1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین پست من :)

شروع موضوع توسط ❤ katy perry ❤ ‏Jan 20, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. اسم فیلم شده :بوی گَندُم
    دست فیلم نامه نویس رو میبوسم که بالای "د" یه " ُ " گزاشت
    یه بار بلند تو جمع گفتم بوی گندَم هم اومد
    حضار از خنده داشتن فرش رو گاز می گرفتن :279:
    منم از اون روز به بعد هر وقت میرم تو پذیرایی فامیلا منو با لورل هاردی مقایسه میکنن...!

2. یه روز سرکلاس چهل وپنج نفره نشسته بودیم درس که تموم شد یکی از بچه ها برگشت گفت بریم استاد؟!
    استادم (یه مرده خیلی شخیصصصصص)گفت:نه شام بمونید برنج خیسوندم!!!
    کلاس ترکید!!!!!
    منم گفتم:یه دیقه اومدیم خودتو ببینیم همش که تو اشپزخونه بودی که!!!!!!!
    هیچی دیگه اشک بچه ها در اومد!!!!

3. یه خواهر کوچیکه داشتم یه بار از مدرسه اومده بود(کلاس امادگی)برگشت به من گفت یه چیستان یادم بده تو مدرسه تعریف کنم منم اومدم سر کارش بذارم گفتم اون چه میوه ای هست که شیرینه درازه رنگش زرده اسمش موزه ؟خواهرم برگشت با همه بچگی اش گفت سیبه؟
    خدا بیامرزش عزیز بود

4. به قوزک پام که قربونش برم هربار از 1جاییم میزنه بیرون قسم راسته !
    امروز با مامی رفتیم بیرون نخ بخرم لباس ببافم
    وسط خیابون 2تا خانوما رسیدن به هم احواااااااالپرررررررسی
    بهش میگه:بچه هات چطورن؟ بزرگ شدن؟
    منم گفتم:نه سیر نزولی پیش گرفتن الان یکیشون تبدیل شده به سلول اون یکی هم اتمی شده واس خودش !

5. پایه ی میز عسلیه حامد اینا تو چشم نیما اگه دروغ بگم... &_&
    امروز تو مدرسه یکی از دوستام اومد گف برو به اون دختره بگو بوووووووووووووووووووق (هااا چیه چپ نگا میکنی فضولی؟)خولاصه گف من باهاش قهرم تو برو بش بگو...
    عوقاااا منم اومد ضرب المثل بزنم گفتم : عی بابا من کاسه ی هر آش نمیشم که...!
    (من نخود هر آش نمیشم که)
    عاغغغغغا مدرسه تا 2 ساعت بعدش رو زمین نبود...
    خو زبونم نچرخید خووووووو
    الانم کاملا از زندگی ناآمید شدم فقد لایکای شما عزیزان حالمو خوب میکنه...^_^

6. عاقا اونروز رفتم تو سایت نمرمو نگاه کنم دوستم زنگید گفت سیما زود باش اول نمره منو واسم نگاه کن عجله دارم گفتم واسه چی؟ گفت آخه سهیل (مخاطب خاصش) گفته اگه اینترنت نداری واست نگاه کنم نمیخوام اون ببینه گفتم: واسه چی خب؟!!!!!!!!!!!!!!! توکه امتحانتو خوب داده بودی! گفت نهههههه واسه نمرم نیس که! آخه عکسم تو سایت بدون آرایشه میترسم ببینه پشیمون بشه!!
    بنده خدا خودشم اعتراف میکنه ^_^
    من که فقط دلم به حال مخاطب خاصش میسوزه..!

7. عاghا!!خدا لطفشو در حقمون کردو معلممون نیومد مدرسه
    با بچه ها حوصلمون سررفت گفتیم بشینیم اسم فامیل :16:
    سره "س" بودیم موقع جواب دادن یکی از دوستام برا غذا گف:سبزی پلو با گردو o_O
    گفتم پس ماهیش؟ گف ماهیا تموم شدن ^_^
    من :279:
    ماهیا -_-
    گردو o_O
    برا اشیاهم از چیزایی مث کرفس پلاستیکی،هلال ماه مصنوعی o_O استفاده شد :16:
    عاقا اینم بگم ما تو مدرسه نمونه دولتی درس میخونیم !!نمونه ایم بعله -_-
    دانش آموزه نمونس مدرسه ما داره؟ :279:

8. پـســرعـمـوم تـصـادف کـرده بـود ،و تـو ccu بـسـتـری بـود.
    مـن رفـتـم بـیـمـارسـتـان تـا از رانـنـده مـاشـیـنـه کـه زده بـود بـهـش بـپـرسـم چـی شـده
    مـکـالـمـه ی مـا دوتـا:
    مـن: سـلام چـی شـد کـه زدی بـهـش (عـصــبـانـی)
    رانـنـده: هـیـچـی بـخـدا داشـتـم راه خـودمـو مـیـرفـتـم 20 تـا سـرعـتـم بـیـشـتـر نـداشـتـم زدم بـهـش (گـریه)
    مـن: اگـه 20 تـا سـرعـت داشـتـی کـه ایـن ایـنـجـوری نـمـیـشـد؟
    رانـنـده: آخـه وقـتـی زدم بـهـش بـیـن تـیـربـرق و مـاشـیـن مـن گـیـر افـتـاده بـود.
    دنـده عـقـب گـرفـتـم کـه آزاد بـشـه یـهـو دیـدم داره با مـخ مـیـاد رو زمـیـن ،
    سـریـع دنـده رو یـک کـردم رفـتـم بـه سـمتـش، سـپــرم خـورد تـو صـورتـش بـعـدم هـول شـدم رفـتـم روش
    مـن: دیگه داشت از خنده مــیـــشــ....ا....دم بـه خـودم
    رانـنـده ی نـیـسـان اسـت دیـگـر گـاهـی دوسـت دارد زیـر بـگـیـرد ^_^

9. عاقا...
    چی بگم؟ از 4شنبه تاالان چش روهم نزاشتم4چشی چشم به 4 جک بودتا باز بشه(چه 4 تو 4ری شد!!!ههه) بیام اینو براتون بگم ...
    لال از دنیا برم اگه دروغ بگم به همین برکت!! همین چند روز پیش پشت چراغ قرمز وایساده بودم ردیف اول هیچکی جلوم نبود (خودمااااااا ماشین دارم گرفتی یانه؟؟؟)بعد حواسم اصلا به چرا غ نبود نگو چراغ سبز شده ماشین بغلیم داره حرکت میکنه به طرف جلو حالا من فک میکنم ماشین من داره میره عقب !!!
    پامو گذاشتم رو ترمز دیدم دوباره دارم میرم عقب ترمز دستیو کشیدم ماشینو خاموش کردم ولی هنوز فک میکردم دارم میرم عقب !!!فک کن تو ماشین همچین با خودم درافتاده بودم وسط خیابون مث اسکلا!!!
    وقتی جریانو فهمیدم خودم روم نمیشد تو اینه به خودم نگا کنم یعنی تا این حد!!!
    خلاصه یه چند دقیقه ای اسباب شادیو ملتو فراهم کردم ...
    بعدشم سرمو انداختم پایین یه کله تا افق رفتم!!!به همین برکت!!
    .
    .
    لال از دنیا نری لایک کن ...

10. ب دختره سرجلسه امتحان پاک کن دادم گفت: مرسی بش گفتم میخرم برات آدامس خرسی بعد امتحان در ادامه دختره:....ن من ریلکس میخورم حالا من...ماشالا اشتهاتم خوبه ها با این لب و لوچت ک مث گراز میمونه لاستیکم حیفه بجوی چ برسه اینکه خرسی یا ریلکس بخوری ک در آن واحد سوار بر آپولو تو افق محو گردید