1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

به بهانۀ خبر انتشار «پاروی بی‌قایق»

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Oct 7, 2014 در انجمن اخبار موسیقی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    موسیقی مهم‌تر است یا پول؟
    [ اهورا ایمان - خنیاگر ]
    دوست عزیزم محسن چاوشی

نمی‌دانم آلبوم «پاروی بی‌قایق» منتشر شده یا نه اما آنچه که من با این اسم شنیدم سزاوار تبریک دو طرفه است. نخست تبریک به هوادارانت که در این سال‌ها با تو بوده‌اند و در حرکت رو به کمالی که داشته‌ای با تو سخت گیر‌تر و حرفه‌ای‌تر شده‌اند و کار را به آلبومهایی مثل «من خود آن سیزدهم» و حالا «پاروی بی‌قایق» رسانده‌اند. من فکر می‌کنم اگر هوادارن موسیقی تیم به تیم (مثل مسابقۀ فوتبال) جلوی هم صف بکشند تیم هواداران چاوشی را سخت بتوان شکست داد چون قدم به قدم با «مورینیو» ی موزیک پاپشان حرکت رو به جلو داشته‌اند و از این بابت شایستۀ تشویق‌اند و تبریک. تبریک دوم به خودت که در این سالهای رکود موزیک پاپ از منظر تولید و تالیف و نه از نظر کنسرت و اجرا، جزء معدود پاپمن‌هایی بوده‌ای که کمر همت به تولید متفاوت بسته‌ای. راه همه را نرفته‌ای، موزیک همه را اجرا نکرده‌ای و روی خیلی چیز‌ها چشم بسته‌ای که دیگران نبسته‌اند.

تبریک به تو که هنوز موسیقی برایت از پول مهم‌تر است و عزیز‌تر.

نمی‌دانم روزگار ما را به کجا خواهد برد اما دوست دارم انتشار چهلمین آلبومت را هم تبریک بگویم نه به خاطر سالهای آشنایی و رفاقت که به خاطر اینکه یک شب دیگر مثل همین شب شنیدن پاروی بی‌قایق بنشینیم و چهلمین آلبومت را بشنویم در حالیکه چایمان سرد شده است.

اهورا ایمان
    مهر نود و سه

Melody♪، αɾҽғҽԋ_αв، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.