1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اینو مینویسم برای ضد جاستینی ها

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Aug 2, 2013 در انجمن اخبار موسیقی

1. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    تصور کن که هر روزه در مورد تو ، دوستان و خانوادت حرف هایی گفته بشه و دائما در حال از بین بردن تو باشن . چقدر سخته ؟! مطمئنن تو رفتار تو تاثیر میذاره ، در این شرایط فکر می کنی که همه دنیا بر علیه تو هستن و میخوان اذیتتون کنن ... هر کسی اشتباه میکنه و کارهای بدی انجام میده اما لزوما درک نیمشه به عنوان مثال جاستین !

2. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

♫ Sαвα Bαɴυ ♪ ♫ بـآنـویِ آسِــمـآن هـآ ♪

2,622
    13,349
    3,688
    البته شاید کاری از دست شما برنیاد اما اگه میشه یه کاری بکنین ... ببینین چند روزه که من پروفایل های هیج کسی رو نمی تونم باز کنم و کلا برام ارور میاد ... میخواستم بدونم چرا چنین مشکلی پیش اومده ؟ :unsure::22:

★SARINA★ از این پست تشکر کرده است.
  3. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    خیلی ها این مشکل براشون پیش اومده...
    باید صبر کنی که سامان سرور سایت رو انتقال بده اونموقع همه چی درست میشه....
    دیروز خواست سرور رو انتقال بده اما نشد...
    ایشالله سرور که انتقال پیدا کرد درست میشه...اما من کاری نمیتونم بکنم....

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.
  4. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489
    باو بیخیال .... ولی خوب برای سن شما طبیعیه ...
    بیشتر مطالعه کن .. کتاب بخون ... من جز اون بالایی هیشکی برام مهم نیست ... اون مهمه و بس
    از هیچ [به قول یکی از دوستان اولاخی] هم حمایت نمیکنم ...
    سختی و فشار باعث این رفتارا نمیشه فقط شعورو فهم پائینه ... مادرش خیلی خوشحال میاد تو تلویزیون میگه چون قبل از تولد جاستین بهش تحاوز شده بعدش جاستین ب دنیا اومده و هزار مزخرفات دیگه ...
    بهتره یکیو انتخاب کنی برای الگوی خودت که چیزی به شعور و معلوماتت اضافه کنه نه یکی که ...
    یکم مطالعه داشته باش بعد حرف بزن
    من خودم الان وقتی به خیلی از حرفای چندین سال قبل خودم فکر میکنم واقعا خجالت میکشم چون هر روز و هر ساعت آدم تغییر میکنه و رو به جلو میره به شرطی که با این مسائل جلوی این پیشرفتشو نگیره .

♪ Saba Banu ♫ و ★SARINA★ از این پست تشکر کرده اند.
  5. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

2,622
    13,349
    3,688
    و ان شاا ... تعالی کی درست میشه ؟ :67:

★SARINA★ از این پست تشکر کرده است.
  6. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    بله راستش با این حرفات خیلی به فکر فرو رفتم...
    راستش در مورد مادرش میدونم مادرش یه جوریه اما ندیدی این همه پدرای خلاف کاری رو که چه بچه های خوبی بار آوردن؟؟؟؟
    راستش من با حرفات کاملا موافقم اما من تا زمانی که طرفدار جاستین باشم نمیتونم ازش بد بگم....
    من هنوز بچه م به قول شما...
    بزرگ بشم حتما خیلی تغییر میکنم..
    اما خدایی همه مون فقط باید با خدا باشیم و همچنین فقط منتظر یه نفر:اونم آقا امام زمان...

7. ★SARINA★

11,703
    27,122
    1,447
    اگه امشب درست نشه احتمالا فردا...من با سامان حرف میزنم

♪ Saba Banu ♫ از این پست تشکر کرده است.
  8. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

2,622
    13,349
    3,688
    قربونت مرسی ... :20 چند روزه این جوریه منم نمی تونستم برم پروف مدیران بپرسم ... کلا اعصاب خوردی بود ... :154::217:

9. ♫ Sαвα Bαɴυ ♪

2,622
    13,349
    3,688
    هر آدمی نکته مثبت و منفی داره ... خوبی و بدی ...
    با شما موافقم ... بخوای نخوای تقریبا جاستین یه الگو شده برای بعضی پسرا و شاید دخترا ...
    از کفشش بگیر تا مدل شلوارش که واقعا از نظر من مضخرفه چون داره از پاش میوفته ... کلیپ هاش و ...
    شاید ویژگی مثبت داشه باشه منکر این نمیشم اما بدی هم داره ... ممنون از طرفدارهای انتقاد پذیرش ... :22:

fardin0688 و ★SARINA★ از این پست تشکر کرده اند.
  10. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489

همیشه خوب و بد فاصلشون خیلی کمه تشخصیشون خیلی سخته .تو کشور ما هم متاسفانه چیزی جز حزب بازی و به قول معروف " بزن دررو " نیست .
    از قشنگ ترین اصول زندگیمون بدترینا رو ساختن ... اگه هیمن الان حواسمون به خیلیا جمع نشه ، تو این سن اگه حواسمون نباشه اوضاعمون خیلی خراب میشه .
    خشت اول گر نهد معمار کج ... تا ثریا میرود دیوار کج
    ما الان خشت اول هستیم سن بچه های اینجا اکثرا کمتراز 20 ساله هنوز تغییر خاصی نداشتیم الان بجنبیم آینده خودمون و جامعمون عوض میشه ... فقط هر کاری میکنیم با عقل بسنجیم تحقیق کنیم تنبلی نکنیم ... هرچی گفتن بهمون نگیم چون بزرگتا گفتن درسته ... وقتی فحش های ناموسی شده شوخی یک همه ... هرکی بی بند و بارتر باشه میشه محبوب تر وقتی سلنا گومز و جاستین و امثال جنیفر لوپز ، امثال باربی و ... شدن الگو ... وقتی داداش کوچیکمون دنبال بن تن هست دیگه وای ب حال اینده ... وای ...

رفتم بالا منبر زدم تو خط اخوندی شرمنده :-d :whistling:

♪ Saba Banu ♫ و ★SARINA★ از این پست تشکر کرده اند.