1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

بازگشت «معركه»خوان!

شروع موضوع توسط New_Sense ‏Dec 29, 2014 در انجمن اخبار سینما

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    «مجتبی كبیری» كه معرف حضورتان هست؟! خواننده‌ای كه در دوره‌ای از موسیقی پاپ ایران مخاطبان زیادی به دست آورده بود و به محبوبیتی فراوان رسید. آلبوم «معركه» نخستین آلبوم این خواننده بود كه به دلیل شباهت فراوان صدایش به «قمیشی» به‌شدت مورد توجه قرار گرفت و به مرور به یكی از پرفروش‌ترین آثار پاپ تبدیل شد تا این خواننده در دوره‌ای بتواند جزو محبوب‌ترین ستاره‌های پاپ قرار گیرد.

كبیری آلبوم بعدی خود را با نام «ساز مخالف» با حضور و دكلمه «مریم حیدرزاده» روانه بازار موسیقی كشور كرد تا بار دیگر در فضای موسیقی پاپ سر و صدایی اساسی به پا كند و آخرین آلبومش را نیز به نام «شب و روز» در سال 91 روانه بازار كرد و حالا پس از حدود دو سال غیبت قرار است آلبوم جدیدی با صدای وی در بازار موسیقی كشورمنتشر شود. كبیری در سال‌های گذشته بارها با حمله طرفداران «محسن چاوشی» در فضای مجازی مواجه شده و كبیری هنوز هم درباره این اتفاقات دلگیر است.

65ed5a06086fca078eae051290f31d35.
    او در این باره می‌گوید: «در آن دوره كه ما آلبوم «معركه» را ساختیم و وارد بازار شد، قبل از انتشار آلبوم «ساز مخالف» محسن چاوشی ظهور كرده و چند قطعه از ایشان منتشر شده بود كه همه این اشتباه را كردند و قطعاتی مثل «نفرین» كه محسن چاوشی آن را خوانده بود، به من نسبت دادند و فكر كردند كه این آثار متعلق به من است. حتی كار به جایی رسیده بود كه در برنامه‌های زنده‌ای كه داشتم، بسیاری از مخاطبانم به من اعتراض می‌كردند و درباره خواندن «نفرین» توضیح می‌خواستند. مثلا می‌گفتند این قطعه باعث شده دخترم حالت روانی خاصی بگیرد و...؛ وقتی توضیح می‌دادم كه این اثر متعلق به من نیست و فقط شباهت صدای یك خواننده دیگر به من است، قانع می‌شدند.

ماجراهای زیادی پس از انتشار «نفرین» سراغ من آمد كه بهتر است در مورد آن زیاد صحبت نكنیم.» آلبوم جدید كبیری بعد از ایام محرم و صفر روانه بازار موسیقی می‌شود و كنسرت‌هایش نیز از سرگرفته خواهد شد. «اتاق ساكت» عنوانی است كه این خواننده برای آلبوم جدید خود انتخاب كرده و درباره آن می‌گوید: «ترانه‌های این اثر از سحر تقدسی و حامد صمغ‌آبادی است. آهنگسازی قطعات آلبوم نیز بر عهده بهروز علیاری، هومن آزما و محمدرضا جوادی بوده است. آهنگسازی برخی از قطعات به عهده خودم بوده و تنظیم توسط هومن آزما، محمدرضا جوادی، بهروز علیاری و. . . انجام شده است.»

آخرین ویرایش: ‏Dec 30, 2014
    sargoli از این پست تشکر کرده است.