• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

    مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

    عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اپل مشکل باتری "آی- فن 4s" را تائید کرد

ارسال ها
2,465
لایک ها
2,196
#1
اپل مشکل باتری "آی- فن 4S" را تائید کرد
شرکت اپل با ارائه یک به روزرسانی سیستم عامل iOS 5.0 به طور غیرمستقیم مشکل باتری "آی- فن 4S" را تائید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به فاصله چند ساعت پس از عرضه "آی- فن 4S " کاربران اعلام کردند که باتری این دستگاه با مشکلاتی مواجه است به طوریکه مصرف انرژی این تلفن همراه هوشمند بسیار بالا است و شارژ باتری آن بیش از دو تا سه ساعت باقی نمی ماند.

درپی اعتراضات کاربران، اپل بلافاصله تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرد و به سرعت نسخه جدیدی از سیستم عامل iOS 5.0 با عنوان iOS 5.0.1 را برای حل مشکل باتری و چند حفره امنیتی که در جریان تحقیقات خود شناسایی کرده بود ارائه کرد.

این درحالی است که دهها کاربر پس از نصب این به روزرسانی اعلام کردند که این مشکل همچنان باقیمانده است.

به همین منظور شرکت کوپرتینو طی یک اطلاعیه رسمی اظهار داشت: "نرم افزار سیستم عامل iOS که به تازگی به روز شده است بسیاری از مشکلات باتری را که کاربران با سیستم عامل iOS 5 تجربه کرده بودند حل کرده است. باوجود این، ما همچنان به تحقیقات خود برای حل مشکلات باقیمانده ادامه می دهیم."

براساس گزارش وب نیوز، هرچند به اعتقاد اپل، این شرکت بخشی از این مشکل را حل کرده اما بخش دیگری از آن هنوز باقیمانده است، اما از دیدگاه کاربران نتایج به دست آمده تغییرات اندکی را نشان می دهد. به طوریکه شارژ باتری همچنان سریع تمام می شود.

هدف اپل از عرضه "آی- فن 4S" حل مشکل آنتن دهی "آی- فن 4" بود. این درحالی است که اکنون این مدل جدید با مشکل بزرگتری مواجه شده است که به اعتقاد این شرکت بیش از آنکه ناشی از قسمتهای سخت افزاری باشد به نرم افزار و عملکرد سیستم عامل مربوط است.
 
بالا