1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2014 + نام شهر و ورزشگاه‌ها

شروع موضوع توسط Mehdi 3 ‏Dec 6, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

  1. Mehdi 3

    Mehdi 3 مستر نون ^-^

    3,853
    9,773
    4,005
    قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در باهیای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن

    برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

    برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 بدین شرح مشخص شد:
    مرحله گروهی

    پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :

    برزیل - کروواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه)

    جمعه 23 خرداد (13 ژوئن):

    شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

    مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

    اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

    شنبه 24 خرداد (14 ژوئن):

    کلمبیا - یونان(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

    اروگوئه - کاستاریکا(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

    انگلستان - ایتالیا(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

    ساحل عاج - ژاپن (رسیف - پرنامبوکو)

    یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن):

    سوئیس - اکوادور(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    فرانسه - هندوراس (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

    آرژانتین - بوسنی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن):

    نیجریه - ایران (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)؛ ساعت 21:30 به وقت تهران

    غنا - آمریکا (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

    آلمان - پرتغال(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

    سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن):

    بلژیک - الجزایر(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

    روسیه - کره جنوبی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

    برزیل - مکزیک(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

    چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن):

    کامرون - کروواسی(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

    استرالیا - هلند(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

    اسپانیا - شیلی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن):

    کلمبیا - ساحل عاج (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    ژاپن - یونان(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

    اروگوئه - انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

    جمعه 30خرداد (20 ژوئن):

    هندوراس - اکوادور(کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

    ایتالیا - کاستاریکا(رسیف - پرنامبوکو)

    سوئیس - فرانسه(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

    شنبه 31 خرداد (21 ژوئن):

    آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) ساعت 18:30 به وقت تهران

    نیجریه - بوسنی(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

    آلمان - غنا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)،

    یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن):

    آمریکا - پرتغال (مانائوس - ورزشگاه آمازون)

    کره جنوبی - الجزایر(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

    بلژیک - روسیه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن):

    کامرون - برزیل(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    استرالیا - اسپانیا (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

    کروواسی - مکزیک (رسیف - پرنامبوکو)

    هلند - شیلی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

    سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن):

    کاستاریکا - انگلستان (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

    ژاپن - کلمبیا(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

    یونان - ساحل عاج (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

    ایتالیا - اروگوئه(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

    چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن):

    هندوراس - سوئیس(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

    نیجریه - آرژانتین (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

    اکوادور - فرانسه(ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    ایران - بوسنی (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) ساعت 19:30 به وقت تهران

    پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن):

    پرتغال - غنا (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    الجزایر - روسیه (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

    آمریکا - آلمان(رسیف – پرنامبوکو)

    کره جنوبی - بلژیک (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

    مرحله یک هشتم پایانی
    شنبه 7 تیر (28 ژوئن):

    اول گروه A - دوم گروه B (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

    اول گروه C - دوم گروه D (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن):

    اول گروه B - دوم گروه A (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

    اول گروه D - دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

    دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن):

    اول گروه E - دوم گروه F (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    اول گروه G - دوم گروه H (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

    سه شنبه 10 تیر (1 جولای):

    اول گروه H - دوم گروه G (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

    اول گروه F - دوم گروه E (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

    مرحله یک چهارم پایانی

    جمعه 13 تیر (4 جولای):

    برنده دیدار اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

    اول گروه E - دوم گروه F برابر برنده دیدار اول گروه G - دوم گروه H (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

    شنبه 14 تیر (5 جولای):

    اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار اول گروه F - دوم گروه E (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

    نیمه نهایی:

    سه شنبه 17 تیر (8 جولای):

    برنده دیدار (اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D) با (اول گروه E - دوم گروه F برابر برنده دیدار اول گروه G - دوم گروه H) (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

    چهارشنبه 18 تیر (9 جولای):

    برنده دیدار (اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار اول گروه F - دوم گروه E) با (اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C) (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

    شنبه 21 تیر (12 جولای):

    دیدار رده بندی - (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

    یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

    فینال - (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)
     
  2. parimah

    parimah P & S

    1,314
    7,166
    5,044
    چه بد بازيها موقع امتحاناس:frown:
     
    Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.