1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    پسرمیا، جنیسیش، زیادنبایدیک، طرفه، قصاون، کردمال، مردابیشترمیل، جنسیش، دوستان، ناحقی، کامل، مقصرزن، بودیم

Mariツ و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  2. قبل از خوندن نظر بقیه بچه ها من نظر خودمو میگم
    اینکه یه چیز غلطی باب شده توی جامعه که میگن چت کردن و وایبر و... باعث همچین چیزی شده من 100 درصد باهاش مخافم
    به نظرم رابطه نامشروع هنوز توی ایران خیلیی گسترده نشده هنوزم میشه دخترایی و پسرایی رو پیدا کرد که به همچین چیزی حتی فکرشم نمیکنن
    اما درمورد خوب یا بد بودنش به نظرم اسمش با خودشه نامشروعه یعنی بده ولی اگه کسی میل جنسی بالایی داره و موقعیتی هم واسش هست خب ازدواج موقت واسه همچین شرایطیه دیگه بعدشم کشور ما اسمش جمهوری اسلامیه یعنی حداقل به اسم، دین بیشترمون اسلامه و اگه حتی یه ذره هم برای این اسم ارزش قائل باشیم رابطه ای نامشروع فکر هم نمیکنیم چه برسه به عملش

بد بودن همچین عملی فقط نظر منی که دم از مسلمان بودن میزنم نیست خیلیها رو میشناسم تقریبا به خدا هم اعتقاد ندارن ولی حاضر نیستن خودشونو حراج هر کسی بکنن و اونا هم این مسئله رو بد میدونن ( بس خواهشا به من انگ جاهل بودن و پوسیده بودن افکارو نزنین:279: )
    اما نمیگم وجود نداره خیلیا مخالف عقاید من پیدا میشن واسشون این کار هیچ چیز خاصی نداره و باهاش هم خیلی موافقن

اما اینکه چه جوری جلوشو بگیریم راستش یکی از شرایطش ازدواج آسونه من خیلی از خانواده ها رو میشناسم که میگه من بچمو تا 30 سالگی نمیزارم ازدواج کنه:279: خب اون فرد تا سی سالگی اگه خودشو حفظ کنه واقعا باید گفت فرشتست نه آدم همین مسائل باعث میشه رابطه نامشروع شکل بگیره واینکه یه جو نوگرایی و روشن فکری مد شده( من نمیگم بده ولی خب بعضی چیزاشونو نمیپسندم) یکی از این نظراشون همین رابطه ی جنسی آزاده و خیلیا هم ازش پیروی میکنن و اصلا واسشون رابطه ی جنسی نامشروع مهم نیست

در اخر من با این قضیه مخالفم چون واسه خودم ارزش قائلمو دلم نمیخواد ودمو به هر کسو ناکسی حراج کنم تازه اگه به فرد مورد نظر هم برسم فقط با ازدواج به غرایض انسانی و عادیم ( خود اسلام هم اصلا با این غرایض مشکلی نداره و اصلا جز جدایی ناپذیر هر ادم سالمی میدونش و برای کسی که از راه شرعیش عمل میکنه حرامش نکرده) میرسم

میدونم طولانی شد یا حتی ممکنه نکته خاصی توش نباشه ولی خب به هرحال نظر منه

3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    نیلوفرباازدواج، موقت، مخالفم

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    خب، نیلویی، ا، یکی، دوسداشت، باشی، اونم، بخادت، ولی، شرایط، ازدواجگپیش، نیادفعلن، حاصری، تاقبل، ازدواج، باهاش، سکس، کنی

5. ممنون که نظرتو گفتی

نه حاضر نیستم سکس کنم

6. واسه چی با ازدواج موقت مخالفی؟

barfi از این پست تشکر کرده است.
  7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    چون، به، عنوان، یک، فمنیست، ویک، زن، ازدواج، موقت، توهین، کامل، به، یک، زن

8. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    ازدوا، موقت، یعنی، توروخریدم، برای، یک، مدت، کوتاه، تااستفاده، کنم، بعداگ، خوشم، اومدتمدیدودرعیراین، صورت، میندازمت، دور

9. منم با ازدواج موقت مخالفم چیز مزخرفیه به نظرم
    ولی خب اونی که بخاطر ارتباطش پول میگیره یعنی کلا به این چیزا اعتقادی نداره خب یکاره کارشم شرعی کنه دیگه

10. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,516
    50,713
    29,740
    بهراد جان من متنه اونارو کپی نکردم ! خوندم خلاصه نوشتم جاهایی هم خوشم اومد نتونستم خلاصه کنم کپی کردم اما بازم چشم!

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.