1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اینو مینویسم برای ضد جاستینی ها

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 2, 2013 در انجمن اخبار موسیقی

1. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    اگه امامان رو میگفتی بیشتر قانع میشدم تا دکتر حسابی و مصدق........

2. flor@ns

flor@ns دعا کن برای منو آرزو هام....

767
    2,105
    317
    به نظر منم رها بانو درست میگه من نه از جاستین بدم میاد نه خوشم میاد و نه به طرفداراش توهین میکنم ولی شما هم که همه رو با یه چوب نزن که
    ولیخدایی من نمیدونستم همچین زندگی داشته و الان به اینجا رسیده دمش گرم
    وممنون از شماthumbsup

★SARINA★ از این پست تشکر کرده است.
  3. Atousa

Atousa

602
    1,434
    431
    عالی بووووود عزیزم
    مرسی :smile:

★SARINA★ از این پست تشکر کرده است.
  4. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    خواهش میکنم...هدف اطلاع رسانی بود

5. من طرفدار جاستین نیستم و هیچ کس رو به خاطر اینکه جاستینی هست مسخره یا اذیت نکردم و نمی گم جاستین صهیونیست هست علاوه بر این گیتار هم میزنم و می دونم چه قدر سخته ولی دلم از طرفدار های جاستینی پره که ما دایرکشنر ها رو مسخره میکنن،تو مدرسه ی ما داغ ترین بحث،بحث جاستین و وان دایرکشن هست که همیشه جاستینی ها ما رو مسخره میکنن با اینکه ما هیچ چی بهشون نمی گیم،شاید باورتون نشه ولی روزی که خبر رسید زین از وان دی جدا شد همه ی دایرکشنر ها عزاداری گرفته بودن و گریه میکردن در حالی که جاستینی های مدرسه زنگ می زدن و میگفتن خوشگل تر از جاستینتون رفت حالا غیر از 4 تا ادم خنگ هیچ چی توی اون گروه ... ... ... نمونده.
    چوب قضاوت رو میدم دست شما ایا این انصافه؟؟؟؟؟؟:222:
    ما دایرکشنر های مدرسه و حتی به شخصه خود من هیچ وقت به جاستین صهیونیست نگفتم در حالی که اونا به زین ما میگفتن جاسوس واقعا این حق ماست؟؟؟:292::292::292:
    همین اخلاق جاستینی ها کاری کرده که همه ی بچه ها ضد جاستین شن.

♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده است.
  6. من 14 سالم بود که طرفدار جاستین بودم ولی الان میبینم چقدر بچه بودم ک چنین خواننده هایی رو دوست داشتم