1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیهوده است واژهی زن وازادی در مشرق زمین

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 16, 2015 در انجمن درد دل

1. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    چرا آزادی توی پوشش می بینید...؟نه واقعا واسم سواله...؟وقتی عاشق حجاب وچادرت باشی دیگه این چیزا مهم نیست...!

diamondpower از این پست تشکر کرده است.
  2. مهم تر از حق لباس پوشیدن حق انتخاب غذاست، رو کره زمین هر کی حق داره هرچی دوست داشت بخوره،منم شاید دوست داشته باشم مشروب بخورم بشینم پشت فرمون ماشین! هم بدن خودمه هم ماشین خودم،اختیارشو دارم،اما زمانیکه این کار من برای جامعم آسیب داشته باشه حق ندارم انجامش بدم،هم آقایون هم خانوما.. حق ندارن با پوششی باعث آسیب به جامعه شون میشه بیان تو خیابون، جنگل که نیست... جامعه بشریه... باید اصولی داشته باشه،همون لیبرال دموکراتایی که یه عده اینطرف حسرتشونو میخورن معتقدن شما آزادی هر کاری دوست داری انجام بدی اما تا جایی که به کس دیگه آسیب نزنی، منم میگم پوشش نادرست برای چه زن چه مرد باعث آسیب روحی به جامعش میشه،منتها بعضیا فکر میکنن آسیب فقط تصادف رانندگیه و گناه ورو جزو آسیب روحی نمیدونن، اون قوانین با اصول مادی گرایی (شاید) ویترین قشنگی باشه اما یه مسلمون که جنس اسلامش علوی و جعفری باشه گناه رو بزرگترین آسیب میبینه حتی اگه به قیمت از دیت دادن مال و اموالش باشه، چون خودش رو ابدی میبینه و فکر نمیکنه که تو این چند سال دنیا اگه عشق و حال کردی که کردی اگه نکردی اصل ازندگی نکردی، و اینکه متاسفانه خیلیا فقط تفریح با گناه بلدن اصل اغیر از اونو تفریح نمیدونن، اینا مشکلشون جای دیگس...

دختری آسمونی از این پست تشکر کرده است.
  3. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    قبول شدم نرفتم همه اینو بهم گفتن

4. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    بچها من اصلن نمیگم حجاب مانع ازادی من بحثم در مورد حق حقوق خورده شده زن خواهشن در مرد این بحث کنید

5. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    یک بحث ازاد گذاشتم در مورد حجاب تو بخش همه پرسی اگه میخاید در مورد حجاب بحث کنید برید تو اون پست نه اینجا

6. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    یک بحث ازاد گذاشتم در مورد حجاب تو بخش همه پرسی اگه میخاید در مورد حجاب بحث کنید برید تو اون پست نه اینجا

7. اوه ...اوه.. همون بهتر که نرفتید و گرنه هرچی مرده از دم تیغ میگذروندید

8. شاید قصدتون این نبود اما این عکس بشدت داره به حجاب اشاره میکنه

Jud/Abbot از این پست تشکر کرده است.
  9. بحث نداره که! من از اسلام علوی و جعفری حرف میزنم که تکلیفش مشخصه! هرکی دنبال اسلام ترکیه ای میگرده اسمش روشه: اسلام ترکیه ای ... ایشالا با اردوغان محشو بشه

10. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    نه شاید اگه باشه خیلی کم شاید ظاهرش حجاب اما باطنش چیز دیگه ایی

11. در ضمن... "تو" نه..."شما"