1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,619
    29,365
    اول راهنمایی بودم پیاده میرفتم مدرسه یبار یکی بهم تیکه مینداخت تا مدرسه قلبم صدتا میزد و میدویدم :/
    الان برم بیرون یکی تیکه نندازه غیر قابل ممکنه :/

2. ا فک کردم من تنها بودم:16:
    با دوستم داشتیم میرفتیم مدرسه...یه موتوریه جلومون واستاد وتیکه انداخت...انقدر ترسیده بودم که حتی یادم نیس چی گفت...دوستمم که پشت من قایم شده بود از ترس...بعدم تا مدرسه دویدیم!!

maryam khanom، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,480
    50,619
    29,365
    تو قران آیه داریم که خداوند فرمودند مردان پاک دامن با زنان پاک دامن و مردانه بدکاره با زنان بدکاره جفت میشوند !
    عزیزم من از تهه قلب این آیه رو باور دارم
    فردا روزی من ازدواج کردم مطمینم همسرم هم عینه منه(یعنی هرکاری تو مجردی کردم در همون حد اونم کرده )
    باید از خودمون شروع کنیم خوب بودن رو

maryam khanom، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. setareh

setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

10,641
    63,408
    88,247
    به نظر من بیشتر اینکه ی پسر یادختر میره دنبال رابطه جنسی برمیگرده به خانوادش..که اونوچطور تربیت کردن
    مثلا پسر یا دختری که ازسن3یا4ماهواره هرشبکه ای روبه راحتی میدیده دیگ پرده ها همه براش دریده شده بود دیگ:279:
    چیونمیدونستههه:279:

maryam khanom، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. setareh

10,641
    63,408
    88,247
    درست میگی عزیزمممم:smile:

maryam khanom، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. barfi

20,480
    50,619
    29,365
    واقعا
    وقتی پسر 6 ساله ما تو گوشیش فیلم ... داره چه توقعی از یه پسر 18 ساله میشه داشت !

7. setareh

10,641
    63,408
    88,247
    من نمیگم ماهواره بدهاااا
    البته خانواده من بسیارمذهبی هستن وما ماهواره نداریم:279:
    ولی اونایی که دارن باید درست استفاده کنن که هم زندگی زناشوییشون مشکل ایجادنشهه وهم برای فرزندانشون

8. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    مشکل که ماهواره و گوشی و دسترسی راحت به این چیزا نیس مشکل جنبه استفاده از این وسایله...
    البته اینم ثابت شده قوه بینایی رو احساس تاثیر داره ینی هرچی میبینی و تو ذهنت جوری مجسم میشه که انگار داری انجامش میدی... نتیجه‌اش میشه توقع از دوست دخترت یا دوست پسرت یا دلسردی از همسرت!

maryam khanom، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. setareh

10,641
    63,408
    88,247
    جنبه همون درست استفاده کردن عزیزممم
    چون ادم روی بعضی چیزا نمیتونه خودشو کنترل کنه پس نباید دید
    وباید از اونا درست استفاده کرد عزیزجووووووونم:smile:

maryam khanom، shakila_nanaz، ✔Javad-fa✔ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اگ، شرایطازدواج، جوانا، پیش، بیادروابط، نامشروع، کم، می

maryam khanom، shakila_nanaz، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.