1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

این آلبوم را با صدای بلند گوش دهید!

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Oct 24, 2012 در انجمن اخبار سینما

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سلووووم دوستای خوشملم...
    من دیدم زشته مدیر انجمن فرهنگ و هنر باشم و کمتر به این انجمن و حواشی اش بپردازم برا همین امروز می خوام در مورد آلبوم جدید محسن یگانه به نام (حبــــاب) بپردازم و چند خبر در حوزه ی هنر...
    بالاخره مجوز های آلبوم جدید یگانه صادر شد و حباب پر سر و صدا ۲۶مهر ماه در تهران و به تدریج در روزهای بعدش وارد بازار موسیقی شهرستان ها شد...
    خود یگانه باور داره که می تونه تجربه شیرین آلبوم قبلی اش را تکرار کنه که من یکم بعید می دونم با اینکه الان دارم
    می گوشم تقریبا سطحش بالاست و تلفیقی از شش و هشت و لایت و حتی چند تا از ترک هاش در استودیو کن کزمز ترکیه البته اگه اشتباه نکنم ضبطیده شده...
    البته شاید بگید چرا محمد حسین می گه بعید می دونم دلیلم اینه که خیلی از خواننده های مطرح مثل فرزین و چاوشی و صادقی منتظر این آلبوم هستند تا به آن بتازند همانند خود یگانه که به آلبوم های آنان تاخت...
    خلاصه من پیشنهاد می کنم حتما اصل آلبوما تهیه کنید تا حقوق معنوی و مادی ناشر و خواننده هم رعایت بشه راستش من اعتقاد دارم دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست!!!
    آهان تا یادم نرفته بگم ترانه سرا(شاعر) تمومی ترک ها خود محسن و ملودی قطعه نرو برداشتی مستقیم از یک قطعه فرانسوی است...
    بخرید و بگوشید تو این روزای عاشقی پاییزی...
    قیمت ۲۵۰۰تومان برای ۱۴ترک

barfi و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما نوبت به بروبچ عاشق تئاتر و خاک صحنه خوره که باید بگم نمایش هفت شب با مهمان ناخوانده به کارگردانی فرهاد آییش عزیز و بازی خودش و استاد نصیریان عزیز که بعد از مدت ها روی صحنه می آیند در تالار چارسو تهران برگزار می شه...
    علاقه مندای دهه هفتادی می تونند هر شب ساعت ۱۹با پرداخت مبلغ ۱۰هزار تومن که خداییش برای تئاتر مفته برند و لذت ببرند و زیر لب بگند
    آه خدای من !
    علی نصیریان دوباره به صحنه تئاتر بازگشته!!!!
    البته بگم این نمایش چند سال پیش تو سالن اصلی تئاتر شهر به اجرا در اومده و این اجرای دومشه...

3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما نوبت به سینما برو هاست...
    من امشب سینما بودم و رفتم تا فیلم بغض را ببینم و دیدم...
    باید بگم این فیلم داستان خاصی نداشت و تنها برگ برنده اش شکستن تابوهایی در روابط دختر و پسر و لباس بازیگر اصلی زن که باران کوثری نقششا به عهده داشت خلاصه می شد...
    خلاصه اینکه حرکات پن و تیلت دوربین وحشتناک اعصاب خورد کن بود و من اواخر فیلم را به خاطر سردرد فقط گوش کردم...
    به نظر من اونقدر جذاب نیست که بتونه منا ۳۰/۱ ساعت تو سالن نگه داره...
    نرید ببینید سنگین تره...

4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    اما قسمت پایانی خبر های هنریم هم مربوط به صنعت سینماست که می خوام این خبرا بهتون بدم یه کار ویژه برای فیلم خوش ساخت بوسیدن روی ماه دارم که باحاله ...
    فقط دوستای ساکن تهران حتما برند این فیلما ببینند که اکرانش در تهران روزای آخره و در شهرستونا هم یکسریش هنوز اکران شروع نشده...
    پس منتظر من باشید....
    محمد حسین
    مدیر انجمن فرهنگ و هـــــنر

5. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,537
    50,785
    29,989
  6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    کلا دوست دارید هر هفته براتون اخبار هنری را بنویسم؟؟؟

barfi از این پست تشکر کرده است.
  7. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,537
    50,785
    29,989
    :55::55::55::55::55:

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.