1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

باخت رئال با گل به خودي رونالدو !!!

شروع موضوع توسط MahD!ye ‏Feb 3, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    رئال مادريد با گل به خودي کريس رونالدو، مقابل تيم ته جدولي گرانادا شکست خورد.

رئالي ها در دو ديدار قبلي شان در لاليگا، 9 بار دروازه والنسيا و ختافه را باز کرده بودند و انتظار مي رفت امشب هم بتوانند در خانه گرنادا به يک روزي پرگل دست دا کنند اماشراط اصلا آن طوري که شاگردان مورينيو مي خواستند، ش نرفت.

رئالي ها بازي را در حالي آغاز کردند که به نظر مي رسيد بازيکنان اين تيم هنوز از به خاطر بازي ال کلاسيکو خسته هستند. در دقايق ابتدايي تقريبا هيچ موقعيت ويژه اي ايجاد نشد تا اينکه در دقيقه 22، گرانادا به گل برتري رسيد. يک ضربه کرنر از نوليتو، با ضربه سر رونالدو، دور از دستان ديه گو لوپس، به گل برتري ميزبان تبديل شد.

رونالدو که دوست نداشت اولين گل به خودي دوران حرفه اي اش، موجب شکست تيمش بشود، تلاش زيادي براي جبران گل انجام داد اما دو تلاش او از روي ضربات ايستگاهي، راهي به چهارچوب حريف نداشت.

با اين وجود، همين ضربات ايستگاهي، بهترين موقعيت هاي رئال در نيمه اول بود و شاگردان مورينيو هيچ موقعيت خطرناک ديگري نداشتند.

مورينيو در ن دو نيمه دست به تعويض زد و بنزما و کايه خون را به جاي ايگواين و خديرا راهي ميدان کرد. اما اين تغييرات تاثير چنداني نداشت. علي رغم اينکه رئالي‎ها مالکيت توپ را در اختيار داشتند اما نميتوانستند از خط دفاعي گرانادا عبور کنند.

در 20 دقيقه پاياني حملات رئالي ها شدت گرفت اما ضربات رونالدو و بنزما يکي پس از ديگري توسط دروازه‎بان حريف دفع شد تا در نهايت بازي با همان تک گل به پايان برسد و اختلاف 4 امتيازي رئال با رقيب همشهري پا بر جا بماند. در صورتي که بارسا و اتلتيکو فردا شب به روزي برسند، اختلاف رئال با اين دو تيم به 18 و 7 امتياز افزايش دا مي کند.

setareh، ya30 joon، مهربون و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. همه اشتباه میکنن!!!!!!!!!

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  3. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    آره ولی گل به خودی مهاجم دیگه نوبره والا:16:

★ سونامی ★ از این پست تشکر کرده است.
  4. نهههههههههههههههههههههه:biggrin:

5. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    آرههههههههه:16:

6. اره کلوچه یه حسی بهم میگفت نمیبره شانس اوردم
    :95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95::95:
    من کلا طرف دار بارسام

★ سونامی ★ و ya30 joon از این پست تشکر کرده اند.
  7. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    عشق است پارسا:inlove:

★ سونامی ★ و rezaco2196 از این پست تشکر کرده اند.
  8. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    اقا من پارسا نمیشناسم:35:
    منظورم بارسا بود اینم ویرایش نمیشه:tongue:

9. Dark Shadow

Dark Shadow Whisper

792
    1,348
    314
    من خودم هنگ کردم وقتی این خبرو توی یه سایت خوندم:shock:....ولی خب همه اشتباه میکنن.دلم واسش سوخت:doh:

کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده است.
  10. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,537
    50,784
    30,040
    عاشقتم بارسا و مسي....
    اما....
    كريس هم عاليه...اين گلم فداي سرش...!!!!

ya30 joon و کلوچه خانوم از این پست تشکر کرده اند.