1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

با این داستان خیلی حال کردم...عالی بود

شروع موضوع توسط nYma ‏May 4, 2014 در انجمن خنده و شوخی

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    روزی مردی در جاده ای تنگ و تاریک به راه افتاد به نیمه های مسیر که رسید ماشینش خراب شد و وسط جاده ایستاد کنار صومعه سرایی و طلب کمک کرد..ماشینش بد جوری خراب بود...از راهبانه آن صومعه سرا درخواست کمک و غذا کرد و آن ها هم با آغوش باز او رو پذیرفتند و برای او غذا آوردند و ماشینش را تعمیر کردند...و مرد آن شب آنجا ماند...در نیمه های شب وقتی مرد خواب بود با صدای عجیبی که از سنگ های پشت سرش بلند میشد بلند شد و وقتی از راهبان پرسید این صدای چیست آن ها سری تکان دادند و گفتن نمیتوانیم آن را به تو بگوییم چون تو راهب نیسی ...صبح شد و مرد از آنجا رفت...10 سال از این ماجرا گذشت و مرد باز هم مسیرش به صومعه سرا افتاد اما ایند دفعه ماشینش خراب نشده بود فقط برا خوابیدن در شب..باز هم آن صدا آمد و وقتی مرد دوباره پرسید راهبان گفتند تو نمیوانی بدانی چون راهب نیسی آن مرد گفت چگونه میتونم راهب باشم آنها به او گفتن تو باید تعداد تمام سنگ های قاره ی آسیا و برگ گل های آنجا را برای ما بگویی تا راهب شوی و مرد عهد بست که بر میگردد ...45 سال گذشت و مرد که ریش هایش سفید شده بود برگشت راهبان به او گفتن خوب چه شد او گفت تعداد برگ های قاره آسیا 151.144.231 و سنگ های آنجا 889.658.351 است.
    راهبان کمی او را نگاه کردند و به او گفتن درست است میتوانی صدا را بدانی..شب هنگامی که صدا از پشت سنگ برخاست مرد گفت کلید سنگ را به من بدهید تا آن صدای شگرف را بشنوم از کجا بلند میشود.هنگامی که قفل کلید را باز کرد دری از طلا و نقره دید و باز هم راهبان به او کلید دادند و او آن در را باز کرد و پشت آن در دری از یاقوت و مروارید بود و وقتی آن در را باز کردند مرد با تعجبی بسیار به آنجا نگاه کرد و آن صدا از...اما شما راهب نیستید من نمیتوانم به شما بگوییم صدا از کجا برخاست

nagi، !!HISS!!، setareh و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    تعداد برگ های قاره آسیا 151.144.231 و سنگ های آنجا 889.658.351 است. من الان راهبم بگو:35:

Aryamehr، شاهرخ و setareh از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    هههههههه:35::35:

Aryamehr از این پست تشکر کرده است.