1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بوفون: دروازه بانی در ایتالیا، دشوارترین کار دنیاست

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 30, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    این دروازه بان باتجربه از سال 1997 برای تیم ملی ایتالیا بازی می کند و امشب در دیدار مقابل اروگوئه در دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها،صد و سی و دومین بازی ملی اش را انجام خواهد داد
    سایت گل- جان لوئیجی بوفون، دروازه بان تیم ملی ایتالیا، با تاکید بر دشواری دروازه بان بودن در ایتالیا، این کار را دشواری کار دنیا توصیف کرد.
    این دروازه بان باتجربه از سال 1997 برای تیم ملی ایتالیا بازی می کند و امشب در دیدار مقابل اروگوئه در دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها، صد و سی و دومین بازی ملی اش را انجام خواهد داد.
    بوفون معتقد است که منتقدان به اشتباه دروازه بان ها، بیش از اشتباهات سایر بازیکنان، توجه می کنند و این مسئله را در ایتالیا بیشتر دانست.
    او در گفتگو با گلوبو اسپورته گفت:" دروازه بان بودن در ایتالیا، سخت ترین کار دنیاست. زیرا انتقادات از دروازه بان ها در ایتالیا همیشه بسیار زیاد است.
    وقتی من یک اشتباه انجام می دهم، آنها چهار ماه در مورد آن صحبت می کنند. من حدس می زنم این به آن خاطر است که آنها به اشتباه کردن من عادت ندارند."
    بوفون همچنین معتقد است که نباید از بازیکنان جوان که در پروسه یادگیری قرار دارند، انتقاد کرد:" فکر می کنم بازیکنان جوان حق دارند اشتباه کنند. این اشتباهات است که آنها را پخته می کند.
    یک بازیکن در خارج از زمین می تواند هر کاری که دوست دارد، انجام دهد. مهم این است که در داخل زمین تمام تلاشش را برای کمک به 10 بازیکن دیگر بکند."