1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ایسکو: اسم سگ من مسی است

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jun 29, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    این هافبک جوان اسپانیایی که به تازگی از مالاگا به رئال پیوست، نه تنها مشکلی با ستاره بارسا ندارد، بلکه معتقد است که او بهترین بازیکن دنیاست.
    سایت گل- ایسکو، خرید جدید رئال مادرید، اعلام کرد به دلیل علاقه زیادی که به لیونل مسی، ستاره بارسا دارد، نام سگش را مسی گذاشته است.
    این هافبک جوان اسپانیایی که به تازگی از مالاگا به رئال پیوست، نه تنها مشکلی با ستاره بارسا ندارد، بلکه معتقد است که او بهترین بازیکن دنیاست.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من اسم سگم را مسی گذاشتم زیرا مسی بهترین بازیکن دنیاست؛ مثل سگ من که بهترین است."
    این اولین بار نیست که این بازیکن جوان با اظهار نظرهایش خبرساز می شود. ایسکو زمانی که در والنسیا بازی می کرد گفته بود که به دلیل رفتار خودخواهانه باشگاه رئال، از این باشگاه متنفر است.
    او همچنین بعد از دیدارهای جنجالی رئال و بارسا در نیمه نهایی چمپیونزلیگ سال 2011، ژوزه مورینیو را مورد انتقاد قرار داده بود و برای دیدار فینال بارسا-منچستریونایتد، حمایتش را از باشگاه کاتالانی اعلام کرد.
    ایسکو همچنین ستاره های بارسا مانند ژاوی و اینیستا را مورد ستایش قرار داده بود و از رونالدینیو، ستاره سابق بارسا، به عنوان یکی از الگوهایش نام برده بود:68:

2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    بي ادب:cautious:

پارمیدا از این پست تشکر کرده است.
  3. مسی کجا سگ تو کجا
    تو فصل مسی جوابتو میده