1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بهاره رهنما: پیروزی اصلاحات بر همه مردم مبارک!

شروع موضوع توسط mohammadali ‏Jun 18, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. mohammadali

mohammadali پسر خوشمل انجمن

403
    903
    211
    آقای دكتر دوست تان داریم. مبارك تان باشد و فقط قول بدهید این هشت سال چشم انتظاری كه بر ما گذشت را فراموش نكنید. همین!​

من هم مثل خیلی از مردمم مردد بودم ابتدا بعد كمی امید رسید، بعدتر نامه 134 نفری حمایت از دكتر روحانی را امضا می كنم و نهایتا در حوزه خیابان فرشته غرق اشكی كه نمی شد مهارش كنم با ر دیگر به اصلاحات رای می دهم و... امروز دوباره باور دارم كه وقتی سر كلاس هایم به شاگردانم می گویم معجزه واقعیت دارد دروغ نگفته ام، خدا را شكر می كنم و حالا برای پیروزی اصلاحات به همه مردم كشورم در وهله اول و سپس تبریك به شخص دكتر روحانی كه با كلام مستدل و گیرایش توانست قلب این همه جوان ایرانی را دوباره با شوق و امید به داشتن ایرانی آباد به تپش وا دارد، تبریك می گویم.

و اما چند درد مانده در دل: خدا را به شهادت می طلبم كه به عنوان یك زن ایرانی مشكل من گشت ارشاد نیست و دنبال چنین آزادی ها و خواسته های سطحی هم از دولت اصلاحات نیستم و بی شك می دانم كه این حرف دل بسیاری از زنان ایرانی هم طبقه فكری خودم است، اما مهم ترین و شاید انتظاری هم كه از دولت نـو دارم شاید فقط و فقط سربلندی ایران و رفاه حتی نسبی جوان ایرانی باشد، نوك دماغ مان را كه نباید ببینیم، گیریم كه كتاب من كه فقط مجموعه داستانی زنانه و احساسی نوعی توقیف باشد، گیریم كه به قول دوستی، آزادی فعالیت حزبی اقلیت ها حالاحالاها صادر نشود، گیریم كه دلار یكدفعه نشود دو هزار تومان، گیریم كه همه زندانیان سیاسی دربند به همین زودی به خانواده هایشان نپیوندند و هزاران مثال از این نوع، ما خوشبختانه یا بدبختانه ملت كم توقعی هستیم و این كار دولت نـو را بسیار آسان تر می كند، ما فقط جامعه یی كمی آرام تر، امنیت شغلی كمی بیشتر، احترام شهروندی باز هم فقط كمی بیشتر و سربلندی در مجامع بین المللی را می خواهیم. ما خسته ایم از دشمنی و قضاوت نابجا.

ما می دانیم و اعتقاد داریم كه رییس جمهور و دولت دارای اختیارات تعریف شده یی است و امكانات نامحدود و خارج از چارچوب قانون هم از او نمی خواهیم، فقط دل مان می خواهد یك سال كه گذشت حرفی برای این همه آدم ناامید و آرای خاموشی كه منتظرند به ما بگویند: دیدید هیچ تغییر و بهبودی حاصل نشد داشته باشیم، دل مان می خواهد آقای دكتر روحانی و دولت امید فراموش نكنند كه حداقل هشت سال انتظار تلخ و كلی امید و آه و زجر و چشم به راهی، كلی خون و قسم به پشتوانه اعتقاد به اصلاحات و كلی رای جوان امیدوار رای اولی در این پیروزی نقش داشته است.

هرگز آدم سیاه و سفیدی نیستم و وقتی دوستانی كه شیطنت می كنند و می گویند آقای روحانی چندان هم جناح چپ به حساب نمی آید، با خودم می گویم: دیگر جناحم را گم كرده ام مهم الان در این برهه تاریخی نام ایران است فرا از همه جناح های حتی سیاسی و البته با اعتقاد هنوز و همیشه ام به لزوم اصلاحات در كشورم این آرزو را می كنم كه فقط آقای روحانی همین چیزهای ساده را فراموش نكند.

یادم است چهار سال پیش در آن روز عجیب استادیوم هم گفتم اصلاحات راهی است كه باید برویم حالاامروز یا فردا اما این تنها خواست جوان ایرانی و تنها راه سربلندی ایران است، الان هم چون آدم قضا و قدری هستم و به حكمت خداوند عجیب معتقدم باور دارم آن هشت سال باید بر ملت ما می گذشت تا شاید بیشتر قدر همه چیز را بدانیم و راحت از دستش ندهیم و این البته بار امانت بر دوش آقای دكتر روحانی و دولتش را كمی بیشتر آقای خاتمی عزیز می كند.

آقای دكتر دوست تان داریم. مبارك تان باشد و فقط قول بدهید این هشت سال چشم انتظاری كه بر ما گذشت را فراموش نكنید. همین!
    نویسنده: بهاره رهنما

narges.m، alakimalaki و Nayereh از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. لینک اضافی داشت... حذف کردم:16:

mohammadali از این پست تشکر کرده است.
  3. mohammadali

403
    903
    211
    باشه ممنون اجی عزیزم کار خوبی کردی شما

Nayereh از این پست تشکر کرده است.
  4. :laugh:خواهش میکنم
    :cautious:ازین به بعد خودت حذف کن تا لهت نکنم:tongue:

narges.m و mohammadali از این پست تشکر کرده اند.
  5. mohammadali

403
    903
    211

دختره بی حیا :8:

narges.m و Nayereh از این پست تشکر کرده اند.
  6. :cool:

narges.m از این پست تشکر کرده است.
  7. alakimalaki

alakimalaki insta: amir.shafiee73

1,497
    14,175
    666
    خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی

خوب بود مرسی ممنون

narges.m از این پست تشکر کرده است.
  8. thumbsup....:roflmao!!!!!!!!!!!!!!!

alakimalaki از این پست تشکر کرده است.