1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیخیال... یه کم بخندیم...

شروع موضوع توسط saeid-ha ‏May 29, 2013 در انجمن مطالب جالب

1. saeid-ha

saeid-ha belong to autumn !...

3,098
    11,982
    1,894
    میدونم این پستا تو انجمن هست
    ولی بخندین دیگه چیکار دارین.

- بابای شما هم جلو تلویزیون خوابش می بره بعد تا تلویزیونو خاموش می کنی بیدار می شه میگه چرا خاموشش کردی؟
    - دو ساعت پشت تلفن معطّلی که گوشی رو برداره،تا میایی خمیازه بکشی یارو میگه الو!دقّت کردین!
    - نمونه سؤال های رایج توی همه خونه ها: این تلویزیون بی صّاحاب واسه کی روشنه؟ چی از جون این یخچال بدبخت می خوای؟ کی لامپ دستشویی رو روشن گذاشته؟ کی دمپایی دستشویی رو خیس کرده؟ این موقع شب با کی حرف می زنی؟ چشمات در نیومد پای این کامپیوتر کوفتی؟ کی غذای منو خورده؟
    - سر جلسه امتحان نشستی هرچی تو کلته رو برگه خالی می کنی آخرش نصف صفحه هم پر نمی شه بعد یه نفر بلند می شه می گه آقا یه برگه دیگه بدین جا ندارم.اون لحظه می خوای صندلی رو از پهنا بکنی تو حلقش!
    - موقع فوتبال نگاه کردن ۸۰ دقیقه می شینی چش تو چش تلویزیون هیچ اتّفاقی نمی افته، یه دقیقه میری دستشویی،میای می بینی بازی دو دو تموم شده!
    - دیشب رفته بودم استخر,بعداز شنا اومدم لباسامو بپوشم دیدم رو موبایلم ۴ تا میس کاله ۶ تا س ام اس از دوس دخترم بود اس ام اس ۱:عزیزم چرا زنگ میزنم جواب نمیدی؟ اس ام اس ۲:انگار سرت شلوغه جواب اس ام اس هم نمیدی. اس ام اس ۳:همین الان زنگ میزنی وگرنه من می دونم و تو… اس ام اس۴:آشغال معلوم هست کدوم گوری هستی؟ اس ام اس ۵:تقصیر منه که آدم حسابت کردم کچل زشت با اون مامان چاقت.گمشو برو پیش همون دخترعموی… اس ام اس۶:راستی اینم میگم که بسوزی منو دوستت حمید دو ماهه با هم هستیم.بای!!
    - بابام: بیا سر سفره غذا بخور من: نمی‌خوام دوست دارم تو اتاقم غذا بخورم! بابام: غذا رو سر سفره می‌خورن من:چه ربطی داره؟ من می‌خوام تو اتاقم بخورم! بابام: پس واسه چی میری دسشویی؟ تو همون اتاقت برین!!! منومیگی (تا حالا اینطوری قانع نشده بودم)
    - بابام تا یه جایی بیشتر ساعتو بلد نیس!وقتی میرم بیرون از یه ساعتی به بعد هی زنگ میزنه میگه میدونی ساعت چنده استدلال های منطقی بابام...
    - به دوستم مسیج دادم:تولدت مبارک! جواب داده: پیامک ها جای خالی شما را پر نمیکنند..!
    - خدا قسمت کنه برم مکه ، با عربای اونجا اسم فامیل بازی کنم ، بگم با “پ” آی قیافه شون دیدن داره اون لحظه ، آی بخندم من
    - چه لحظه باشکوهی بود اون لحظه..! وقتی معلم میبردمون پا تخته ازمون درس بپرسه وسطش زنگ می خورد..!
    - تا حالا دقت کردین اگه بخوای ۱۰ تومن از عابر بانک بگیری۶۰ نفر تو صف باحقارت نگات میکنن حالا روزی که ۲۰۰ تومن میگیری , تا نیم مایلی, خر هم پرنمیزنه!
    - من آخرش با یخچال ازدواج می کنم! وقتی خوشحالی میری در یخچالو وا میکنی! وقتی ناراحتی میری در یخچالو وا میکنی! وقتی کسلی میری در یخچالو وا میکنی! داری با تلفن حرف میزنی میری در یخچالو وا میکنی! … وقتی نمیدونی چته! میری در یخچال و وا میکنی! و… آخه موجود اینقدر سنگ صبور !!؟ اینقدر محترم؟ اینقدر با حوصله ؟ اینقدر با شخصیت!!!
    - من هیچوقت نفهمیدم چرا آدما زیرِ پتو احساس امنیت میکنن... حالا گیریم یه قاتل اومد توی اتاق خواب بعد حتما ً میگه : الان اومــــــدم بکــــشمـــــــِــــت... اَه لعنتی پتو داره نمیشه!
    - امروز ایرانسل اس ام اس داده:همتون تنهایین همراه اول دروغ میگه مثل سگ!
    - هروقت دره این یخچال لامصبُ باز میکنیم خالیه ،حالا اگه بخوایم یه قابلمه کوچیک تو یخچال جا بدیم باید یک ساعت پازل حل کنیم با محتویات تا بتونیم جاش بدیم
    - یه زمانی بود بابام با مادرم دعوا می كرد بابام منو شاهد می گرفت ، بعدش مادرم منو می زد هر وختم مادرم منو شاهد می گرفت ، بابام منو میزد یه بار اومدم خلاقیت به خرج بدم گفتم : من هیچی ندیدیم جاتون خالی از دوتاشون کتک می خوردم ...
    - به داداشم گفتم لپتاپمو بده. کلا دو متر از هم فاصله داشتیم. دیدم نه میتونه پرت کنه نه میتونه سُر بده. آخرش گذاشتش روی یه پتو گفت بکِش از اون ور!!!
    - پدر:غلط میکنی دختر،وایسابرو خونه ی شوهرت هرغلطی خواستی بکن شوهر:فکرکردی اینجا خونه ی باباته هر غلطی دلت خواست بکنی... عجب گرفتاری شدیم هـــــــــــــــــــا..
    - ای کسانیکه هنگام ورود پدرتان به اتاق بلافاصله صفحه فیس بوک را بسته سپس ساعتها به عکس پس زمينه دسک‌تاپ‌تان خیره می‌شويد بدانند موقع گرفتن پول تو جیبی هم پدرتان کنترل را به دست گرفته و به صفحه تلویزیون خیره خواهد شد!!!
    - به دوستم اس میدم میگم تولدت مبارک... میگه مرسی عزیزم تولد تو هم مبارک ! جوونا دارن از دست میرن به خدا...
    - بچه کـــه بــودیم یکی از تفریحات سالم ما این بود: که پنکه رو خاموش میکردیم, یکم که سرعتش کم میشد, با انگشت پَره هاشو نگه میداشتیم...
    - مامانم اومده 2 تا فایل کپی کنه بش اومدم بگم چی کار کنه همچین میگه هولم نکن هولم نکن احساس کردم اون وسط داره اورانیوم غنی میکنه اگه اشتباه کنه میترکیم
    - عمرت پای نت هدر نره..... بلند صلوات
    منبع: اس ام اس دونی

✄✔☠ℱẰℜǤ⊛Ɫ☠✔✌، alireza1377، amird و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. abje

abje

115
    271
    176
    من با این یکی موافقم که دم به دقیقه میریم سر یخچال ، حالا من و مامانم یه بازی دیگه هم داریم ؛ وقتی خونه ام مامانم همیشه از من میپرسه غذا چی بپزم برات و هر وقت من گفتم مامان فلان چیزو بپز میدونید بهم چی میگه ؟؟ میگه ،مامان خب تو اینی که میگی و بپز تا من برم و بیام . تازگی ها وقتی خونه ام بهش میگم مامانی من کلا هوا میخورم .با هوا سیر میشم مشکلی هم ندارم شما یه فکری برا خودتون کنید

★ سونامی ★، barfi و saeid-ha از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,615
    29,365
    استاتوس خونه هستااااااااا:68:

★ سونامی ★ و saeid-ha از این پست تشکر کرده اند.
  4. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340
    داداشی معرکه بود خدایی................:biggrin:

saeid-ha و ★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده اند.