1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین پست من :)

شروع موضوع توسط ❤ katy perry ❤ ‏Jan 20, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. امروز امتحان داشتم خــعــیــلی سخت بود همرو با غرغر کردن نوشتم سوال آخری موندم همینطور که فکر میکردم داشتم تو چک نویسم مینوشتم :
    هعـــی خدا..
    اخه این سوالا چیه ..
    استاد اینا رو از کجات در اوردی نوشتی..
    استــاد به روح اعـــتــقــاد داری عــایا؟؟؟
    دیدم یکی گفت نـــــه!
    برگشتم دیدم یا ابوالفضل استادمونه .. :(( o_O
    گفت اگه بازم حرفی داری بگو گفتم هیچی استاد ترم بعد میبینمتون :(
    هیچی دیگه حالا منتظرم انتخاب واحد بشه دوباره برش دارم این درسو ولی خدایی امتحانمو بد نداده بودم هععععـــی :(((((((
    البته باید بگم این خاطره برا من بیشتر گریه آوره تا خنده دار

2. کیلیپس دختر همسایه مون تو حلقتون اگه دروغ بگم
    دیروز آبجیم و مامانم رفتن سوپر مارکت مامانم گفته یه تک ماکارون لطفا بدید
    صاحب مغازه گفته:نداریم!
    مامانم:خوب چه ماکارانی هایی دارید؟!
    گفته زرـ تکـ ـ پیچی
    آبجیم: آقاحبیب خودت گفتی تک نداریم
    ودر کمال تعجب آقا حبیب گفته:
    .
    .
    .
    .
    .
    نعع تک ماکارون نداریم!
    ای خدا آخه این که مغازه داری بلد نیست چرا سوپری باز کرده!
    باکیا شدیم 75میلیون!؟

3. چـن شـب پـیش نـامـزدی داداشـم بـود بـزن بـکـوبـو ایـن حـرفـا،دیـروز یـکی ازهمسـایـه هـامـون منـو تـو اسـانـسـور دیـد گـف بـسـلـامـتـی داداشـه رم کـ زن دادیـد مـبـارک بـاشـه خـوشـبخـت شـن مـنـم ک هــــــــول اومـــدم بـــگم ایـشـالـه عـروسـی بـچـه هـای شـما گـفدم مـرسـی ایـشـالـه عــرو30 شـــــما...!!(:O_o:)
    اصـن هـرچـی ابـــرو تــو ایـنـمدت جـم کـرده بـودیـم بـربـاد رف!

پـــــاورقـی:تـوجـه داشـتـه بـاشـید کـه نــوه کـوچـیـکـه طـرفـ 6مـاه ازمـن بـزرگـتـره!!!!

4. عاقا ماروز اولي كه استخدام شديم آنچنان سوتي بزرگي دادم كه تو تاريخ طبري ثيت شد(ادبياتم تو حلقتون)
    خودكارم رو ميز بود تابرگشتم نيست ونابود شده بود.به ميز كناريم كه آقايي بود به اسم آقاي صابوني گفتم ببخشيد شما خودكارمنو نديدي؟
    ايشان فرمودند خير.خواستم بگم پس آقاي اميدي خودكار منو برداشته گفتم پس حتما آقاي اميدي صابون منو برداشته
    ديگه چيزي براي جويدن رو زمين باقي نمونده بود منم دندونام ريخته از داندانپزشكي افق اين مطلب براتون ميفرستم.

5. سر جلسه امتحان
    معلم اشاره به من ....
    امتحان نیم ساعته شروع شده چرا نمی نویسی هیچی ...
    من : منتظرم تا خودکارم از حالت منجمدی در بیاد ....
    هوا نیست که قطب جنوبه ... :35:)))))))))

μ~¤@ฯmit@¤~μ از این پست تشکر کرده است.
  6. معلم فيزيك ما چاقه - رفته بوديم آزمايشگاه معلممون دست زد به يه كره ي فلزي اونوقت يه چراغ كه روش بود روشن شد . بعدش معلممون گفت : اگه گفتين چرا اين چراغه روشن شد؟ يكي از بچه ها گفت : آقا چون شما بارداري؟!!!

μ~¤@ฯmit@¤~μ از این پست تشکر کرده است.
  7. μ~¤@ฯmit@¤~μ

μ~¤@ฯmit@¤~μ hastye eshgh Im lovable lovable for loveer

9,041
    24,805
    2,687
    مرسی عصیصم خخخخخخ:35::35:

8. دوستم میگه من تولدم تو شب کریسمسه
    بهش گفتم مگه تو تو مرداد به دنیا نیومدی ؟؟؟؟ @_@
    میگه چرا اما اون سال افتاده بود تو شب کریسمس !!!^_^
    پاتریک ^_^
    ریز جلبک های مغز دوستم *_^
    خداااااااااااااااااا (._.) این یکی موقع تقسیم نعمت تو کدوم صف وایساده بود ک فقط فندق و جلبک گیرش اومد ؟!!!
    من رفتم سرمو بکوبونم به دیوار :279:

9. جای همه بچه های 70خالی محرم هر سال نذری تقسیم می کنیم.چند سال پیش سینی نذری دستم بود و داشتم میرفتم زنگ بزنم که نذری رو بدم به خونه ها.تو دلم داشتم نوحه میخوندم یه تیکه اش این بود((من زینبم)) در همین احوالات بودیم که زنگ یه خونه رو زدم یه خانومی آیفون رو جواب داد کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟برگشتم گفتم ((من زینبم))!!!!!!!!یعنی از خنده مردم نذری رو گذاشتم پشت در فرار کردم.

10. خالم بهم زنگ زده میگه اینترنت پر سرعت داری لطفا واسم فیلم بر باد رفته رو دانلود کن …
    گفتم باشه چجوری به دستت برسونم ؟؟؟
    گفت : خوب واسم ایمیل کن دیگه
    خخخخخخخخخخخخ