1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. شعور جنسی به این راحتیا ایجاد نمیشه :279:

الآن خیلی از کشورا هم که ادعای فرهنگ دارن هم تو این موضوع به مشکل خوردن :279:

خب پس تا وقتی ما هم به این شعور برسیم (در آینده خیلی دور :35: ) باید این قوانین باشه تا حداقل جلوی هرج و مرج گرفته شه :279:

barfi، setareh، shakila_nanaz و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

چرا شو باید بگم یاد گیری فرهنگ جنسی میشه شکستن تابو ها و نابود کردن سنت های جنسی که ما بهش افتخار میکنیم (عین گوشی قدیمی هست که بلوتوس نداره و چون نداره و کسی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه ما خوشحالیم چون فکر میکنیم این گوشی بدون بلوتوس هویتمون رو لو نمیده ) این میشه مصداق همین سنت های جنسی ما ،
    وقتی فرهنگ جنسی تو این حکومت ایران ارتقا پیدا کنه باعث روشنگری میشه و اون بی سواد هم باعث میشه مطالعه کنه و یاد بگیره ؛ هر مملکتی که سرانه آموزشیش و یادگیریش بالا بره میشه یه کشور پیشرفته ؛ حالا این مساله با این حکومت متناقضه چون اینو نمیخواد ، چون یادگیری تو یعنی شورش یعنی اعتراض و در اصل اعتراض میشه چی ؟ میشه کودتا ، و این حکومت و دولت ازین میترسه ،
    بازم جالب شد مساله فرهنگی و آموزشی فقط نیست انگار مساله سیاسی هم هست ، میبینید چقدر ریشه ایه .

•KOSAR•، barfi، setareh و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اره، دیگ، من، موافقم، باهاتون، ولی، دیدیگتوبحثهادونه، دونه، بهش، رسیدیم، ازنطرجنسی، کلن، محدودشدیم، بسته، بسته

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مثلن، این، کلاسهایی، که، قبل، عقدمیزارن، یعنی، اگ، بدونی، توش، چی، مین، بابت، روابط، جنسی، زن، شوهر:35::35::18::18::18:مطالبی، میگن، که، بدترمنحرف، میش

barfi، setareh، shakila_nanaz و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    طول، میکش، بایدگام، به، گام، رفت، جلو

6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    وضع، ایران، ما، عین، زمان، قاجاردقین، هیچ، فرقی، نداره

7. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,092
    134,981
    خب خب خب خب بحث همه ی دوستای گلم رو شنیدم با دقت و لایک کردم همه ی حرفارو......اما میخوام منم ب نوبه ی خودم ی بحثی رو وسط بکشم و شاید ا دید خعلیا درست باوشه و ا دید خعلیا غلط....اما تا حدودی فک کنم حرفایی ک میخوام بزنم درست باوشه و باس قبول کنیم واقعیتارو و الکی جبهه نگیریم:279: ببینید ما داریم تو ی جامعه ای زندگی میکنیم ک همه جور ادم با همه جور افکار و عقاید و ایین و رسوم وجود داره توش....توی هر شهر ی سری عقاید مرسوم شده ک تو شهرای دیه شاید عجیب باوشه:279: مثلا من خودم محل زندگیم تهران هستش انقدی تو دانشگاه و خیابون و فامیل و دوست و اشنا و همه جا سکس و دوستیای ناجور و مهمونی و کلی چیزای دیه میبینم ک چشمم عادت کرده و البته خودمم تو اینجور مهمونیای دورهمی شرکت میکنم گاهی اما میدونم درست نیس:279: اما بحث من اینه ک عقاید نقش خعلی مهمی داره توی هر چیزی....یکی ک خونوادش مذهبی هستش اگه خود طرف هم ب مسائل مذهبی اعتقاد داشته باوشه نمیره سمت این چیزا....اما یکی مثل من ک خونوادم مذهبی نیستن و خعلی ازاد هستن این چیزا واسشون عادی ب نظر میرسه....منظورم سکس نیستا....مظورم دوستی و مهمونی و این چیزاس....من ی رگه ی خونوادم ارمنی هستش و توی خونواده ی من دوستیه دختر و پسر و مهمونی قاطی و دورهمی و این چیزا خعلی عادیه و حجاب و این مسائل مهم نیس اصلا واسمون و راحتیم اما راحت بودن با اینکه با هر کسی هم خواب بشی فرق داره:279:....اما سکس بحثش فرق داره....اینو باس همه قبول کنیم ک اول باس ا خودمون شروع کنیم نع اینکه فقط راجع ب دیگران قضاوت کنیم......همه ی ما جوونیم و ی زمانایی شیطون گولمون میزنه و میریم سمت بدی....الان جامعه جوری شده ک هر پسری ک لش تر و قرطی تر و ب روز تره و هیکلشو شبیه بادکنک کرده بیشتر تو چشم هستش و دختری ک کله سر تا پاش عملیه بیشتر مورد قبوله:279: هم دخترا هم پسراااااا همه ی ما تو ی لحظه هایی میریم سمت بدی....خعلی ا خود ما دخترا هستیم ک تا ی پسر خعلی خوب ا همه لحاظ میبینیم چشممون میره سمتش....یا خعلی ا شما پسرا هستین ک تا ی دختر داف میبینید چشاتون میره سمتش و سر تا پاشو بررسی میکنید...نگید نع ک حقیقته محضه:279: الان جامعه ی ما ی جامعه ی پیشرفت کرده و مدرن شده....دیه گوشی 4 میلیونی و لب تاپ و ماهواره چیز خعلی عادی شده تو سن کم مخصوصا تو شهر تهران.....وقتی لش بودن تو جامعه مد شده پ باس سکس و روابط نامشروع رو هم قبوووووووووووووول کنیم ک مد شده...هرکی فک میکنه بیشتر با دختر و پسر بخوابه مدرن تره و فازش بالاتره.......مشکل ا من و شمای نوعی نیس.....مشکل ا کل جامعه هستش ک ب فساد کشیده شده....الان من خودم توی همه جا عضو هستم و وقتی تو اینستا و جاهای دیه انقد لخت شدن مد شده پ سکس عادی ترین چیز شده واسه ی همه ی ما و اینجور ک نشون میده پسر و دخترا هم بدشون نمیاد و همچین نا راضی هم نیستن....:279: پ ما همه ی ما باس ا خودمون شروع کنیم....پسرا باس ا خودشون شروع کنن و هروقت تونستن دختر داف ببینن اما نگاش نکنن مرد میشن و دخترا هم همینطور:279: این ی چیز خعلی عادی و روتین شده توی مملکت ما....حالا تو ی شهرایی مثه تهران خعلی هم عادی تر هس تازه....اما اگه هر ادمی ا خودش شروع کنه پاک بودن رو اون موقع هستش ک کم کم جامعه سالم میشه:smile:!

barfi، setareh، shakila_nanaz و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    آره گلی حرفت درسته حرفه منم توضیح همون حرف شما بود عزیزم

9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    دقین، اندیاهرکی، بایدازخودش، شروع، کن، اماسخت، عقایدهرکس، تعیردادولی، بدونیدهربلایی، سرمون، میادبچهاازخودمون، ازخودمردم

10. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    ماهربلایی، سرمون، اومده، مقصرش، خودمونیم

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.