1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اگر تراكتوري ها با من تماس بگيرند، مشكلي براي حضور در تبريز ندارم

شروع موضوع توسط Admin ‏Aug 25, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,882
    سایت گل- توني اوليويرا را هرگز فراموش نمي كنيم. همان مربي پرانرژي پرتغالي كه سال قبل هدايت تراكتورسازي را به عهده داشت و اين تيم را به نايب قهرماني ليگ برتر رساند. پايان فصل اما مصادف شد با پايان حضور توني در تبريز. قرارداد او تمديد نشد، درست برخلاف خواسته هوداران متعصب تراكتورسازي. اين روزها و با توجه به نتايج تراكتورسازي، بحث بازگشت توني اوليويرا به تبريز شنيده شده. همين موضوع بهانه اي شد براي مصاحبه با مردي كه محبوب هواداران تراكتورسازي است. توني از پرتغال، پاسخگوي سوال هاي ما شد.

_ بعد از جدايي از تراكتورسازي چه مي كنيد؟

استراحت و البته تفسير بازي هاي ليگ پرتغال براي شبكه اسپورت تي وي. ريكاوري ام را خوب انجام داده ام و آماده مربيگري هستم.

_ نتايج تراكتورسازي را دنبال مي كنيد؟

من روزهاي خوب و فوق العاده اي را در ايران سپري كردم. مردم ايران عالي بودند و هواداران تراكتور همينطور. الان تراكتورسازي يك مربي دارد به نام جلالي. يك مربي جديد با بازيكنان جديد در اين تيم حضور دارند و تنها كار من آرزوي موفقيت براي تيم سابقم است. در مورد سوال شما بايد بگگويم بله، بازي هاي تراكتورسازي را پيگيري مي كنم. نتايج ليگ ايران را همينطور. مي دانم فولاد اوله و تراكتورسازي ششم جدول.

_ شايعه شده كه شايد به تبريز برگرديد و دوباره سرمربي تراكتورسازي شويد....

الان وقت حرف زدن درباره شرايط تراتكتورسازي نيست. اين تيم در وضعيت حساسي قرار دارد و همه بايد به سرمربي اين تيم كمك كنند تا نتيجه بگيرد. وقتي تراكتورسازي مربي دارد من به عنوان يك مربي حرفه اي اين حق را به خودم نمي دهم كه درباره شرايط اين تيم حرف بزنم. اينهايي كه گفتيد همه شايعه است و گمانه زني.

_ اگر به شما پيشنهاد بدهند قبول مي كنيد؟

زندگي با اما و اگر پيش نمي رود. بايد با واقعيت كار كرد و كنار آمد. من هرگز يك سال حضورم در ايران را فراموش نمي كنم. مردم تبريز را دوست دارم و آنها در اين يك سال حمايت فوق العاده اي از من انجام دادند. اگر تراكتوري ها با من تماس بگيرند، مشكلي براي حضور در تبريز ندارم. البته باز هم مي گويم اما و اگر را فراموش كنيد .

_ پيغامي براي هواداران تراكتورسازي نداريد؟

پيغام كه چرا. از آنها مي خواهم در مقطع فعلي از مربي تيمشان حمايت كنند و پشتيبان جلالي باشند.

_ مورينيو يكي از دوستان صميمي شما است. به نظرتان انتخاب چلسي براي او مناسب بود؟

حرف مورينيو را زديد مرا ياد مربيان پرتغالي انداختيد. از 10 مربي برتر جهان، 3 مربي پرتغالي هستند كه اين جاي خوشحالي دارد. در مورد مورينيو هم بايد بگويم او انتخاب خوبي انجام داد و با خصوصياتي كه از او سراغ دارم مطمئنم در چلسي هم موفق مي شود.

_ اگر حرفي داريد بفرماييد...

حرفي ندارم. خداحافظ