1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بکارت... | حتما بخون :| چیزه بدی نیس :| جالبس ...

شروع موضوع توسط ShekaMu º³¹ ‏Sep 1, 2014 در انجمن درد دل

1. ShekaMu º³¹

ShekaMu º³¹ ᓅـاڪً בیــس لایـــᓅ

403
    1,309
    3,839
    تصویری که من از ایرانه با آرزو دارم یک کشور با کلی جوون سن بالای مجرد نیست که به خاطرخشک مغزی ها و افراط گریها از کمترین لذت ها محروم شدن!اگر گاهی حرفهام شبیه تند رو ها میشه دلیلش فقط و فقط اینه که نتونستم منظورم رو درست بیان کنم... میخوام نظرمو راجع به پرده بکارت بگم: اگر ازم بپرسن باکره بودن همسرت برات مهمه میگم بله حتما مهمه. این حرف شاید این حس رو در ذهن شما ایجاد کنه که من فردی خودخواه و بی منطق هستم که با وجود علاقه خودم به 3ک3 خواهان هستم همسر آیندم تن به 3ک3 نداده باشه، باید بگم فکرتون هم غلطه هم درست!! چگونه میتونه فکرتون غلط باشه(یعنی بکارت برام مهم نباشه)؟؟ آرزوی من جامعه ای هست با فاکتورهای 1-رفاه مناسب(تا هر جوانی به محض حس نیاز و تمایل بتونه ازدواج کنه) 2- عدم وجود افکار نامناسب نسبت به زنان و مردان مطلقه(درجامعه ما یک وجود یک زن مطلقه برای خوانواده خودش هم ناگواره و کمتر جوانی حاضر میشه با مرد یا زنی که طلاق گرفته ازدواج کنه) 3-آموزش های مناسب جنسیتی به کودکان در سن مناسب و نابودی تمام راه هایی که بتونه اون رو غیر اصولی و نامناسب با 3ک3 آشنا کنه. میبینید این دنیای خوب منه،دنیایی که یک دختر میتونه به محض نیاز ازدواج کنه و 3ک3 رو تجربه کنه،دنیایی که من تو اون هیچ مشکلی ندارم با زنی ازدواج کنم که قبل از من با مرد دیگری ازدواج کرده و باکره نیست،دنیایی که به اون دختر مطلقه همونجور نگاه میشه که به یک دختر مجرد باکره... خوب دقت کنید: نگین این دنیا 3ک3 قبل ازدواج نداره چون داره اما در راستای یک قانون کنترلی مناسب به اسم ازدواج(یادتون باشه ما انسانیم و قانون مند)3ک3 بی بند و بار مثل همون ازدواج راحته ولی بی قانون و بی مسولیت و با امکان دروغ گویی راحت و کلاه برداری و خطرات و... به نظر من بی اهمیت کردن بکارت دور زدن مسائل بد اقتصادیه و خیلی از 3ک3 های بی قانونی که انجام میشه مقصر اولش اقتصاد بد ماست. اگر 3ک3 بی بند و بار وجود داشته باشه چه راهی خواهیم داشت برای شناخت افراد تنوع طلب در 3ک3(درحالی که بسیاری از ما خواهان وفاداری همسرمون هستیم و این از عهده یک تنوع طلب برنخواهد آمد که وفادار باشه!!) اما من در وضیعت کنونی برام مهمه بکارت همسرم چون: 1- من خودم 3ک3 نکردم و حق دارم همچین انتظاری از همسرم داشته باشم(دختری که 3ک3 داشته که مجبور نیست با من ازدواج کنه بنابراین این عین عدالت و انصافه که من همچین انتظاری دارم) 2-ما تو کشورمون محدودیت داریم و ممنوعیت برای 3ک3 قبل ازدواج و همینطور یه جور ممنوعیت عرفی تو ذهن خود مردم،بنابر این کسی که قبل ازدواج 3ک3 میکنه یه جور هنجار شکنه (و درصورت 3ک3 داشتن با افراد مختلف یک تنوع طلب در 3ک3 هست) و احتمالا قدرت این رو نداره که بعد ازدواج بتونه فقط با همسرش باشه... اما تکلیف تو شرایط فعلی چیه؟الآن که نه رفاهی هست و نه راحتی در ازدواج و نه افکار مناسب خوانواده ها در مورد ازدواج و نه دید مناسب جامعه و افراد به مطلقه ها. بذارین فقط از دید یک پسر بگم:من پسرم اگر با یک دختر ناباکره ازدواج کنم و از اونجایی که این از بین رفتن بکارت غیر عرفیه و ناپسند محسوب میشه با این ازدواج به زندگی هردومون لطمه میزنم چون باید عواقب اجتمایی بعدی رو تحمل کنم و یادتون نره که ما در اجتماع زندگی میکنیم و فرد تنها نیستیم... و در ضمن اگر این فرد تنوع طلب باشه با توجه به خواست دلم برای وفاداری همسرم نخواهم تونست تحملش کنم و طلاقی که پیش خواهد اومد من رو یک مرد مطلقه میکنه و فرصت ازدواج مناسب دیگه رو ازم میگیره(به خاطر همون دید نامناسبی که هست تو جامعه به افراد مطلقه) بنابراین با تمام دلایل بالا باید بگم در شرایط کنونی باکره بودن دختر برای ازدواج فوق العاده پر اهمیت است!! مناسب تر به نظر میرسه که دلسوزان جامعه هم به جای بی اهمیت کردن بکارت با رواج بی بندباری در اذهان مردم پا رو فراتر بذارن و با بالا بردن سطح رفاه اجتماعی(کار دولت مردانه!!)و از بین بردن دید نامناسب افراد به برخی مسائل(مثل افراد مطلقه)(این کار فرهنگ سازیه) مشکل رو از ریشه حل کنند....

من پسري نيستم كه دختري از من ناراحت باشه ، تو چشم اكثر مردم يه بچه مثبتم(واقعا در دنياي واقعي به كسي بد نكردم)و اينا فقط افكارمه!! اگه براتون ناخوشاينده به بزرگي خودتون ببخشيد.

fatemeh99، MahdiyarMJD، ILMAH_68 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    ایشالا یکی خوبش نصیبت شه :22:

ShekaMu º³¹ از این پست تشکر کرده است.
  3. "bahar"

"bahar" BAHAR

82
    159
    1,284
    مگه پسرا هم میتونن خودشونو نگه دارن؟:300:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!1

4. ShekaMu º³¹

ShekaMu º³¹ ᓅـاڪً בیــس لایـــᓅ

403
    1,309
    3,839
    این دلیل نمیشه دختری عفتش رو ببره زیره سوال
    اگه یه جماعت ببخشید خر باشن،شمام باس عینه اونه خر باشید؟
    ن ، پس منطقی باس حرف بزنی !

5. "bahar"

"bahar" BAHAR

82
    159
    1,284
    شما که دم از عفت دخترا میزنین و بکارت اینقدر براتون مهمه بگین ما از کجا بفهیم که پسره باکرست؟:10:

ShekaMu º³¹ از این پست تشکر کرده است.