1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    شرایط، ازدواج، پیش،بیاداسون، ترشه، اما، چون، به، شعورجنسی، نرسدیم، بازدلمون، میخادسکسهای، متنوع، تجربه، کنیم، یاباعث، میش، مکان، برای، این، کارابهوجودبیاید

barfi از این پست تشکر کرده است.
  2. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    درصمن، من، بااسم، روسپگری، یافاحشه، دخترپسرمخالعم، چون، این، بند، خداهابه، شعورلازم.دراین، زمینه، نرسیدن، یاعوامل، مختلف، که، قبلن، گفتم

3. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    وقتی، دونفرهمه، دوسداشته، باشن، مشخص، بینشون، گرلیش، جنسی، به، وجودمیایدموصوع، طبیعی، پی، ازحدداریدبزرگ، میکنید

4. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اگ، توکشورماان، قدردد7ترپسربینشون، فاصله، نمیداختن، یاات، قدرتواین، مسایل، تحریک، نمیکردن، وتحریم، الان، جوان، های، ماهم، بادیدن، یک، عکس، مسخره، بازی، درنمیوردن، یاتحریک، نمیشدن

5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    درکل، خیلی، دازیدفلسفی، میکنیدموضوع:35:همین، فلسفیکردن، باعث، میش، بقیه، فکرکن، چه، خبر:16:ان، قدراین، مسله، روالکی، بزرگ، کردن، توکشورما، وقتی، یک، خانوم، بامانتوکوتاه، میلن، 100نفرنگاش، میکن، شماهم، خیلی، جدی، گرفتیدموصوع، مهمی، نیست، مامشکلاتیداریم، که، خیلی، مهمن، موصوعات، مهم، ول، کردن.چسبیدن، به، موصوع، های، مامتفرقه

6. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

ممنون از افکار خودت ولی اگر همین مقاله رو چکیده ای که به ذهنت رسیده بود رو مینوشتی ارزش بیشتری داشت ، تریبون آزاد یعنی از زبون خودت یعنی هر چی دل تنگت میخواهد بگو نه اینکه به نقل از فلان مقاله ، البته بازم خوبه و تشکر میکنم که در این موضوع با تمام توان مشارکت میکنی .

7. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431

موضوع تریبون آزاد همینه و 3 روز دیگه هم تمدید شده که به این موارد فلسفی و فکری و دیگه چیزا صحبت شه ، مشکلات مهم تر رو در تریبون آزاد هفته های دیگه در صورت رای آوردن بهش پرداخته میشه پس خواهشا" در راستای این موضوع صحبت کنید ، بقیه هر جور فکر کنن خوبه همین که باعث شه فکر کنن تریبون آزاد به نتیجه مطلوب میرسه ، مساله رو اگر کوچیک ببینی هیچوقت به جنبه های بزرگش فکر نمیکنی پس بهتره تو همه موارد بهش فکر کرد تا اینکه ار کنارش با خنده گذشت .

8. New_Sense

3,513
    11,263
    31,431
    چشم بسته غیب گفتین شما الان ؟ موضوع طبیعی واسه کشورای جهان اول طبیعی هست ما نه الان جهان اول هستیم نه به قول شما شعور جنسی رسیدیم که درک کنیم در یک استخر اگر همه زن ها و مردها لخت شن و پوشش ها از بین بره دقیقا" ذهنیت به جنس مخالف برنمیگرده بلکه به رابطه برمیگرده اینو کسی نمیتونه درک کنه تا زمانی که بهش پرداخته نشه .

9. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    خب، بگوجنبهای، بزرگش، چه، من، جنبهای، کوچیکشومیبنم، جنبهای، بزرگشوبگو، من، بهش، فکرکردم، خندم، کردم، مشکلی، نمبینم

10. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    خب، وقتی، نرسییم، هنوزتوش، بحث، میکنیم، بایدراهکارپیشنهادداد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.