1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بخند گلم....

شروع موضوع توسط barfi ‏Sep 11, 2012 در انجمن مطالب طنز

1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,539
    50,787
    30,076
    دوستم میگه: هر شب که اخبار شبانگاهی قیمت سکه رو اعلام میکنه زنم میپره بالا و با خوشحالی دست میزنه بعد لم میده رو مبل و با لبخند نیگام میکنه ؟!؟!
    کسی میدونه چرا؟
    ....................................................................​
    رفتم جیگركی یارو برگشته میگه نونم میخای؟ میگم قبلنا سوال نمیكردی، میذاشتی، میگه نه الان وضع فرق كرده نون جدا، دونه ای ۵۰۰ تومن! خوب شد بازم کرایه سیخ و ازم نگرفت
    ..........................................................................................​
    اینقد که قرائتی از قرآن نکته تستی و کنکوری در میاره ، مدرسان شریف با اون عظمتش از کتاب درسی نمی تونست در بیاره ...!!
    یه صلوات بفرستید
    ..............................................................................................​
    میگن تو روز قیامت گوگل به حرف میاد؛
    همه جست و جوها و عکسایی که سرچ کردی رو لو میده... در جـــــــــریان باشید
    .....................................................................................​
    اگه یه كرمونی دور از جونش مریض شد فقط پنج دلیل داره :
    1.سرتیش كِرده(سردی).میبا خاکشیر نبات داغ دم آبجوش بخوره
    2.یــَخ کِرده: میبا اَ داش دِواتا گیاهی دم آبجوش بخوره(خَتمی)
    3.بادی شِده: میبا چایی خودِ هِل باد دم کنه بخوره
    4.چشمش کِردن که میبا بره پیش یه نفر که نظرشو بگیره
    5.جوش زده که گاهاً موجب سکته شده...که متاسفانه هِشکارش نمیشه کرد . نعوذبالله کار اَ دست خداهم کنده مگر اینکه ابلفرض خوبش کنه
    ...................................................................................​
    "هـرکـاری میکنــم آیفـونـم بـه اینتـرنــت وصــل نمیشــه
    .
    .
    .
    .
    ...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .دکمـه شـو كـه میــزنـم در خــونـه بـاز میشــه ..!!
    پس این ملّت اسکل چی میگن ما با آیفون میایم فیسبوک؟؟
    ......................................................................................​
    من عاشق آخر والیبال نشسته ام که اینا یهو بلند میشن باهم دست میدن انگار دسته جمعی شفا گرفتن :279:
    ...........................................................................................................​
    خرشم " هیچ گوهی نمیشی" چیست؟
    .
    نوید آینده ای مبهم از سوی والدین به فرزندان
    ................................................................................​
    یارو شماره دوست دخترشو تو تلفنش سیو كرده بود
    "low battery"از اون به بعد هر وقت نبود و دوست دخترش زنگ مى زد زنش تلفنش رو میزد به شارژمدال داره خداییش این خلاقیت
    ............................................................................................​
    دقت کردید تا میرید دندونپزشکی یادتون میره کدوم دندونتون درد می کرد؟
    ...........................................................................................​
    اگه کسى براى چهارمین بار چیزیو تکرار کرد و شما بازم نفهمیدى چى داره میگهیه لبخند ژکوند بزن، چند ثانیه نگاش کن، حــَلهطرف خودش میفهمه تعطیلى!!
    ............................................................................................​
    تا حالا دقت کردین بلافاصله بعد از مسواک زدن همه چیزهای خوشمزه میان جلوی چشم :/
    ...............................................................................​
    به طرف میگن با جیگر جمله بساز،میگه :بووووووووووقمیگن:په چته؟!میگه مگه نشنیدی جیگر ممنوع التصویر شده ! ! !
    ..................................................................................​
    غیر ممکنه توی مدرسه های ایران درس خونده باشی و این جمله رو نشنیده باشی:
    .
    .
    .
    .
    ببینید همه تون 0 بشین، یه دوزاری از حقوق من کم نمی کنن همه تونم 20 بشین یه دوزاری به حقوق من اضافه نمی کنن!
    ...............................................................................................

طرف میگه بچه ام تازه به دنیا اومدهبراش اکانت فیس بوک درست کردمبزرگ شد بدم دست خودش....
    کصـــــــــــافط انگار حساب بانکیه

...........................................................................................
    یه عده ای هم هستن که وقتی بهشون میگی گه نخور ناراحت میشنبعد که میگی خوب باشه بخور بازم ناراحت میشن !خب موضع خودتونو مشخص کنین … والاااا
    .
    .تنها انگیزم واسه بچه دار شدن اینه که از ارث محرومش کنم
    میگه دوستت دارم بی آنکه دلیلش رو بدوونممنم همین طرز فکرو نسبت به باز کردن درِ یخچال دارم ….
    بزرگترین حالگیری تو امتحانا این بود که،پشت سوالی که جوابش یکی دو کلمه بود ، یه چرا (یا توضیح دهید) اضافه میکردن !
    پزشکان ، از جنتی کاملا قطع امید کرده اند وگفته اند : جنتی دیگر نمی میرد.
    پدرجان عقب تر بایست گلی نشی! ( خدا خطاب بهجنتی هنگام آفرینش حضرت آدم)
    آیـــــا میدانید در قسم "به پیر به پیغمبر" منظور از پیر جنتی است .....
    ببین اگه یوسف پایه نیست من هستما ا ا ا! ".جنتی خطاب به زلیخا"
    جنتی بالای قبر نوح: روت کم شد
    روایته وقتی جنتی همراه با سایرین شعارمیداد: خدایا!خدایا از عمر مابکاه و بر عمر رهبر افزا، عزراییل تا یکماه سیستمعاملش بالا نمیومد !
    امروز خبر اومد که جنتی به دلیل مشکل تنفسیبستری شده، بلافاصله هم خبر تصحیح شد،ایشان ری استارت فرمودند!**
    میگن جنتی یه تورات امضا شده از حضرت موسیداره
    وصیت نامه عزراییل به پسرش : دور جنتی روخط بکش
    موزه انگلستان در بیانیه ای اعلام کرده کهحاضر است منشور کوروش کبیر را با جنتی تعویض کند
    سن ساخته ذهنانسان است و هیچگونه مبنای علمی ندارد(آیت الله جنتی)
    ..................................................................​
    ناف چیست؟ انگشت همین جنتی فضوله که میخواستهببینه گل آدم سفت شده یا نه
    ............................................................................​
    و جنتی را نشانه ای قراردادیم برای آنان که عمربلند نوح و مهدی را باور ندارند
    ............................................................................​
    فیلم جدایی جنتیازدنیا برنده جایزه اسکار بهترین فیلم تخیلی دنیا شد

2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یارو شماره دوست دخترشو تو تلفنش سیو كرده بود
    "low battery"از اون به بعد هر وقت نبود و دوست دخترش زنگ مى زد زنش تلفنش رو میزد به شارژمدال داره خداییش این خلاقیت

(اما مرده خيلي بي شعور بوده كه زن داشته اما با دوست دخترش در ارتباط بوده)

barfi از این پست تشکر کرده است.