1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین پست من :)

شروع موضوع توسط ❤ katy perry ❤ ‏Jan 20, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. چند وقت پیش داشتم تو خیابون راه میرفتم و بستنی میخوردم
    یه پسره گفت جووووون به منم میدی؟
    منم خیلی شیک و مجلسی رفتم بستنی رو گرفتم جلوی دهنش
    پسره هم تا اومد بخوره بستنی رو کردم تو حلقش جوری که لب و لوچش پر بستنی شد تازه افتاد رو لباسش اونم کثیف شد خخخخ
    کرمو هم خودتونید ^_^

2. ترمینال اومدم الوچه بخرم.بسته هه قد کف دس بود!!!!به همین برکت قسم!!!!!گفتم چند؟گفت هجده تومن!!! منو میگی داد زدم:ایییییییین؟؟؟؟
    دیدم پسره میخنده!
    بعد فهمیدم داشته به یکی دیگه قیمت بسته رو میگفته!!
    هیچی دیگه بس که سابقم خراب بود نه افق رام دادن نه عمود!!!!...
    چرا واقعن؟؟

3. تو تاکسی بودم دو تا دختر داشتن میحرفیدن یکیشون گفت: عسیسم آب استخر خیس بود فک کنم سرما بخورم اون یکی دختره هم تایید کرد!‏‏
    آب خشک : <@@>

4. یه معلم داریم هر وقت سوال می پرسه و درست جواب میدی میگه:
    رحمت به شیری که شما خورده اید
    و هر وقت سوال می پرسه و درست جواب نمیدی میگه:
    رحمت به شیری که شما را خواهد خورد :35:))

5. دوستم هر وقت میخواد باد معدش رو خالی کنه ، سرفه می کنه و باد رو بیرون میده. اما بین سرفه و باد معدش به اندازه ی یک میلیونیوم ثانیه فاصله می افته. همه می فهمن.
    بهش گفتیم باید بیشتر تمرین کنه ولی سودی نداشت. فکر کنم به مربی نیاز داره. اگه دوستان از مربیشون راضی هستن معرفی کنن. دعاتون می کنیم

6. دهه شصتیا و هفتادیا یادشونه وقتی میخواستیم بریم کلاس اول ازمون تست هوش میگرفتن.عاقا منوکشون کشون بردن تست هوش برادر گرام هم که 5سال از بنده بزرگتربودعنایت فرمودندتشریف اوردند.عاقا سرتونو دردنیارم رسید به جایی که آقاهه ازم پرسیدچه روزیی تو هفته تعطیله؟
    برادرم هرچی از اون پشت بال بال زد گف بگوجمعه پشت چشمی نازک کردم با اعتمادبه سقفی درحدبنزگفتم پنجشنبه!
    حالا اقاهه باچشمای گشادشده ازم پرسید چراپنجشنبه ؟؟؟
    خودمو لوس کردم گفتم چون بابایم پنجشبه ها زود میادخونه ازش میپرسم چرا زود اومدی میگه چون تعطیل شدیم!
    اقاهه:279:
    داداشم:(((((((((
    من:35:))
    روزپنجشبه:(((((
    وبازم من:35:))))))))))
    خب بابایی مجبور بودی سوال منو مبهم جواب بدی؟الان 20 ساله که هروقت بحث تست هوش میشه من باید برم تو افق محوبشم و روح اقوام از این سوتی شاد بشه؟
    درضمن هوشم توحلقتون

7. داداشم میگه:
    يه بار معلممون يکي رو گرفت مث الاغ زد از کلاس انداخت بيرون بعدش پشيمون شد گفت آخه بچه ها شما چرا منو اذيت ميکنيد که مجبور شم بزنمتون ؟؟؟
    شما مثل بچه ي خودم ميمونيد
    حالا بريد اون دوستتون رو که زدمش صدا کنيد بياد تو
    آقا پسره اومد تو
    معلمه بهش گفت چرا آخه اذيت ميکني ؟؟؟
    چرا کاري ميکني که مجبور شم بزنمت ؟
    چرا آخه ؟ هااااااااا ؟ چرا آخه ؟؟؟
    يهو دوباره شروع کرد پسره رو زدن
    پسره سري دوم از سري اول بيشتر کتک خورد
    :35:

8. الان يه چند روز مهلت داريم واسه امتحانامون همه ي دوستامم استرس امتحانو دارن منم حوصلم سررفته بود اومدم يه شوخي كنم ببينم عكس العملاي دوستام چيه حالا شوخي من:
    سلام خوبي؟واسه امتحان امروز ساعت١٠صبح خوندي؟من يه دورخوندم ولي اصلانفهميدم. كاش اين امتحانم با بقيه امتحانا ٤ بهمن شروع مي شد.
    ستاد ايجاد رعب و وحشت در دوستان.خخخخخخخ
    هركي فحش بده آينه آينه با اينكه گفتم آينه آينه اما خدامي دونه چه اس ام اس هايي گرفتم.

9. چند روز پیش یک امتحانی داشتم ســــــــخت . وقتی امتحانه رو دادم و تموم شد نمیدونین با چه شوقی از جام بلند شدم که برم بیرون . از خود بی خود شده و از همه جا بیخبر،در حالی که لبخند جکوند رو لبام بود به استاد گفتم:
    من:خدافظ استاد . خسته نباشید....
    اونم لبخند زد و گفت:خدافظ ولی برگه رو کجا میبری؟؟؟
    فکر نکنم که دیگه کسی برگه شو بده به استاد آخه همه داشتن برگه هاشونو میجویدن...
    هیچی دیگه از اونجا یه راست رفتم لب خیابون گفتم:آقا دربست افق!!!

10. یه بار سر کلاس ادبیا معلممون بهم گفت این مصراع رو معنی کن *گفتم که نوش لعلت ما را به آرزو کشت* منم گفتم :ینعی لب گرفتن ازت برام مثه یه آرزویی شده که کشنده ست ^_^
    دوستان:35:))))))))):284:))))))))
    معلمO_0
    من*_*
    فقط نمیدونم چرا آمبولانس اومد یکی از بچه هارو برد ^_^ براش دعا کنین -_-