .
    اما ... اوممم ... از شخصیت خودش زیـاد خوشم نمیاد . در هر صورت ممنون .

8. Goln@r

Goln@r هیچ....

2,983
    5,827
    12,663
    نظر شخصیه منه... به نظر من؛ کار های ایشون و حتی ویدیو هاشون هیچ ارزشی ندارن...
    از نظر احساسی خب تقریبا اکثر آهنگ هایی که خونده میشن یه تم احساسی دارن و خب خیلی ها می تونن با این آهنگ ها ارتباط برقرار کنن؛ ولی تیکه ها و خود شعر هاش.... مثلا که چی تو آهنگ بگی چشمات سگ داره؛ و یا تقلیدی که از بقیه می کنن توی ساخت ویدیو ها.... که وحشت ناک ترینش صحنه ی آتیش گرفتنش توی ویدیو ی (چی بود نمی دونم خودش رو آتیش میزنه) و نحوه ی فیلم برداری که ز موزیک ویدیو های خارجی تقلید و برداشت شده...
    بقیه ی شعر هاش هم که....
    البته بازم میگم... این فقط نظر منه... به نظر من کار های این آدم محتوی نداره... و موسیقی سطحی و صرفا جهت گوش دادن یه چیز و خالی نبودن عریضه است

setareh، friend amir tataloo و ♪ Saba Banu ♫ از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,639
    مـنم تا حـدودی باهات مـوافقـم . با اینـکه آهنگاش رو گوش میـدم . ( اما دلیل بر ایـن نیس ک همه آهنگاشو تایید می کنم ).
    مـیدونی ک نصف بدنش ( اگ درست بگم ) رو خالکوبی کرده ک بـه قول خودش درد بـکشه .
    امـا یـاس یا حامـد فرد با اینکه نصف بدنشون رو خالکوبی نکـردن امـا معنـی درد رو خـــــیلی بهتر از تتـلو درک کردن و فـهمیدن و برای این درد با همیـن سبک ( رپ ) خوندن .
    هرچنـد ک نمیشه آدم ها رو قضاوت کرد اما در هر صورت ایـنا نظرای شخـصی من و تـوئَن . :20

setareh، Goln@r و friend amir tataloo از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. friend amir tataloo

29
    52
    121
    اونا خال کوبی نیست . تتو هستش .ننو هم با دستگاه هستش که فقط طرح میندازه وو طرحاش پاک نمیشه.

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.