1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بیا یه کوچولو هم شده بخند 4

شروع موضوع توسط lady taylor ‏Aug 26, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481
    چند وقت پیش خونه مامان بزرگم اینا بودیم خاله مامانم واسه دیدار امده بودن خاله مامانم داشت پز لباسیو که پسرش واسش از اونور فرستاده بود میدادمنم نمیدونم چی شد گفتم اره واقعا حیف این لباس که شما پوشیدی
    من..)
    مامان
    لایه اوزن چقدر سوارخش بزرگ شده

❥ℳĀΣĐξĤ❥ و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.
  2. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دیرو خونه مادر بزرگ شوهرم بودیم سر سفره شوهرم به گودزیلای 6ساله سر نوشابه داد گفت :بیا دایی بازی کن
    گودزیلا:برو بابا دلت خوشه مگه بچه م؟؟؟
    اعجوبه ایست واسه خودش مامانش میگفت مریض بوده بردنش دکتر دکترهم خواسته آمپولش بزنه اون گریه میکرده نمیذاشته بعد دکتر بهش گفته اگه بذاری بهت امپول بزنم بهت بادکنک میدم اینم جیغو داد کرده و گفته مگه فک کردی بچم من گولتو نمیخورم بادکنک ارزونی خودت دست از سرم بردارید عاقا جان من نمیخوام خوب شم کیو ببینم عاخه؟؟؟؟؟^_^

3. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    موند به دلمون یه بار بریم سینما و فقط یه فیلم نیگا کنیم
    لامصب هر صندلیو نیگا میکنی یه فیلم جداگانست
    یکیم از یکی جذاب تر!!!

❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده است.
  4. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    اغا من و داداشم دیروز داشتیم در مورد شنا کردن حرف میزدیم یه دفعه داداشم نظر داد که اره ادمای چاق(تپل .خپل....)کمتر از ادمای لاغر غرق میشن بعد ما دلیل خواستبم خبلی ریمکس گفت مگه نمیبینی توی اب گوشت گوشتی که چربی داره میاد روی اب نخود میره ته قابلمه شنا کردنم همینه دیگه..................
    تا حال تو زندگیم این جور قانع نشده بودم
    لایک=منم همین طوررررر

5. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    عاغا چندروز پیش با خاله اینا ررفتیم خونه مامی بزرگم !!!!!!
    من و داداشمو دخترخالم نشستیم مثه بچه ها با سیستم داییم جی تی ای بازی میکردیم!عاقا نوبت من بود بازی کنم منم عشق پلیس بازیو تعقیب و گریزم.پلیسارو انداختم دنبال خودم آی کیف میداد.همینطوری داشتم فرارمیکردم و ده تا پلیس دانبالم که چشمتون روز بد نبینه ماشینم گیر کرد.منم دیدم فایده نداره پیاده شدم افتادم تو ی چاله نمیتونستم بیرون بیام پلیساهم داشتن میرسیدن بهم.من داد میزدم مممممامممماننننن به دادم برسسسس یا خدا....داداشمم که جای خود داره اینقدر داد زد پرده ی گوشم پاره شد فک کنم.دختر خالمم که.ک..چیزی نگم بهتره.باهر بدبختیی بود فرارکردم ولی خداییش هرسمون اینقدر جیییییغ کشیده بودیم گلومون صاف شده بکد.فک کنم لوژزه هامم پریدن بوخودا.استپ دادیم بریم آبی بخوریم بهتر شیم وقتی پشت کردیم بخدا کل. خانواده پشت سرمون بودن با چشمای گرد شده و ورقلمبیده نیگامون میکردن.مامان بزرگم که دیه هنگیده بود کاملا.خخخخخخخ.ولی بوخودا خخعلی کیف کردیم
    لایک:خاک تو سرت با کیفت بچه
    لایک:مسسسسخره
    لایک:منم هنگیدم!!!!!!!!

6. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    آقا یه روز تو جاده داشتیم میومدیم (محض اطلاع جاده خشک در حد صحرای کالاهاری!) بعد آقا پلیسه نگهمون داشت و به خاطر نداشتن زنجیر چرخ N ریال جریمه مون کرد :(
    میخواستیم اعتراض کنیم گفتیم یه دفعه میگه چرا چتر نجات و لنگر و اینا ندارید بی خیال شدیم خیلی مودب به راهمون ادامه دادیم :smile:

7. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    بچه كه بودم وقتي اذيت ميكردم مامانم بهم ميگفت بيا ميخوام درگوشت يه چيزي بگم ولي همين كه ميرفتم پيشش سياه وكبودم ميكرد............

تاحالاواسه ي شماپيش نيومده؟؟؟

8. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    داداش دراکولام(دهه 90)میخواد اب بازی کنه ابجیه گودزیلام(دهه80)بهش میگه نکن نکن بابا برقی میاد گازمون رو قطع میکنه ها؟!!!

9. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    دوره کارورزی یه مریض داشتم (چیه فک کردی ما دکترا نمیایم فورجوک؟) یه پسربچه شیطون فلج مغزی بود که از دست راستش استفاده نمیکرد مامان باباش عاصی بودن که چیکارش کنیم؟روشهای مدیکال(مردم مدیکال یعنی پزشکی) هم جواب نمیداد تا اینکه من خاکبرسر از خودم خلاقیت در کردم گفتم کوچولو میای با خمیربازی حیوون درس کنیم؟بچه هم جذب ما شد عاغا یه مار درس کردیم مامان بابا اشک تو چشاشون جمع شده بود از خلاقیت من،آخرش نمیدونم حس این مجریای برنامه کودک بهم دست داده بود گفتم آقا کوچولو حالا اینکه درس کردیم شبیه چیه؟
    برگشت گفت:
    pp!!!!!!!!!
    من :
    والدین :]
    سازمان جهانی بهداشت :35:))))))
    رنگ قهوه ای : )

10. lady taylor

3,666
    11,050
    1,481
    داشتيم مي رفتيم مهموني بعد به گودزيلامون مي گم اونجا بي ادبي نكنيا اون گفت باوشه
    اونجا بوديم كه يه دفه گودزيلامون بهم گفت داداش لوله ادرارم پر شده !!!
    من : جااااااااان ؟!!!!!!؟!!
    گودزيلا : خوب خودت گفتي كه با ادب باشم خوب پس جيش دارم
    اخه گودزيلاي با ادبه ما داريم ؟