1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

باهم بخندیم

شروع موضوع توسط Merjhoi ‏Dec 29, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,159
    7,180
    دختره هیکلش مثله پاندای کونگ فو کاره، بعد تو پروفایلش نوشته "آنقدر ظریفم که با یک نگاه سرد میشکنم"... یکی نیست بهش بگه :عزیزم شما با تبر نادر شاه افشار که هیچ با کمان دامول هم نمیشکنی! برو با خیال راحت به زندگیت برس....

دختر آتش، حاجی 7 خط، Mohseni و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,159
    7,180
    دنیا عوض شده آدم با خوردن یه سیب از آسمان اومد زمین ولی
    ما با کشیدن دوسیب از زمین به آسمان میریم...

دختر آتش، Mohseni، ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    یکی پشت در دسشویی نوشته بود :فکر نکن، عمل کن... مردم پشت در منتظرن!

دختر آتش، Mohseni، ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    در خرابه های قلبت بنایی بیش نیستم، کار خوابیده سیمان برسون داداش :279:

دختر آتش، حاجی 7 خط، ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    یه کتونی خریدم اصل چینی. یعنی وقتی پام می کنم کاملا حس می کنم چینیا دمپایی توالتاشون رو آب کردن باهاش این کتونیه رو ساختن!

6. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    روی فرش دلم جوهری از عشق تو ریخت...
    آمدم پاک کنم بد تر شد
    خلاصه با اون عشقت ر... دی به فرش ما رفت!

دختر آتش، ♫ Sαвα Bαɴυ ♪ و Goln@r از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    بعضی ها به صورت خیلی شیک و مجلسی «گاو» تشریف دارند ولی ما مثل مردم هندوستان براشون احترام قائلیم!

8. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    یه پسر دایی دارم ۲سالشه. با مامانش میره خونه خالش وقت برگشت پسر خالش گریه میکنه که منم باهاتون میام این گودزیلای ماهم واسه اینکه گولش بزنه بهش میگه منو مامانم میخوایم بریم بنزین یزنیم نمی تونیم تورو ببریم. (نکته قابل توجه اینکه مامانش پیاده بوده)!!!!!!!!

9. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    چند وقت پیش با لباسای خاکی داشتم می گشتم مامانم برگشت گفت این چه وضعیه برو لباسات رو عوض کن منم درجا برگشتم گفتم (من از خاک به وجود اومدم، با خاک زندگی می کنم، به خاک هم برمی گردم) مامانم دیگه چیزی نداشت بگه... بله ما یه همچین بچه ای هستیم

10. Merjhoi

4,417
    11,159
    7,180
    آگهی ازدواج
    خانمی هستم جوان و زیبا-خوش صحبت و شیرین زبان-دارای وضع مالی خوب و از خانواده اصیل ایرانی با چشمان درشت و مشکی-دماغ قلمی و کمر باریک-خوش آواز و هنرمند. حاضر به ازدواج با هیچ مرد احمقی نیستم، فقط آگهی دادم تا دلتون بسوزه.