1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    چون، توایران، دوستی، مدش، همینه، تنونستیم، به، این، باوربرسیم، که، دوستیهاروازپوچی، برداریم

setareh، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,682
    29,715
    راستی بد نیست اینم بگم فقز پسرا بد نیستن !
    از دوستای خودم دختر میشناسم به پسره میگه بیا خونمون ....
    اما پسره نمیره ! اینجا پسرست که نمیخواد اما دختره ول کن نیست!

•KOSAR•، setareh، shakila_nanaz و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    مشول، ازهردوطرف، پسردلش، سکس، میخاددخترم، دلش، میخادسکس، کن، دقین، دوتاقطب، مخالف، که، جذب، میکن

barfi، setareh، shakila_nanaz و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

مشکل اینجاست که قبلا" بوده دقیقا" عین اروپا و آمریکا ، مشکل اینجاست که کثافت کاری هم مکان میخواد ، توالت برای چیه ؟ برای رفتن و تخلیه کردن ، حمام برای چیه ؟ برا تمیز کردن جسمت ، هر مساله روانشناسی نیازمند یک مکان برای تامل و تفکره ؛
    دنیا واسشون عادی شده چرا چون توی دهه 80 میلادی توی آمریکا کسی به نام هاروی میلک شورش میکنه میدونید برای چی ؟ برای جلوگیری از نقض حقوق همجنسگرایان آقایون ، خودش هم همجنسگرا بود ، دهه 80 میلادی تا 2015 میلادی میشه ، 30 یا 35 سال قبل ، مساله همجنس بازی یک مساله انجمن و نهضتی بود توی آمریکا ، من کاری ندارم به این تفکر همجنسگرایی که خودم هم باهاش مشکل دارم و کاملا" بر ضدشم ولی اینو میخوام بگم اگر مساله پیشرفت هست باید خیلی زودتر از این ها بهش فکر میکردیم .
    حالا که مثل کبک سرمون 35 یا 36 سال زیر برف کردیم باید چوبش الان بخوریم .

•KOSAR•، barfi، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    من، باهمجنسگرایی، مشکل، دارم، ولی، میگم، چرابایدمکان، داشتبایم، بایدبه، جایی، برسیم، ازلحاظشعورجنسی، که، تومشکلات، جنسی، هرکی، تکلیفش، مشخص، شه، یعنی، هرکی، باهمسریادوسدخترش، نه، اینک، مردهمسرداره، یادوسدخترامادلش، میخادتوسکسش، تنوع، باش

6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    ولی، مدرنتیه، سنت، همیش، توایران، درحال، جنگن، مقابل، بهم، کم، کم، 100سال، وقت، لازم، تابرسیم، بهش

7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

اول شما دخترا باید یک مساله رو با خودتون حل کنید اگر پسری با دختری دوست شد دلیل نیست که 100% باهاش ازدواج میکنه ، این نه تو ایران تو همه جای دنیا هست ؛ 2 جنس مخالف با هم دوست میشن بعضا" (کشورهای مدرن) شاید باهم سکس هم داشته باشن بعد تفاهمات زیاد باشه عشقشون کامل شه و هر 2 به این فکر کنن میتونن باهم ازدواج کنن ؛
    مساله ایران اینجاست که قانون و عرف محدودیتی واسه آقایون نمیزاره خیلی بخواد شرعیش کنه میگه صیغه 2 ساعته ؛ فرقی هم نمیکنه 16 تا 70 یا 80 سالت باشه ولی واسه خانما تو هر سنی بهش گیر میده ،
    توی کشورای خارجی ملاک سن 18 ساله ؛ اگر 18 رو رد کردی مختاری سکس داشته باشی یا نداشته باشی ، خود فرد و شخصیت دختر تصمیم میگیره که باکره باشه یا نباشه ، تا قبل از 18 خانواده نمیزارن دختر سکس کنه و مشروب بخوره،
    تو ایران وضعیت تغییر میکنه درسته قانون هست ولی تا کی ؟ میخوایم آپدیت نشیم تو این مسائل ،

•KOSAR•، Mariツ، barfi و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    این، مکانهایی، که، هست، ودخترایی، که، توش، هستن، ازنظرروانی، مشکل، دارن، نه، چیزدیک، توتحقیق، سال، 2013بودتوفاحشه، خونه، امریکایی، بایکزن، معروف، مصاحبه، کرده، بودن، میگفت، لذت، میبرم، ازاینکه، مرداازجاهای، دورمیان، برای، سکس، بامن، خوب، ریشه، اختلاف، اینادرخانوادس، دخترایی، که، محبت، کم، میبن، ازسمت، پدراشون، یاپسرایی، که، محبت، کم، ازمادرشون، توایران، خانواده، مهم، ترین، نقش، نهاداموزشی، وه، متاسفانه، خوب، رعایت، نمی

Mariツ، barfi، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    کشورای، دیگ، دارن، موشک، میفرستن، توفصا، مامثل، عهدقاجارهنوزتوتفکیک، جنسیم:35::35::35:اقامدیرشمایک، سوال، دارم، ازت، حاصری، بادختری، که، باکره، نیست،ازدواج، کنی:17:

Mariツ، barfi، setareh و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

ما هنوز درگیر اینیم با پای راست یا چپ کدوم باید بریم دستشویی شما میگی شعور جنسی ؟
    هر چیزی مرحله به مرحله ، تازه اول از هرچیزی باید سنت و فکر مردم رو تغییر داد بعد مکان ایجاد کرد ،
    بعد از مکان تازه به شعور اولیه جنسی اونم شاید برسیم ، تازه آموزش جنسی هم درکنارش باید یاد بدن ، هر چند به لطف فیلمای سکسی امروز تو گوشی های عزیزان نوجوانانمون همه جوره همه فن حریفن و بلدن .

•KOSAR•، Mariツ، barfi و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.