1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بچه های هفتادی بنظرتون تقوا یعنی چه؟چه کسی تقوا است؟

شروع موضوع توسط รђเ๓ค ‏Mar 31, 2015 در انجمن اسپمکده

1. تو چی کار داری که مردم هوس زده میشن یا نه؟! اونایی که با دیدن یکی با لباسای مناسب و معمولی ( نه با چادر نه با یه وضع عجیب و غریب آرایش و لباس ناجور. معمولی) هم آب از لبو لوچشون آویزون میشه و دنبالش راه میفتن یا تیکه میندازن. اینا آدم نیستن. سگ هارن! در اثر بیماری نمیتونن آب دهنشونو جمع کنن! اینا رو جز مردم حساب نکن نگرانشونم نباش. ناراحتم نشو و به خودت سک نکن که حتما حجاب من بده که اینجورین! تو هیچ مشکلی نداری! سگ هار که دیگه این حرفا رو نداره! داره؟

รђเ๓ค از این پست تشکر کرده است.
  2. รђเ๓ค

รђเ๓ค تمنای هادی عزیز دل عسگری پس نگارا بفرما کجایی؟

5,209
    15,160
    22,151
    :/ نه

3. قابل توجه افرادی که میگن من هر جور میخوام لباس میپوشم شما نگا نکنید باید بگم این کار هاتون یه کار اجتماعیه که هم به خودتون ضرر میزنه هم به بقیه مثل این میمونه که شما تو یه کشتی باشی بعد بگی من میخوام زیر صندلیمو سوراخ کنم به توچه خب اخه ادم عاقل کشتی غرق میشه

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مفسرررررتاریخ هیچ، اسمی، ازچادر، توقران، نیومدهههههههه، خدااانگفته، چادری، باشید، یک، مشت، تفسیرهای، چرت، مزخرف، ادمهای، بی،، سوادخوندندیننننتتتت، تووووووقران، اسمی، ازچادرنیست، اون، دنیا، نمیگن، توچادریگبروبهشت، تومانتویی، بروجمهنم،

5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    چحوری، تفسیرهای.ت، توحلقم، خخخخخخخخخخخخ، بااین، تفسیرهات، فرداحتمن، یک، قران، تفسیرکن،

6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    تاحدودی، باسمین، موافقممممم، ما، خدانیستیم، قضاوت، کنین، بگیم، چون، طرف، بارایش، حتمن، فلان،ازاین، حرفها، دخترهایی، میشناسم، چادری، نیستن، گذشتن، کارای، یدکردن، اماااالان، چنان، راه، خدا، درپیش، گرفتن، به، جاهایی، رسیدن، که، صدتااابچه، مذهبی، هنوزنرسیدن، به، ماربطی، نداره، کی، چادری، کی، مانتویی، هرکی، خودش، جلوخودش، کاراشوبگیره، شاهکارکرده، خوب، والااااااا، همه، توانجمن، چادرین، فقط، نمیدونم، عکسهایی، باز، که، دخترای، انجمن.ازدستاشون، ازموهاشون، ازجاهای، دیگشون، میزارن، ازکجادرمیاددل

7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005

8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    لایکککککککککککککککککککککککک

9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    تازمانی، کههههههههههه، زن، به، خاطرمرددددددددددددحجاب، رعایت، کنه، اون، حجاب، به، دردعمه، اش، میخوره