1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مثلن، اقامدیرشماگفتی، توخارج، هرکی، تصمیم، میگیری باکره، باش، یانه، توایران، نمیش,توخانوادهای، مذهبی، سنتی، وکه، تعدادشون، کم، نیست، اگ، دخترباکره، نباش، کلن، بیچاره، میکشن

barfi، setareh، shakila_nanaz و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    نیلویی دقیقا همینه....اخه میدونی جالب اینجاس ک الان همه میایم تو این تاپیک و ادعامون میشه ک خوبیم و اینا....اما واقعا همه ی ما همه ما دخترا همه ما پسرا همه ی ما تو دنیای واقعی اینجوری نیستیم و واقعا خودمونم گاهی ا شیطونی و این چیزا بدمون نمیاد انگاری:279:!

3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اره، بایدازخودمون، شروع، کنیم، امااندیاباعقایدمذهبی، نمیش، جنگید، سخت، باورهاراتعیرداد

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    وقتی، توایران، هنوزهستن، دانشگاه، دخترابرن، بدمیدون، به، نظرت، چه، طورمیش، روشون، کارکرد

5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مافقط، ادعامون، میش

6. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    اره عزیزدلم سخته....اما این دیگه مشکل من و تو نیس ک....نمیدونم شاید من خودمممم خونوادم هیچ جوره مذهبی نیستن و عقایدشون خعلی باز و ازاده نمیتونم عقاید مذهبی رو درک کنم....اما ب نظر من نع عقاید سرسخت مذهبی خوبه نع عقاید روشن فکریه الکی و مسخرررررررررره:279:!

7. ✔Javad-fa✔

✔Javad-fa✔ بچه ترازاونی که برات وقت تلف کنم!

3,804
    20,188
    29,145
    چقد درست وشیوابیان میکنه بهراد:smile:قربون فن بیانت وهم چنین باید بگم بهراد بادانش قبلی حرف میزنه و این خیلی خوبه:smile:
    باید بگم آندیا هم راست میگه:smile:انقدنگیم جامعه خرابه خرابه نمیدونم فلانه یابهمان...مگه جامعه ازکیاتشکیل میشه هاان؟؟؟مگه غیرازاینه که جامعه رو عامه ی مردم یک کشورتشکیل میدن؟؟همه تواین وضع خراب که ریشه ی اصلیش به نظرمن تو فرهنگ ماست(البته جاهای دیگه هم ریشه داره ولی اصلی ترین مشکله ماایرانی ها فرهنگمونه!!)آخه دوستان یه سوال چطورانتظاردارید ماایرانیان که هنوز یه فرهنگ ساده ی رانندگی روبلد نیستیم یانمیخوایم تابعش باشیم،بتونیم شعورجنسی داشته باشیم؟؟یاکسب کنیم؟؟؟
    یه مشکل دیگه ی اساسی تواخلاق ماایرانیا هست اونم اینه که دوس داریم وقتی اشتباه میکنیم به یه طریقی خودمونو بی تقصیرنشون بدیم یانسبتش دیم به دیگران...این مشکله همه داریم خودمنم قبول میکنم این اشکال بزرگو دارم...
    من نه میگم دخترا باعث این اوضاع شدن نه پسرا...باورکنیدهیشکدومشون باعث این افتضاح امروزه نشدن...این مسائل همه ازوقتی شروع شدن که کشورما درمعرض پیشرفت قرارگرفت اما خودشو برای این پیشرفت آماده نکرده بود...دراصل باید بگم زمینه سازی نشده بود...من هرگزنمیگم پیشرفت بده بلکه برعکس من خودم عاشق پیشرفتم...امه پیشرفتی که براش زمینه سازی نشده باشه(به خصوص ازنظرفرهنگی)باعث فناونابودی تدریجی ارزش های اون کشورمیشه
    نظرشخصیم اینه:smile:

New_Sense، barfi، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    میدونی، اندیاگفتی، ماهواره، عادی، شه، مخالفم، عادی، نششده، هنوز

barfi و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  9. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    یه سوال
    اون کسی که با مصلحت خونوادش ازدواج کرده و همسرشو دوس نداره و به خاطر همین ازدواج و محرم بودن باید تن به رابطه ای که علاقه ای نداره بهش بده رابطه اشون مشروعه؟
    و اون دختری که عاشق پسریه و پسره هم اومده واسه ازدواج و دختره رو دوس داره ولی مهمترین شرط ینی اجازه پدر دختر رو ندارن رابطشون نامشروعه؟
    مشروع بودن به نظرتون همون محرم بودنه؟
    نه...!

barfi، setareh و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    دقیقااااااااااااا جواد داداشه گلممممم حرفات خعلی درست بودن....اخه واقعا میدونی خعلی بده ک ادعا داشته باشیم فقط.....این تاپیک رو زدیم اما همه ی ما چ من چ بقیه میایم توی این تاپیک و همه خودمونو بی تقصیر نشون میدیم و همش میگیم جامعه بده یا پسرا بدن یا دخترا بدن:279: ولی واقعیت اینه ک نع پسرا عامله این داستانا هستن نع دخترا!!!!!!!!!! جفتمون مقصریم....وقتی بعضی پسراااا تا ی دختر داف میبینن دست و پاشونو گم میکنن یا بعضی دخترا ی پسر هیکلی و خوشتیپ میبینن کلی عشوه میریزن پ چرااااااا بیایم بگیم فقط تقصیر پسراس یا فقط تقصیر دخترا؟! البته هر جایی هم خوب داریم هم بد....این حرفه من مربوط ب همه ی ادما نیس....اما اکثریت الان اینجوری شدن و جالب اینجاس ک همه این مشکلات رو ا دیگران میبینن....اما واقعیت اینه ک همه ی ما مقصریم:279:!

barfi، ᎴᏋᏗᏖᏂ4ᏁᎶᏝᏋ، setareh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.