1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بدون عنوان

شروع موضوع توسط nafa30 ‏Dec 22, 2012 در انجمن اسپمکده

1. nafa30

nafa30 boys are toys"some boys are less than toys"

3,174
    6,460
    532
    خب بر وبچ عزیز!!!من خیییییییییییییییلی کنجکاوم قیافه هر کدوم از شما هارو ببینم!اونایی که عکسشون هست که هیچ!اونایی که نذاشتن اگه براشون مقدور هست بذارن اینجا!اگرم نه که یه توصیفی بکنن!ما یه تصوری تو ذهنمون داشته باشیم!این فوضولیه ارضا بشه!!!!!
    پس لطف کنید یا عکس!یا توصیف چهره!و به علاوه شناختی که از خودتون پیدا کردین....
    پیشاپیش از همه اونایی که تو این پست میشرکتن تشکروییییییییییژه میکنم!(مرسی دارین)

Stone Heart و marzieh از این پست تشکر کرده اند.
  2. nafa30

3,174
    6,460
    532
    خب!اول خودم میشروعم:ترجیح میدم عکسمو نذارم!.......خب بنده 163قدمه!52وزنمه!استخون بندیم ظریفه1چشام عسلیه یه حلقه باریک مشکی هم دورشه!موهام بلند وخرمایی!پوستم سفید!.......دیگه چی بگم؟....اها سایز کفشم37یا36:biggrin::whistling:....دور کمر..(ه ه ه ه ه)..........خب دیگه همین قد بستونه
    . . .
    عرضم به حضور شریفتون خییییییییییییییییلی مسئولیت پذیرم!منظمم!همیشه آن تایم!یه خصلت بد دارم اونم اینه که کم صبرم!انتظارو اصلا نمیتونم تحمل کنم!مایلم تو همه جمعا از همه لحاظ تک باشم!خیلی بدم میاد که اگه یه چیزی داشتم ویدید بره عین مال من بخره!یه خرده تو برخوردام مغرورم(خارج از جامعه مجازی)!از دروغ بشدت متنفرم!نمیبخشم!وای به روزی که تصمیم بگیرم یه کاری بکنم!تا به هدفم نرسم زمین نمیشینم!....دیگه؟دیگه دیگه....فعلا همین

سرزمین ارزو از این پست تشکر کرده است.
  3. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    خب!اول خودم میشروعم:ترجیح میدم عکسمو نذارم!.......خب بنده 169قدمه!58وزنمه!استخون بندیم تقریبا ظریفه1چشام قهوه ای !موهام لخت ومشکی (به قول آرایشگرم: قابلیت تبدیل به هر مدل فشنی،اما من فعلا مخالفم)!پوستم تقریبا سفید مدل برنزه!.......دیگه چی بگم؟....اها سایز کفشم41:biggrin::whistling:....دور کمر..(ه ه ه ه ه)..........خب دیگه همین قد بستونه
    . . .
    عرضم به حضور شریفتون خییییییییییییییییلی مسئولیت پذیرم!منظمم!نه همیشه ولی اکثرا آن تایم!یه خصلت عالی دارم اونم اینه که غول صبرم!انتظارو اصلا نمیتونم تحمل کنم!مایلم تو همه جمعا از همه لحاظ تک باشم!یه خرده تو برخوردام مغرورم نه زیاد(خارج از جامعه مجازی)!از دروغ بشدت متنفرم!فراااووون میبخشم!وای به روزی که تصمیم بگیرم یه کاری بکنم!تا به هدفم نرسم زمین نمیشینم شدیدا !....دیگه؟دیگه دیگه....فعلا همین

4. nafa30

3,174
    6,460
    532
    چرا عین من گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. nafa30

3,174
    6,460
    532
    چرا عین من گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟