1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. rasoolr

rasoolr

523
    1,612
    1,516
    روابط نامشروع دلیل خاص خودش رو داره شاید خیلیا بگن بخاطر محدودیت ها جامعه و دینی اینجوری میشه ولی اگه اخرین اماری که تو امریکا گرفتن توجه کنین خیلی از تولد ها بخاطر رابطه نامشروع هست یکی جاسیتن بیبر :16:

این که بعضی افراد متاهل هم رابطه نامشروع برقرار میکنن درصد زیادی مقصر شریک زندگیه که خوب بهش رسیدگی نمیکنه و بعضی افراد هم بی بند و باری که مثلا دنبال تنوع طلبی هستن!

شکل گیری روابط دختر و پسر بستگی به خانواد داره کسی که الان تو سن 7-8 سالگی میشینه پای شبکه های ماهواره ای صددرصد بعدا کنترلش سخت میشه خود اون فیلم های مثلا شبکه جم هم سطح سنی بالای 12 سال رو داره ولی اعلام نمیکنن!

خب این که هیچ پسری نمیاد جلو مدرسه شماره بده واسه ازدواج! بیشترشون روابط غریزی هستن یعنی خودشون هم نخوان نمیشه بعضیا نمیتونن کنترل کنن دخترا هم احساسی میشن! سوء استفاده کرد تو این شرایط جامعه راحت تره و راحت میشه فریب داد مثلا به بهانه گشت ارشاد یه جای پرت قرار میذارن یا میرن یه خونه همدگیه!

کم جمعیت بودن خانواده که باعث کمبود سرگرمی تو خونه میشه هم خودش دلیل واسه رابطه خیابونی شده
    خیلی از خانواده ها هم فاز روشن فکری برداشتن و همه چیز رو آزاد گذاشتن دختر و پسر همه کار میکنن و اونا هم با یه لبخند میگن ایراد نداره از جوونیشون لذت ببرن!

ناگفته نمونه که کسایی هم هستن که چند سال رابطه دوستی دارن و اخرشم به ازدواج ختم میشه

setareh، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,517
    50,713
    29,767
    درسته
    اتفاقا بعضی شبکه های ماهواره واقعا اموزندست
    کاملا بستگی به استفاده ما داره و سطح شعور و فرهنگمون

setareh، shakila_nanaz و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    بنظر من بستگی داره!
    وقتی پدر مادر خیلی راحت یگوشی چهارتومنی برا یه بچه 6 ساله میخرن این بچه چمیدونه جنبه چیه اخه !

setareh، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    درسته اما این جز کوچکترین دلایله

5. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    صددرصد دین کاری نداره !
    دین داره میگه عشق بازی کن به اصطلاح جوونه امروزی حال کن اما مشروع و با اونی که ماله خودته!
    دین در یه کلام داره اینو به ما میگه
    ای جوونه ی لحظه تصور کن دختری که الان داری بازیش میدی عینه یدختریه که بالاخره قراره زنت شه!
    حاضری باهاش ازدواج کنی ؟!
    اگه ماها دین داشتیم که اینقدر هرزگی زیاد نمیشد
    از نظر من این فیلما واسه بالاتر از 12 سال هم بده
    فیلمی که همش این به اون خیانت میکنه
    خیانت رو یه چیزه عادی نشون میده کم کم و زن و مرد جامعه راحت بهم خیانت میکنن
    جالب اینه زن اوباما تو یه گفتگو گفته بود من خودم اجازه نمیدم دخترام این شبکه ها تماشا کنن!
    این خانواده ها یی که فاز روشن فکری برداشتن بنظر من فقز دارن سر خودشون کلاه میزارن و پشیمون خواهند شد !

6. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    به به میبینم تایپیک جون گرفته ، دست مریضاد خدا قوت :16:

خیلی خوبه بحث داره به جاهای خوب کشیده میشه و خوشحالم حداقل 5 یا 6 نفر شرکت کردن و نظراتشون رو میدن ، ایشالله این که بحث ها به نتیجه مطلوب برسه ،

فقط یه لطف کنید دوستان عزیزم تایپیک رو به سمت و سوی مذهبی و دین نکشونیدش چون مساله اجتماعی هست به امید خدا هفته های پیش رو یه تایپیک کلا" در مورد نقش دین و مذهب در روابط مشروع و نامشروع کشورمون ایجاد میکنیم .

در مورد نظر شخصی خودم هم باید بگم در مورد فراگیر شدن رابطه نامشروع تو ایران باید اینو در نظر بگیرید که دنیا در عصر مدرن و مدرنیته به سمت سوی این روابط پیش میره و همانطور که دنیا پیش میره خواسته یا ناخواسته ایران هم درگیر این داستان ها میشه .

همه نظرات دوستان رو خوندم و چیزی که واسم جالب بود اینکه خانم های عزیز انجمن این موضوع رو روی مردا مانور دادن و حرفی از روابط نامشروع خانما نزدن ، اگر بخوایم این موضوع رو کمی دچار چالش کنیم و بخوایم جور دیگه به زبان ساده بهش نیگاه کنیم ؛ میبینیم که جامعه ما دچار عقب موندگی در رفتار سکسیولوژی در دنیا قرار گرفته ، به بیان ساده و با ذکر مثال واستون توضیح میدم .

نیگاه کنید دوستان هر جامعه نیازمند قوانین خاصی در مورد رفتارهای جنسی افراد داره ولی در جامعه ما این رفتارها تدوین نشده و این رفتار ها در چهارچوب شرع اسلام بیان شده در صورتی که نیازمند یک بستر سازی فرهنگی هست ، دخترای جامعه ما امنیت فکری روحی جنسی ندارن این قبول ولی اینم باید بگیم پسرا هم نیازمند تمهیداتی برای تخلیه روانی روحی و جنسی خودشون هستن ، حالا حتما" بعد از گفتن حرف من شما میگید ازدواج ، در صورتی که ازدواج نیازمند عشق و دوست داشتن هست ، الان یک پسر از 16 تا 30 اوج و شدت هیجان جنسیش هست تو این دوره 14 یا 15 ساله که اوج جوونیش هم هست نیازمند روابط عاطفی روحی و جنسی هست ، این مثال رو آقایون دارم میزنم اول چون احساس میکنم مخاطب خانم تو این تایپیک بیشتره ، حالا تو این دوره دچار یک سلسه اتفاقات میفته ، همانطور که میدونید قدرت تخیل یک مرد در روابط جنسی به شدت قدرتمنده ، پسر 16 یا 17 ساله که در دوره اوج هیجان جنسیش هست نیازمند تخلیه روحی و روانی و جنسی داره ، این یه واقعیته و انکار نمیشه کرد ، حالا در این وضعیت درگیری های بلوغی و درگیری های مستقل شدن درگیری با خانواده و درگیری های سربازی هم داره ، در عین حال چشم یک پسر طالب زیبایی و پستی و بلندی های اندام یک دختر خانم هست اینو بی هیچ سانسوری میگم یک پسر 16 یا 17 ساله از ساق پای یک خانم که در خیابون میبینه اینقدر تخیل پذیری میکنه که شاید در خوابش اون خانم رو به صورت لخت تصور کنه براساس ذهنیتی که خودش ساخته ، حالا با این همه شدت و اوج چطور میشه جلوگیری کرد ؟ اگر به یک روحانی اینو بگید خیلی راحت میگه ازدواج کن اگر بگیم شرایط نداریم میگه موقت ، ازدواج موقت به لفظ واقعی توهینی به شما دختر خانمای عزیز هست ، اینو روحانی و اسلام اینجور که ظاهر امر مشخصه میگه ، حالا تو این وضعیت مالی بد و بدون پول اون پسر 16 ساله که نمیتونه صیغه کنه که ، پس راه حل بعدی پیش میاد ، اون اینه که دست به دامن روسپی های شهر بشه ، روسپی های شهرم نیازمند پول هست ولی بی واسطه (واسطه میشه روحانی) و تازه روسپی های مشکلات و بیماری شاید داشته باشن و شاید هم ...بیشتر ازین توضیح نمیدم راهکار بعدی اینه اون پسر با دختری دوست بشه در عین حال که در اوج نوجونی طعم عاطفی یک دوستی جنس مخالف رو میچشه بتونه طعم جنسی با اون دختر هم بچشه ، حتی اگر یک سکس کامل نباشه (در حد بوس و بغل و ...) اینجا میبنید که دخترای عزیز کشورمون هم وارد این بحث میشن حالا اگر اون دختر از تربیت خانوادگی خاصی برخوردار باشه شاید تن نده ( البته اینم ذکر کنم همون دختر هم اوج لذت جنسی هم داره) و اگرم تو شرایط خاص دیگه ای باشه و جور دیگه ای فکر کنه با تیغ زدن اون پسر و یا با بهانه های مختلف اونم لذت جنسی نصفه رو ارائه بده به اون پسر ، حالا برمیگردم به مرحله آخر اون پسر همیشه نمیتونه با اون دختر زیر یه سقف باشه شاید ماه ها نتونه با اون دختر سکس کوچیک هم داشته باشه پس به خودش میگه چه بهتر که خودارضایی کنم و از قدرت تخیل و فیلم ها و عکس ها موجود استفاده میکنه . و مطمئنا" نه نیازمند صیغه کردن و نه پول دادن و نه التماس کردن .

اینایی که تا الان گفتم پروسه درگیری های جنسی یک پسر تو یه بازه زمانی بود ، حالا اگر همون پسر بشه 26 سالش پول داشته باشه ولی شرایط ازدواج نداشته باشه روش کار تغییر میکنه و ...

بعضی وقتا این مقدار هیجان و شور رو میشه با یه فکرایی اجتماعی حل کرد ؛ ولی متاسفانه این فکرای اجتماعی برای روحانیت و دوستان مذهبی و جامعه سنت نشین و سنتی فکر کن ایران خوش نمیاد و باهاش مشکل پیدا میکنن این فکر اجتماعی میشه محلی برای تخلیه روحی و روانی و جنسی اون پسر ، در بیشتر کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا ، دنسینگ ها کاباره ها و فاحشه خانه هایی وجود داره که این همه مشکلات در یک محل تجمع پیدا میکنه و در همون محل قرار میگیره نه در کل کوچه و خیابونای شهر ها و شهرستان هامون ،

شاید تعجب کنید ولی وقتی ارجحیت میشه سرکوبی جنسی ، این کثافت کاری و گند کاری های در خیابون کوچه محله خونه همسایه هامون پیشروی میکنه ، اول بحث هم ذکر کردم دنیای مدرن امروز ما همانطور که موبایل لبتاب تبلت و همه چی دنیای ما به روز و آپدیت هست مسائل جنسی بین جوونا اگر آپدیت نشه میشه امروز ایران میشه فساد اخلاقی استاد با دختر دانشجو در دانشگاه ، میشه فساد جنسی مدیر یک ارگان با منشی خودش در همون مکان و میشه نابود کردن آینده و فکر و روح و جسم یک دختر معصوم بی پناه به دلیل سهل انگاری و بی فکری مسئولان کشور .

•KOSAR•، setareh، shakila_nanaz و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    البته، رابطه، نامشروع، تومملکت، مابدافتاده، تااتفاق، میفت، بادخترپسربه، چشم، بدنگاه، میکن

setareh، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اگ، بحث، پسردخترازادشه، کم، میش، مثلن، اروپاان، قدراین، مسایل، براشون، عادی، سمتشون، نمیرن، ولی، ماچشون، تحریم، ازاین، چیزاتحزیک، شدیم، فکرمیکنیم، چه، خبر

setareh، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    ماان، قدربایدپیشرفت، کنیم، ک، این، مسله، فاحشه، خونه، توایران، نباش، چرابایدبگیم، قبلن، توایران، ازاین، مکانابوده، ولی، الان، نیست! یعنی، چی، چون، بوده، قبلنامیرفتن، توش، بعدشم، هیچ

10. barfi

20,517
    50,713
    29,767
    همه ی حرفات کاملا درست بود بهراد !
    اما مشکل اصلی من با وستی دختر و پسر نیست!
    نامردی مشکله منه!
    من اینکه یه دختر پسر دوست شن حتی رابطه جنسی داشته باشن اصلا مخالفتی ندارم :/ اما اینکه یه پسر حتی بالعکس یه دختر هر روز با یکی
    هر شب بغل یکی هر دم فکره یکی
    با این مشکل دارم !

Mariツ، setareh، shakila_nanaz و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.