1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

باحاااااااااااااااال!

شروع موضوع توسط Seyedeh maryeh ‏Aug 25, 2013 در انجمن خاطرات خنده دار

1. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

1,284
    2,469
    381
    از مترو پیاده شدم نگاه کردم به جیبام دیدم گوشیم نی... گفتم حتما همونجا تو مترو که نشسته بودیم جا گذاشتم .... !
    جییییغ چیکا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    به دوسم گفتم : من با متروی بعدی میرم دنبالش ! وااای کاش زودتر بیاد مترو ...
    که یهو گوشی در قسمتی از کیفم یافت شد !
    بعدش هرچی فک کردم نفهمیدم تو اون لحظه چ جوری حساب کرده بودم که میتونم با متروی بعدی به مترویی که رفته بود برسم !
    ...
    ...
    ...

ازشماهایی که ترم اولی میشیدوواستون جشن میگیرن خاهش میکنم سوتی ندیدکه همه ی ترمای بالامنتظرسوژه هستن
    اصن ازقیافه هاتون تشخیص میدن ومیذارنتون سرکار
    مثلن خودمن ترم1که بودم پسرا اشتباه فرستادن منو بوفه پسرا
    منم باچنان اعتماد به نفسی رفتم فقط نمیدونسم پسرا و کارکناش همه چش زره شدن!
    ...
    ...
    ...
    دبیرستان بودیم و اون زمان فرار از زندان میدیدیم و تحت تاثیییییییر اصلا ناااجور! حالا موقع امتحانا منو دوستام نقشه کشیدیم برگه های امتحانیو بدزدیم رفتیم قفل در اتاقی ک برگه های امتحانی بودو روی خمیر زدیمو رفتیم به کلید ساز دادیم گفتیم واسمون بسازه اونم یکی اماده شبیهش داشتو بهمون داد ینی اگه بخوام تعریف کنم ی کتاب میشه حالا حرکت دوستمو داشته باشید که نقشه مدرسرو از ارنجش تا مچ دسش کشید اصن یه وضی بود یادش بخیر :35:))))))
    ...
    ...
    ...
    اخرین دفه که گوشیمو برا تعمیر بردم..
    .
    .
    .
    .
    اقاهه یه نگاه عاشقانه به گوشیم انداختو گفت...
    3 روز تعخیر دراین ماه..دلم تنگ شده بود..:35:
    اصلا یه وعضی...
    ...
    ...
    ...
    پای 4جوک بودم دختر خالم اومده میگه این چیه ؟میگم محفل گروهک تروریستی ضدگودزیلاها ! !!! میگه میخام عضو شم . میگم نمیشه میگه چرا ؟جرات نداشتم بهش بگم منظورم از گودزیلا خودشه گفتم تو ایمیل داری؟گف نچ . گفتم پس نمیتونی عضو شی.....پیله کرد بدجور منم آخر سر با ولوم بالا بهش گفتم اینجا رات نمیدن اینجا به دهه هشتادیا میگن گودزیلا اینجا جمع میشن نقشه میریزن شما رو خفه کنن.....( بگم متولد سال 80) .....میگه خو نمیگم هشتادیم میگم هشتادو یکیم!!!!
    از گودزیلاهام خنگش نصیب ما شد$_$
    ...
    ...
    ...
    چند وقت پیش خونه مامان بزرگم اینا بودیم خاله مامانم واسه دیدار امده بودن خاله مامانم داشت پز لباسیو که پسرش واسش از اونور فرستاده بود میدادمنم نمیدونم چی شد گفتم اره واقعا حیف این لباس که شما پوشیدی
    من..)
    مامان
    لایه اوزن چقدر سوارخش بزرگ شده
    ...
    ...
    ...
    عاغا خدا نصیبتون نکنه اینطوری ضایع شدنو رفتم پاساژ خیر سرم خرید کنم پشت ویترین یه مغازرو واساده بودم داشتم دید میزدم مانتوهارودید میزدم از یه مانتو خوشم اومد میخواستم برم داخل مغازه دیدم یه مانکنی(از نظر خودم که مانکن بود ولی نمیدونم چرا مانکن مرد گزاشته بودن دم درمغازه مانتوفروشی ههههههه) گفتم اه جا قطعه واسه گزاشتن مانکناتون دستمو بردم گرفتمش میخواستم بزارم کنار اخه دم در ورودی بود نمیدونم چرا یهو مانکنه حرف زد گفت خانم من مانکن نیستم هیچی دیگه از همون راهی که اومده بودم برگشتم
    ...
    ...
    ...
    تا حالا دقت کردین تلویزیون میخواد صحنه های خنده دار نشون بده ما رو شاد کنه چه چیزایی نشون میده؟؟؟؟مثلا نشون میده یارو از رو دوچرخش با مخ میخوره زمین یا یه تریلی میاد از رو یکی رد میشه!!!!!! نکن برادر من....نکن...تازه اسم برنامشم میذارن لبخند!!!

nagi، meshkat1371، Ᾱṣẹῥ!ƙ و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    :35:

Mehdi 3 از این پست تشکر کرده است.
  3. Seyedeh maryeh

Seyedeh maryeh Senorita

1,284
    2,469
    381
    اصلا خوندی؟

4. Wild_Tiger

Wild_Tiger اروم ولی خشمگین

300
    803
    1,118
    :35:

5. mehrnaz joon

mehrnaz joon خداحافظی با مهربانی :|

1,212
    2,320
    337
    حقیقتش نه

6. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
  7. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,153
    7,169
    مرسی ماریه

Seyedeh maryeh از این پست تشکر کرده است.
  8. pirane

pirane خسته ام خسته . . .

614
    4,046
    1,402
  9. geet

geet

2
    0
    133

10. تشکر خیلی باحال بود کلی خندیدیم خخخخ :35::35: