1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

این پسر ایران را صاحب پنجمین طلا می کند؟

شروع موضوع توسط girl turk70 ‏Aug 9, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

1. لندن فرصتی ست برای شیرمردان ایرانی از جای جای کشورمان که در قلب اروپا نام ایران و ایرانی را با سربلندی فریاد کنند.
    به گزارش خبرآنلاین ؛در ادامه درخشش دلاوران ورزش کشورمان ، این بار و در شروع روز سیزدهم همه چشم ها به پاهای دلاوری ست تهرانی تا کاروان ورزش کشورمان را غرق در شادی کند. پس از درخشش شیربچه های ایران از استان های آذری زبان ، شمالی ، فارس ، کردنشین و جنوبی کشورمان حالا نوبت به یکی دیگر از نمایندگان تهرانی کاروان ورزشی کشورمان رسیده تا پیام آور شادی باشد. محمد باقری معتمد ، دلاور رشته تکواندوی ایران که از ظهر پنجشنبه به مصاف حریفان می رود.
    محمد باقري‌معتمد در حالي امروز اولين حضور المپيكي خود را تجربه مي‌كند كه با اكثر رقبايش در مسابقات مختلف مبارزه كرده و پيروز از شياپچانگ خارج شده به همين دليل انتظار مي‌رود اين تكواندوكار محجوب و بااخلاق تهراني با تكنيك‌‌هاي منحصر به‌فردش در اولين تجربه المپيكي خود به يك مدال خوش‌رنگ دست پيدا كند و افتخارآفريني ورزشكاران ايراني را در سي‌امين دوره بازي‌هاي المپيك تداوم بخشد. معتمد تكواندوكارالمپيكي كشورمان مي‌گويد: «بعد از المپيك پكن خود را براي كسب مدال در لندن آماده كرده و تمرينات سخت و دشواري را پشت‌سر گذاشته‌ام. در اين چهارسال بيشتر وقت خود را در اردوها و با فكر مدال المپيك سپري كردم و البته با فراز و نشيب‌‌هاي فراواني روبه‌رو شدم و به دفعات دچار آسيب‌ديدگي شدم و حالا مصمم هستم تا نتيجه اين سختي‌ها را در لندن برداشت كرده و البته مي‌خواهم پاسخ اعتماد كادرفني و فدراسيون را با كسب بهترين مدال بدهم و براي اين هدف دشوار انگيزه زيادي دارم و اميدوارم امروز در لندن مبارزات بدون اشتباهي را برگزار كنم و بتوانم نماينده شايسته‌اي براي ايران باشم.»

Ahriman، marzieh و کلوچه خانوم از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
    بلههههههههههههههههههههه:267:

3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,523
    24,698
    63,072
    اینارو ول کن
    زنده باد یوسف کرمی همشهری خودم که روز 20 المپیک طلا رو میگیره

4. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    :cautious:
    وووووووووویششششششششش
    حالا خوبه مازندران تو یه شب دوتا طلا گرفت:tongue:

5. Admin

12,523
    24,698
    63,072
    اخر سر مدالارو میشموریم

6. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    باشه:cautious:
    هنوز رضا یزدانی نرفته:tongue:

7. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    اینارو بیخی همشهری منو بچسب !!! بزن به افتخارش اون دست قشنگه رو:120::120::120::120::120:

8. Admin

12,523
    24,698
    63,072
    همشهریت کیه؟

9. MahD!ye

15,168
    16,846
    1,083
    احسان حدادی فک کنم:biggrin: