1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اینیستا : من همواره می خواهم بازیکن بهتری شوم

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 26, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    بازیکن 29 ساله ی بارسلونا ، آندرس اینیستا در گفتگو با روزنامه ی اسپورت برنامه هایش برای فصل آینده را تشریح کرد . او همچنین تمایل خود برای همکاری با کاتالان ها تا پایان دوران بازیش را تکرار نمود . گزیده ای از این مصاحبه را می توانید در زیر دنبال کنید .

- با توجه به سطح بالای بازیت ، برای فصل آینده از خودت چه انتظاراتی داری؟

من همیشه از خودم انتظار دارم . تا پایان سال و هنگامی که یک فصل به پایان می رسد ، من به عنوان یک بازیکن احساس می کنم که باید پیشرفت کنم . می دونم که این تیم در بهبود من نقش زیادی داشته و من هم برای پشرفت تیم کمک کرده ام .

- آیا تو هنوز هم فکر می کنی جایی برای پیشرفت هست با توجه به همه ی اتفاقاتی که در سالهای اخیر به وجود آمده ؟

همه چیز و در هر سطحی می تواند پیشرفت کند . برای این قضیه من فکر می کنم باید تلاش زیادی در باشگاهی که حضور دارم انجام بگیره . هنگامی که شما در بارسا هستید باید بخواهید که پیشرفت کنید .

- نیمار تنها قرارداد بسته و ما چیزهای مختلف دیگه ای می شنویم ، تو درمورد حضور او در تیم برای فصل آینده چه فکری می کنی؟

من می دونم که ما در حال حفظ داشته هامون هستیم ، چیزایی که واسمون مهمه ، اکثر مردم می تونن به ما کمک کنن . ما یک تیم هستیم و مثل همیشه به سمت هدف و آرزوهامون حرکت می کنیم .

- آیا این چرخه تاریخ انقضایی هم داره و ما در چه فاصله ای از اون قرار داریم؟

ما همیشه به سمت کمال پیشرفت می کنیم . ما سالی همراه با مشکلات فراوان رو گذروندیم و البته با موفقیت همراه بود ، ما می خواهیم به مبارزه ادامه بدیم برای مدت زمان بیشتری . تیم برای این موضوع کاملا آماده است .

- آیا شما دقیقا به سمتی حرکت می کنید که شاید هیچ کس دیگری در تاریخ نتونه به رکوردهای شما دست پیدا کنه ؟

تکرار این خیلی مشکل خواهد بود و در فوتبال شما با فکر کردن به خودتان انگیزه ایجاد می کنید . هنگامی که ما فصل رو شروع می کنیم هدف ما پیروزی دوباره ، کسب عنوان لالیگا ، لیگ قهرمانان و مبارزه برای همه چیزه . این همیشه سخت بوده ، بسیار سخت ، اما ما موفق بوده ایم .

- باشگاه عنوان کرده که سال آینده قصد داره قرارداد شما رو که 2015 به پایان می رسه تمدید کنه . آیا تو هنوز هم به بازنشستگی در بارسا فکر می کنی؟

این رویای منه . هیچ چیز عوض نمیشه . خواهیم دید که چطور همه چیز پیش میره اما من اینجا هیچ مشکلی نمی بینم .اگر دو طرف در مورد یک چیز توافق داشته باشند تمدید سریع اتفاق میافته .

- اما شما به مذاکراتی جدی و دقیق در مورد قراردادتون نیاز دارید . شما فکر می کنید در بارسا شما به اون چیزی که مستحقش بودید رسیدید؟

در چنین وضعیتی هرکسی می خواهد آنچه که عادلانه هست اتفاق بیافته . هرکس نظر خودش را دارد و باید با حقوقش در همه ی زمینه ها احساس راحتی کند. هنگامی که ما مذاکره می کنیم باشگاه نظر خود را می دهد . همانطور که قبلا گفتم امیدوارم همان چیزی که هر دو طرف می خواهند به سرعت اتفاق بیافتد

♥سایه♥ از این پست تشکر کرده است.