1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بدون شرح

شروع موضوع توسط فضولی موقوف ‏Nov 12, 2014 در انجمن اس ام اس

1. خدا تلفن ندارد، اما من با او صحبت میکنم
    فیسبوک ندارد، اما من دوست او هستم
    توییتر ندارد، اما من او را دنبال میکنم…

♥سایه♥، MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥ و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. خدای خوبی داریم ...
    آنقدر خوب که با هر مقدار بار سنگین گناه،اگر پشیمان شویم و توبه کنیم باز هم مهربانانه ما را می بخشد ...
    و آنقدر بخشنده است که باز فرصت جبران را در اختیارمان می گذارد ...
    آری خدای خوبی داریم ...
    خدایی که مشتاقانه ما را می نگرد،
    با چنین خدای بخشنده و مهربانی؛ناامیدی از درگاهش معنایی ندارد ...

♥سایه♥، MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥ و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. دوست خوب غمها را از بین نمی برد اما کمک میکند با وجود غمها محکم بایستیم

درست مثل چتر خوب که باران را متوقف نمیکند ، اما کمک میکند آسوده زیر باران بایستیم . . .

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. عاشق طرز فکر آدمها نشید ، آدمها زیبا فکر میکنند ، زیبا حرف میزنند ، اما زیبا زندگی نمیکنند
    (رومن پولانسکی)​

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. تقوا یعنی اینکه
    اگر یک هفته مخفیانه از همه کارهای ما فیلم گرفتند
    و گفتند اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده، ناراحت نشویم . . .​

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. اگر بدانید بسیاری از مردم
    هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می دهند تا به خبر مرگ من و شما
    دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می کنند!
    (دیل کارنگی)

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. من خدایی دارم که در این نزدیکی است... نه در آن بالاها! مهربان،خوب، قشنگ... چهره اش نورانیست گاه گاهی سخنی می گوید با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد! او مرا می خواند، او مرا می خواهد، او همه درد مرا می داند ... یاد او ذکر من است، در غم و در شادی چون به غم می نگرم آن زمان رقص کنان می خندم... که خدا یار من است ، که خدا در همه جا یاد من است، او خداییست که همواره مرا می خواهد.......

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. یک شمع می تواند بدون آنکه خاموش شود هزاران شمع دیگررا روشن کند مثل مهربانی که هیچ وقت با تقسیم شدن کم نمی شود زیباست که ببینی کسی میخندد وزیباتر اینکه بدانی خودت باعث خنده اش شده ای.

MahDiyaR Mjd، ♥♥Lee Fatemeh♥♥، ×امیرمحمد × و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. عبادت کردن به زیادی نماز و روزه نیست بلکه حقیقت عبادت زیاد در کار خدا اندیشیدن است.

10. ازشهرت ورياست طلبي بپرهيز كه اين دو ، سرانجام انسان را به هلاكت مي رسانند. امام حسن عسکری(ع)