1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بدو بیا بخند

شروع موضوع توسط simin ghr ‏Jul 27, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    ﺩﺍﻣﺎﺩ ﺍﺯ ﻋﺮﻭﺱ ﭘﺮﺳﯿﺪ : ﺁﯾﺎ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻋﺮﻭﺳﯽ ، ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮداشتی ؟ ﻋﺮﻭﺱ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩ … ﺩﺍﻣﺎﺩ داد ﺯﺩ ﮔﻔﺖ : ﺍﺯ اﯾﻦ ﺧﺎﻣﻮﺷﯽ ﭼﯽ ﺑﻔﻬﻤﻢ ؟ ﻋﺮﻭﺱ ﮔﻔﺖ : پدﺳﮓ داد نزن دارم میشمرم

فرهنگ لغت مامانم : این آشغالا که میزاری تو گوشت = هدست . این آشغاله که شب و روز دستته = موبایلم . این آشغالا که همش سرت توشه = لپ تاپم . این آشغالا که میخوری = قره قروت . این آشغال دونی = اتاقم !!! این آشغال = خودم

دغدغه های من چراتخم مرغ فحش نیست ولی تخم ســگ فحشه? استامینوفن از کجا میدونه ما کجامون درد میکنه? وقتی میگن بگیر بخواب, ما چی رو باید بگیریم? این که میگن بین خودمون باشه دقیقاکجامون باید باشه? ٫ آیا میشه رو میز نهارخوری شام هم خورد? ٫ چرا جعبه پیتزا مربعه, خودش گرده, موقع خوردن مثلثه!?

mehdi876، Sonya، samin12 و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    توو دنیا هیچی بدتر از یه دوست دختر شکاک نیست کثافت اینقدر بهت گیر الکی میده که . . . بالاخره مجبور بشی با اون چهار تای دیگه کات کنی

mehdi876، samin12، nazanin17 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    یکی از فانتزیام اینه : توی بیمارستان،یه پرستار فوق العاده زیبا وجذاب از اتاق عمل سریع میاد بیرون و داد میزنه:آقای دکتر؟آقای دکتر؟بیمار داره از دست میره من درحالی که لبخندی پرمعنا بر لب دارم سرمو میندازم پایین و از توی کشو دستکشمو در میارم پرستار بلندتر و با التماس میگه:آقای دکتر عجله کنید ،قلبش از حرکت ایستاده من بازهم با لبخندی معنا دار دستکشارو دستم میکنم ایندفعه همهءپرستارا ودکترا از اتاق میریزن بیرون و فریاد میزنن آقای دکتر آقای دکتر بیمار داره میمیره من که دسکشامو دستم کردم با خونسردی به چهرهءتک تکشون نگاه میکنم و میگم: . . . آقای دکتر طبقه بالا تشریف دارن بعد سطل آبو با پام هول میدم جلو و همینجور که دارم زمینو تی میکشم توی مه و غبار دور میشم …

4. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    مردم ایران الان اینجورین: . . . یه دل میگه بخر بخر (گرونتر میشه) یه دلم میگه نخر نخر ( ارزونتر میشه)

5. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    :35::35::35::35:

nazanin17 از این پست تشکر کرده است.
  6. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493