1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

برنامه ای که واسه ایندتون دارید چیه ؟

شروع موضوع توسط mojt@ba ‏Dec 16, 2012 در انجمن اسپمکده

1. اره خیلی کجاشو دیدی

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.
  2. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    اگه اینطوریه من از تو بدترم پس بچرخ تا بچرخیم :biggrin:

3. میچرخیم
    من عاشق چرخیدنم فقط افتادی گریه نکنیا؟

4. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    منو بچه فرض کردی . :biggrin:
    صد تای مثل شما دخترا رو میچرخونم .:biggrin:
    البته تو شهر میچرخونم :biggrin:

5. باماشین میچرخونیشون؟
    خوشبحالشون من عاشق ماشین سواریم

mojt@ba از این پست تشکر کرده است.
  6. mojt@ba

mojt@ba داداش کریس

3,108
    6,715
    488
    الان حدود یه ماهی میشه رانندگی بلد شدم .
    عشق ماشینم خلی حال میده اونم بدون گواهینامه :biggrin:
    حالا میخوای بیا شیراز تا ببرم بچرخونمت :biggrin:
    یه بار جلو یکی بوق زدم گفتم بیا بالا خب نگام کرد دیدم بچه هستم سوار نشد :biggrin::roflmao

7. :35:پیش خودش گفته ج.جه برو بزرگترتا بگو بیاد
    اصفهان قحط ماشین امده بیام تا شیراز؟

8. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    اهم اهم!(گلومو صاف کنم)....خب به نام خدا.....بنده تصمیم دارم بشینم خر بزنم تا پزشکی تهران یا اصفهان قبول شم حتما!حتی اگه شده10 سال پشت کنکور بمونم من یکی بااااااااااااااااااااااااااااید پزشک شم!اصن تو فامیل ودوستام جا افتاده که من تریپ خفن پزشکیم!اصلا دنیا اومدم که پزشک بشم!اونم فوق تخصص وجراح قلب وعروق!!!!!!!آآاااخ اگه بدونی چه ارزو ها دارم!!!!!حین درس خوندنم حدودا تو22،21 ازدواج میکنم !طرف باید طوری باشه که به من بیاد شدیییییید!اخه من یه جورایی خاصم!باید با خاص بودنم کنار بیاد!باید پرانرژی باشه مثل خودم و.....!برا عروسیم خیلی برنامه ها دارم که اینجا نیگم!....خلاصه ایشالله طبق ژن قوی که دارم صاحب یه دوقلومیشم،یه پسر یه دختر!اسماشونم میذارم ایلیا وایلناز!البته اگه باباشونم موافق باشه ها!!!!!بعدشم از اونجا که تو دستگاه های سیاسی پارتی گردن کلفت دارم میشم وزیر بهداشت و اونوقت خواهید دید که من نظام پزشکی ایرانو متحول میکنم!!!!!بعد یه بیمارستان میزنم تو شیراز که بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی تو اسیا باشه!با امکانات فوق ویژه!میخام ادم مرده رو هم زنده کنم!...یه خونه خشکل بزرگا هم تو قصر ودشت میسازم اونم با سبک رویاهام!!!!!!پامو از شیراز بیرون میذارم(برا زندگی کردنا)...وگرنه مسافرت خارج از کشور زیاد خواهم رفت1اونم برا کنفرانس های پزشکی بین المللی!نا سلامتی چهره ماندگار سال هستم!بهترین جراح قلب دنیام!......یه ماشین خ خشمل هم میخرم پنجشنبه شبا با رفقا میریم چمران وستار خان و....کورس میذاریم و............(خلاصه رویاهام که یقین دارم به همش میرسم)برنامه ایندمه

مهربون و mojt@ba از این پست تشکر کرده اند.
  9. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    ببخشید اشتب شد!میخام پزشکی تهران یا شیراز قبول شم نه اصفهان....یه حالی هم به داداشام بدم وقتی بزرگ شدن!بعدشم خودم براشون برم خاستگاری و...(ایقد دوس دارم عمه بشم)

10. BlUe

BlUe

627
    721
    238
    فک کنم دخترای کره ای باهوش تر از این حرفا باشن! از الان باید یه نقشه ای بریزید!

marzieh از این پست تشکر کرده است.