1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

به کمکتون نياز دارم

شروع موضوع توسط αɾҽғҽԋ_αв ‏Oct 3, 2014 در انجمن همه پرسی

1. αɾҽғҽԋ_αв

αɾҽғҽԋ_αв روزگاریــ اگر دیوانه اتــ بودمــ گذشتــ ...

477
    4,260
    12,461
    سلام عشقولياي ممممممممن..:32::32::32:

توروخدا بياين به کمک همتون نياز دارم..:(

هرکي هرچي ميدونه بگه..خيلي کم ميام اينجا واس خاطر مشکلات و درگيري هايي که واسه انتخاب رشتم و کاراي ديگه داشتم. شرمنده..
    من امسال سال دوم دبيرستان رشته تجربيم الانم يه هفتس که رفتم سر کلاس..

از اونجايي که کلاسمون شلوغه،زياد عين سالاي قبل نميفهمم..سالاي قبل خيلي خوب بود واسم جو کلاس و درس:28:

يه سري مشکلات يه سال پيش واسم پيش اومد که ديه تموم شد ولي هنوز داره فکرش ديوونم ميکنه. دقيق نميدونم واسه همينه که علاقم نسبت به درس کم شده يا نه..:145:

بگذريم...
    الان که تجربيم زياد علاقه اي ندارم بش. خيلي رياضي دوس دارم ولي از اونجايي که همه بم گوش زد کردن رشته هاي رياضي بازار کارش واس دخترا خوب ني نرفتم رياضي. فقط به خاطر بازار کار تجربيه که اين رشته رو انتخاب کردم. الان تا اوله ساله ميتونم تغيير رشته بدم موندم بين دو راهي..:187:

از يه طرف ميگم بايد تجربي خيلي بخونم تا رشته اي که بازار،کارش واسم خوبه بيارم:140: ازيه طرفم ميگم اگه برم رياضي هرچقدم بخونم رشته هاش به دردم نميخوره..:134:

تورو خدا هرچي درمورد اين دوتا رشته ميدونين بگين. آيندم خيلي مهمه. بايد رشته تاپ بيارم نشدم دانشگاه خوبم واسم مهمه..:154:

ولي بخاطر همين مشکلاتم از درس زده شدم. و تورو خدا واسم دعا کنين تا بتونم همه چيو فراموش کنم بشم همون عارفه قبلي که فقط فکر و ذکرش درس بود نه هيچي ديه..:cry::cry::cry:
    ولي الان هرشب يه چشم اشکه يه چشم خون..:cry:

الانم اگرم خيلي ميخونم فقط به زوره اميدي ندارم به آيندم. توروخدا کمکم کنين..:grumpy:

شرمنده خيلي حرف زدم،سرتونو درد آوردم ولي بخدا ميخوام همون عارفه قبلي باشم کمکم کنين که کدوم رشته بيشتربه دردم ميخوره.. :87:

عاشقتووووووووننننننم. تورو خدا کمکم کنين.. :32::32::32:

MahDiyaR Mjd، Admin، alireza1377 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ثمـــــــــینم ツ

ثمـــــــــینم ツ ♪·¯·♫¸¸ ˏsˊ㋡ˋaˊˋmˏˎiˏˎnˊ ㋡ ¸♪·¯·♫

475
    13,803
    34,707
    عزیزدلم هیچکس به اندازه ی خودت نمیتونه به خوبی به سوالت جواب بده فدات شم تو باید با توجه به علایقت و توانایی هایی که داری رشتتو انتخاب کنی...

MahDiyaR Mjd، بوق، αɾҽғҽԋ_αв و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ثمـــــــــینم ツ

475
    13,803
    34,707
    درضمن اینم بدون هر رشته ای برای هر جنسیتی بازار کار داره اون چیزی که خعلــی کمه عرضه هستش...البته منظورم با تو نیست عزیزم کلی گفتم اگه ادم باعرضه ای باشی تو هر زمینه ای که علاقه داشته باشی موفقی...

MahDiyaR Mjd، بوق، αɾҽғҽԋ_αв و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    مرسي عزيزم. ولي انقد فک کردم که دارم ديوونه ميشم.. خواستم از شماهام کمک بگيرم. شرايطم خيلي ناجور شده

MahDiyaR Mjd، setareh و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    يني رياضيم ميتونه بازار کار خوبي داشته باشه واسه يه دختر که خيلي رياضي دوس داره و تمام تلاششو ميکنه واسه موفقيتش؟؟

MahDiyaR Mjd، M.G.Captain، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ثمـــــــــینم ツ

475
    13,803
    34,707
    اگـــه دوست داری زندگـــیه خوبی داشته باشی برو دنبال چیزی که بهش علاقه داری و تمام تلاشتو بکن تا موفق باشی نه چیزی که دیگــران مجبورت کردن یا اینکه فکر میکنی بازار کار زیاده...به نظر تو الان تموم بیکارای جامعه ی ما فقط رشتشون ریاضی هستش معلومه که نه ما از همه ی رشته های مختلف بیکار داریم...

MahDiyaR Mjd، αɾҽғҽԋ_αв و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. M.G.Captain

M.G.Captain تو ای خاتون من ؛تن خسته مرا دریاب M&A عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

10,776
    29,242
    164,453
    در یه کلام میگم برو سراغ علاقت ;)

αɾҽғҽԋ_αв و ثمـــــــــینم ツ از این پست تشکر کرده اند.
  8. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    اوکي.. ممنونم.. مجبورم کردن برم تجربي الانم ديه بهونه دارم. مرسي بابت راهنماييت عزيزم.. ممنونم.. واسم دعا کن :-(

MahDiyaR Mjd، M.G.Captain و ثمـــــــــینم ツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. ثمـــــــــینم ツ

475
    13,803
    34,707
    بله عزیزم یعنی همه ی خانومای موفق دکتـــرن؟؟؟؟؟ما خانوم مهندسای موفق کم نداریم...الان خود منم رشتم ریاضی هستش...بعدشم اینم بدون درصد قبولی رشته ی ریاضی تو دانشگاه از تجربی خعلی بیشتره فدات شم...البته بازم تو شرایطتو بهتر از من میدونی خوودتت بسنج و بهترین انتخابو داشته باش

MahDiyaR Mjd، αɾҽғҽԋ_αв و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. αɾҽғҽԋ_αв

477
    4,260
    12,461
    پس رياضي ديه.. مرسي داداشي :-(

MahDiyaR Mjd و M.G.Captain از این پست تشکر کرده اند.