1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بهترین روش ها برای دوست پسر آزاری!

شروع موضوع توسط Nayereh ‏Sep 29, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. * اگه بهتون زنگ زد (در این مسئله فرض بر هوتن نام بودن دوست پسرتونه…!!!) بگین سلام حمید جون. بعد یه دفعه انگار که تازه متوجه شدین بگین اوا خاک به سرم علی تویی؟؟؟؟

* می تونین این سیر رو تا هفده باز تکرار کنین ولی بار هجدهم دیگه خطر مرگ داره. من مسئولیتی در قبال این حادثه ندارم. به دوست پسرتون زنگ بزنین و بگین کسی خونه نیست و دعوتش کنین خونتون ، بعد با دختر همسایه برید سینما و فیلم ببینید.

* تا دوست پسرتون یه شوخی کوچیک با شما کرد سریعا جبهه بگیرین و باهاش دعوا کنین. با کلماتی از قبیل:مگه تو خودت خواهر مادر نداری؟…یا یه همچین چیزایی .ولی دو تا سه دقیقه بعد خودتون یه جک فجیع یا افتضاح برا دوست پسرتون تعریف کنید و بعدش بشینید و قیافه بنده خدا رو تماشا کنید.

* آرایش شدید بزنید و از این شلوارای خیلی برمودا و از این پیرهن آستین کوتاها بپوشید و برید جلوی دوست پسرتون رژه برید و وقتی به شما نزدیک شد و به دو سه متری شما رسید ، سرش داد بزنید و بعدش بشینید و زجر کشیدنش رو تماشا کنید.

* عکس های دو نفره ای رو که با پسر نوه عمه ی خاله ی پدربزرگ پسر دختر خالتون و یا امثالهم گرفتید به دوست پسرتون نشون بدید ولی بهش اجازه ندید حتی یه دونه عکس باهاتون بگیره.

* موقع تولد دوست پسرتون جلوی دوستاش فقط بهش یه شاخه گل هدیه بدید و حالشو حسابی بگیرید و (احتمالا بسته به قدرت و توانایی قلبی و شرایط جوی) بشینید و سکته شو تماشا کنید و لذت ببرید.

* همین که تو ماشین بغل دست دوست پسرتون نشستین شروع کنین به عطسه کردن و از بوی ادکلن چند صد هزار تومنیش که با زجرکش کردن پدر و مادرش خریده ایراد بگیرید و بهش بگید که به این بو حساسید

* وقتی داره باهاتون حرف می زنه همین که به جای حساس حرفاش رسید بی مقدمه موبایلشو بردارید و به یکی از دوستاتون زنگ بزنید و چهار ساعت و چهل و هشت دقیقه با دوستتون حرف بزنید و دوست پسرتون را تو کف حرف زدن و تو فکر قبض موبایل بذارید.

Quf، *tanha، MahD!ye و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    واقعا که یه خورده توهمی بود ولی مراقب ضایع شدن خودتون باشید ممکنه یه هو زد به سرش وتردتون کردا !!!تواین قحطی..

nanaz asali از این پست تشکر کرده است.
  3. همچین قحطی هم نیستا...

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  4. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    شاید:biggrin:

5. این همه پسر..... قحطی کجا بووود؟ بعدشم نون شب نیستید که محتاجتوووون باشیم:11::125:

*tanha، kajal و Nayereh از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    کو ؟؟؟ اینا همه برا قول زدن شمان نکنه قول خوردی!!!!!ههههههههههههههههههههه

7. اینا شوخی بود دیگر !!! :/
    چون یکبار پای تلفن اسم اشتباه گفته میشد مطمئنا من دیگر رابطه را قطع میکردم !!! 18 بار :/
    لباس و آرایش میکرد بعد جلوم رژه می رفت !!! خوب دو حالت داشت
    حالت اول مثل همیشه خودش در آغوشم میامد و اعمالی خاص را انجام میدادیم
    حالت دوم در صورت نیامدن مثل یک کشتی گیر کنده کشش میکردم و در حالی که روی دوش من بود به سمت اطاق خواب میبردمش !!! :/ آنجا نرم و لطیف میشد
    همه عکس هاشو دیدم دونفره با پسری نداشت !!! :/ وارد اطاقش شدم اولین بار کل کمد و زندگیش زیر رو کردم بعد آلبوم ها را یافتم و دیدم همه عکس هایش را تازه یک آلبومش
    که فقط عکس های خودش بود تا چند سال دست اینجانب بود :smile:
    موقعه جشن تولد !!! من و اون همیشه برای هم یک چیزی میخریدیم که دائما ماندگار باشد و تاریخ مصرف نداشته باشد و تمام نشود .
    سال اول برای من یک حلقه طلا خرید !!! :/ یعنی من را مال خودش می دانست البته چون تولدش جلوتر از من بود ( مهر و من آبان ). من برای او یک گردنبند با یک پلاک که نشان SS داشت برایش خریدم ! چون اول اسم جفتمان S بود . عطر و شلوار و گل همشون از بین میروند :smile:
    وقتی سوار ماشین میشد !!! فرمان و ماشین را به او میسپردم . چون از راه دوری می آمدم زیاد حوصله ترافیک شهری را نداشتم بعد اگر از عطری چیزی بدش می آمد دیگه یادش میرفت و مجبور بود حواسش به رانندگی باشد :35:
    وسط حرفم اگر از اون حرکات میکرد زنگ به دوستش میزد مطمئنا 9 سال رابطه باهاش نداشتم !!! :/
    اینا هم واقعیت :/

*tanha، kajal و Nayereh از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. بخدا زیاده...ماها خیلی رو این حساسیم که خیانت نکنیم و اگه به یه شوخی خنده دار یه پسر بخندیم شب از عذاب وجدان خواب نداریم...
    من چقدر احمق بودم...اعتراف میکنم:203:

*tanha، مهربون و hayabusu از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Iron Man

Iron Man ای روزگارچرا با ما بدی؟

1,089
    1,523
    344
    فک کنم تو دوس پسر آزاری ید طولایی داری

10. نه بابا من بیچاره از همه آروم ترم.بدترین بلاها هم سر من میاد
    سر اونی که همزمان با 10نفره نمیاداااا...........

hayabusu از این پست تشکر کرده است.