1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیماریهای متولدمهر

شروع موضوع توسط JOUDIaBot ‏Mar 11, 2015 در انجمن فال و طالع بینی

1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    يماريهاي متولد مهر
    متولدين آبان تقريبا يکي- دو روز قبل از بدو تولد با مرگ دست و پنجه نرم مي کنند ولي عموما در سنين بالا از دنيا مي روند و علت مرگشان هم معمولا آن مريضي نيست که از يکي- دو روز قبل از تولدشان دچارش شده اند بلکه اغلب به دليل بيماري بددهني از دنيا مي روند. يعني اينکه همين جور بي دليل در خيابان به يکي فحش مي دهند و به شنونده فحش برمي خورد و با پاره آجر مي کوبد سر مهري فحاش و او را به قتل مي رساند.
    همه روزه به جز ايام کاري
    نامه اي به دست ما رسيده که در آن يک مرد نمي دانيم متولد چه ماهي از ما پرسيده که زن من متولد مهر است و توي خانه خيلي زور مي گويد، فحاشي مي کند، دست بزن دارد و مرا کتک مي زند. چند بار هم قهر کرده و رفته ام خانه پدرم ولي چه کار کنم که زندگي ام را دوست دارم و باز دوباره برگشته ام. با همه اين حرفها من مشکلي با همسرم ندارم، مشکل من فاميل ها هستند که به من مي گويند تو زن ذليلي. به نظر شما چه کار کنم؟!
    - اي کاش شما زن مي بوديد زيرا تمام اين مواردي که شما برشمرديد براي اعاده طلاق کافي بود. شما طلاق گرفته و مهرتان را مي گرفتيد و با پولش اگر چه نمي شد يک خانه بخريد ولي يک گاو مي خريديد و با شيرش ماست درست مي کرديد و با زدن يک مغازه ماست بندي امرار معاش مي کرديد. ولي حالا که مرديد اگر طلاق هم بگيريد بايد مهريه اش را هم بدهيد. پس توصيه ما به شما اين است که هر جور شده تحمل بکنيد، اين قدر دهن بين نباشيد و به حرف فاميل گوش نکنيد و مطمئن باشيد با اين فشاري که شما تحمل مي کنيد به همين زودي ها خواهيد مرد و از همه چيز راحت مي شويد.

•KOSAR• از این پست تشکر کرده است.