1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

به کمکتون نياز دارم

شروع موضوع توسط αɾҽғҽԋ_αв ‏Oct 3, 2014 در انجمن همه پرسی

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    بابا من نه ریاضی بودم و نه تجربی و نه انسانی , من رفتم هنرستان معماری خوندم ؛ الانم خدارو شکری لیسانسم گرفتم و رفتم سر کار ؛ یه تجربه از من ؛ تجربی و ریاضی هیچ فرقی ندارن مهم اون چیزی که واسه دانشگاه میخوای بخونی ؛ نیگاه کن تو علاقت به اون رشته دانشگاهی که میخوای رو باید پیدا کنی بعد مثلا" 5 رشته علاقه داری بعد میشینی 5 تاشو باهم مقایسه کن ببین کدومش هم علاقه داری هم بازار کارش خوبه ؛ نیگاه کن تو جامعه ما نمیشه گفت فقط علاقه نمیشه گفت فقط بازار کار ؛ تو ای جامعه باید هر 2 باهم باشه تا بتونی موفق شی ؛ ولی اصولا" اونایی که علاقشون زیاده به یه رشته همیشه موفق ترن .

αɾҽғҽԋ_αв از این پست تشکر کرده است.
  2. رشته ی تجربی بازار کارش عالیه... ولی باید به علاقت هم توجه کن و همچنین استعدادت:smile: خواهر خود من مهندس عمرانه...بازار کارشم بدک نیست...میگذره...
    :smile:
    شما که آخرش باس برین خونه شوهر درس خوندنتون دیگه چیه آخه؟:35: شوخی کردم...:smile:

3. αɾҽғҽԋ_αв

αɾҽғҽԋ_αв روزگاریــ اگر دیوانه اتــ بودمــ گذشتــ ...

477
    4,260
    12,461
    اوکي. مرسييييييي عزييييييييززززززم.. يه دنيا تشکر.. کلي تحت تاثير قرار گرفتم.. خب الان معماري خوبه واسه دختر؟؟فک نميکنم.. من به چن تا از رشته هاي رياضي علاقه زيادي دارم.. در کل مرسي

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  4. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

جالبه بدونی که همه دخترا میرن معماری ؛ ولی پیشنهادم اینه ببین به چی علاقه داری، اگه زمانی در مورد معماری سوالی داشتی بگو

5. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    من هم علاقه رياضيو دارم فک ميکنمم استعدادمم بدک نيس. ولي همش فکرم بازار کاره. عاشق اينم که کار کنم تو جامعه. يه کار عالي..
    بعدم شوهر کنم. شوهر من بيجاکنه نذذاره کار کنم.. بعععععلههههه.. خخخخخخ

MahDiyaR Mjd از این پست تشکر کرده است.
  6. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    يه سوال امسال واسه رياضي تا رتبه چند معماري گرفتن؟؟اينو ميدوني عزيزم؟؟
    يني الان به نظرت ميشه يه دختر تو معماري موفق باشه؟؟

MahDiyaR Mjd و New_Sense از این پست تشکر کرده اند.
  7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    والا دقیق نمیدونم ولی نیگاه کن باید ببینی خودت به چی علاقه داری ؛ مثلا" دوست داری پزشک شی و به بیمارا کمک کنی یا نه دوست داری پرستار شی یا مثلا" از تجزیه های شیمیایی خوشت میاد یا نه عاشق کارای عملی هستی مثل دوست داری یه چیزی بسازی خوب رشته ساخت و تولید خوبه ؛ علاقه مندی به ساختمان و سازه خوب عمران خوبه و در اخر علاقه داری به طراحی و نقشه کشی ساختمان طراحی گرافیکی و طراحی موزه یا پاساژ خوب میتونی بیای معماری ؛ در حال حاظر بازار کار معماری نمیتونم بگم عالیه چون متاسفانه جامعه ما در مورد طراحی ساختمان و زندگی شهری کمی ضعف داره ؛ ولی خوب باید علاقتو پیدا کنی ؛ یا مثلا" علاقه مندی به IT یا علاقه مندی به امار و اعداد و رقم بری حسابداری

بوق و αɾҽғҽԋ_αв از این پست تشکر کرده اند.
  8. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    واغعن مرسييييييي. من اضن به رشته هاي تجربي کلا اين بيمارستان و معالجه بيمار اصللللللن علاقه ندارم ولي خب. همش واسه کاراشه که اگرم ميخوام بيارم
    :shy:
    ولي کلا من بيشتر علم نانو و فيزيک هته اي اين چيزا علاقه دارم.. ولي حاضرم رشته اي که دوس دارم بازار کار واس من نداشته باشه علاقمو بذلوم کنار. فقط يه کار خوب دوس دارم که توش موفق بشم البته يه دانشگاه خوبم خيلي واسم مهمه.. :1happy:

MahDiyaR Mjd، بوق و New_Sense از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. من رشتم تو مدرسه ریاضی بود
    راضی بودم بدجوری
    می دونی چیه؟؟؟؟؟؟ دستت تو دانشگاه بازه
    همه ی زیر مجموعه های ریاضی مهندسیه
    اما تجربی فقط پزشکی و دندون پزشکیش خیلی خوبه که قبولیش کار حضرت فیله
    اما مهندسی قبولیشم راحت تره
    تو باید به آیندتم فک کنی
    علاقم خیلی مهمه
    دیگه خود دانی

MahDiyaR Mjd و αɾҽғҽԋ_αв از این پست تشکر کرده اند.
  10. ❥ℳĀΣĐξĤ❥

❥ℳĀΣĐξĤ❥ ـمـــهــرـبــانـــو

3,596
    17,058
    4,186
    گلی :279:

MahDiyaR Mjd و Goln@r از این پست تشکر کرده اند.