1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,619
    29,365
    دقیقا !
    حالا راهه چاره چیه ؟!
    اگه دنباله این مد هارو بگیریم یه سرش وصله به بعضی شبکه های ماهواره و همین دنیای مجازی !

setareh و Mariツ از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,480
    50,619
    29,365
    تو اون دسته بندی همه بودن هم با سکس هم بی سکس !
    من دیدم چون بودن اینجور ادمایی!

setareh، Mariツ و maryam khanom از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    خب به نظرمن اصلا چیزی به اسم رابطه ی نامشروع وجود نداره.بهتره بگیم رابطه ای که توش تجاوز و دزدی دیده میشه چون اگه دنبال شریعتش باشیم کلا از نظر دینتون حرام اعلام شده رابطه ی دختر وپسر :16:
    خب چندتا مدل رابطه داریم که به نظرمن مزخرف ترین هستن اونارو لیست میکنم..
    1)رابطه زن و مرد متاهل با یه فرد مجرد یا متاهل دیگه.مثل زن دوم وصیغه یا دوست پسرخانوم.من جدا برای افرادی که وارد چنین رابطه هایی میشن متاسفم چون هیچی از ارزش های انسانی حالیشون نیست وتقصیرخود خانوم هاست اگه خیلیا زن دوم دارن و خانواده هاشون ازهم پاشیده.
    2)رابطه زن ومردی که درکنارهم هستن اماهیچگونه علاقه ای نسبت به هم ندارن!این کار هیچ فرقی بافاحشه گی یا هرزگی نداره. چون خانوم درقبال مایحتاج زندگی تن میده و آقاهم درمقابل نفسش باحانوم رابطه داره.همون کاری که یک فاحشه انجام میده ولی قرارداد(ازدواج)نمیبنده.
    3)رابطه دختر و پسر به اسم عشق ابدی ولی بدون هیچ علاقه که مثل بالامیشه تنها فرقش اینه که در انتخاب چندین موارد دیگه آزادتر هستن.
    4)رابطه دختریا پسری که به خاطر نیازهای عاطفی و اجتماعی وارد رابطه میشن اما گیر افرادی میوفتن که تجربه زیادی دارن وسو استفاده رو خیلی خوب بلدن..درنتیجه دهن طرف مقابل سرویس میشود :279: رابطه ای که امروزه خیلی از این نوع داریم.تجاوز و دزدی هم بیشتر دیده میشه.

اینا فقط چندمورد بودن از رابطه های نامناسب.مقصرچنین فاجعه هایی هم مادخترا هستیم هم شما پسرا و هم کسانی که جامعه رو اداره میکنن.
    دخترا وقتی مقصرن که وقتی میدونن مردی متاهل هست یا پسری دوست دختر داره یا حتی با دوست پسردوستشون بازم وارد رابطه میشن.این خیانت محضه هم به خودشون هم به بقیه.ئرمورد های وخیم تر باعث ازهم پاشیدن خانواده میشن..دخترا مقصرن وقتی میدونن به کسی علاقه ندارن ولی به خاطر پول یا مقامش حاضرن باهاش هرکاری بکنن.

پسرا مقصرن چون مثل موارد بالا وارد رابطه ب یه خانوم متاهل یا حتی به قول خودشون عشق رفیقشون میشن.یاوقتی میدونن به دختری علاقه ندارن و قرارم نیس باهاشون ازدواج کنن تجاوز میکنن هم از لحاظ روحی هم از لحاظ جسمی.

کسایی که جامعه رو اداره میکنن از همه بیشتر مقصرن :16: چون نمیخوان به افراد جامعه آموزش های لازم اخلای و اجتماعی رو بدن و فقط دنبال شریعت هستن و روز به روز این دو جنس و نسبت به هم هریس تر میکنن.

خب اگه توجامعه مکانی باشه که ملت بتونن از راه قانونیش و با رضایت طرف مقابلشون نیاز جنسیشونو برطرف کنن دوباره کسی به خاطر این چیزا رابطه ایجاد میکنه؟آمار تجاوز ها چقد پایین میاد؟افراد چقد تو کارشون متمرکز میشن؟خب طبیعتا نیاز جنسی یه چیزی مثل غذاخوردن و خوابیدنمون غریزیه.فاصله به وجود اومدن این نیاز با رغع اون تو جامعه ما برای پسرایی که نمیخوان وارد چنی رابطه هایی بشن 15 سالی طول میکشه.اونوقت کسی که گرسنه باشه چطوری میتونه توجامعه زندگی کنه و شب و روزش این نباشه؟چقد ممکنه درخیلی موارد خطرناک باشه؟
    افراد بالا سری باید بدونن وقتی جامعه پراز بیکاری و گرونی میشه دخترا هم از لحاظ غریزی مجبورن آدمی رو انتخاب کنن که قوی باشه و مایحتاجشونو به خوبی رفع کنه!!! (از لحاظ علمی ثابت شده توبیشتر جانوران ماده ها جذب نرهایی میشن که ازهمه لحاظ قوی باشه پس وقتی دخترا دنبال پول هستن نباید زیاد ناراحت شد مثل نیاز غریزی پسرا که فقط از روی غریزس)
    باهمه این حرف ها و بحث ها موضوع مهم اینه که خب همه بلدن از روی غریزه زندگی کنن و50درصد مردم خیلی راحت اصلا فکرنمیکنن فقط دارن تو زندگی روز مره به غرایزشون پاسخ میدن!
    فرق ما باحیوانات هم تومغزمونه (هرچند درمواردی اون گوسفند خداهم از بعضی هابیشتر فکر میکنه :279: ) پس بهتره قبل از انجام هرکاری اول از لحاظ اجتماعی و فرهنگی وانسانی براندازش کنیم اگه مناسب با فکر و عقیدمون بود انجامش بدیم.مثلا دخترا بهتره فکرنکنن که پول همیشه خوشبختیه میاره یا پسرا هم فکرنکنن خوشگلی واندام همیشه کارسازه.وقتی میخواین باکسی رابطه داشته باشین اول به فکر وعقاید و موقعیت اجتماعیش و فرهنگش توجه کنین.اینطوری باشد که رستگار شوید
    ومن الله توفیق :16:

setareh، New_Sense، Mariツ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966

صدالبته .حرفات واقعا حرف نداره ولی به این مورد اشاره نکردی که دختراهم نیاز به رابطه جنسی دارن ولی درحد پسرا نیست و نمیتونن به صورت سه بعدی تجلیل کنن یا انقدر شدید باشه ولی برعکس پسرا شدیدا عاطفی هستن به خاطر همین بعداز جدایی پسرا به شکل ظاهری طرف نگاه میکنن و دخترا به حرفهای عاطفی و عاشقانه.
    من دیدم خانوم هایی روکه شدیدا به رابطه جنسی علاقه دارن ولی بعد از رفع نیازشون به طرف مقابل یک دو اومدن و تیغشون زدن و کلی سرش منت گذاشتن.
    باید توفرهنگ جامعه جابیوفته که این عقاید کلا ازدم غلطن

setareh، Mariツ، maryam khanom و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. barfi

20,480
    50,619
    29,365
    کوثر رابطه صحیح رو میشه توصیف کنی از نظر تو چیه ؟!

setareh، maryam khanom و •KOSAR• از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. بنظر من اینقدر ای مشکل بزرگ شده که حل شدنی نیست و فقط پیشرفت میکنه !

setareh، Mariツ، barfi و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. barfi

20,480
    50,619
    29,365
    تنها راه حلش اینه تک تک ادما از خودشون شروع کنن !
    که متاسفانه هیچوقت این اتفاق نمیافته !

setareh، •KOSAR• و Mariツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    خب روابط ماآدما خیلی پیچیدس ولی من چارچوب خودمو میگم.توهمه جامعه ها و فرهنگ ها خیانت و دزدی یه چیز ضداخلاقیه و اصلا نمیشه باهاش کناراومد.رابطه صحیح ازنظرمن یعنی تعهد هردو طرف به همدیگه.

ازنظرخودم باکسی وارد رابطه میشم که ازلحاظ فرهنگی وعقیده ای بامن هماهنگ باشه .مرحله اولم ازمن فقط یه تن وعروسک نبینه.ازلحاظ اخلاقی و علمی باعث پیشرفت من بشه نه پس رفت.بابقیه دخترا از لحاظ عاطفی وجنسی رابطشو قطع کنه :16: منم همین کارو درمورد اون انجام میدم.
    همه دختراباید اینو قبول کنن نیاز جنسی پسرا طبعیه وپسرا قبول کنن دخترا به عاطفه و عشق نیاز دارن.منم اگه طرفمو دوست داشته باشم واونم منو ازلحاظ عاطفی تکمیل کنه مطمئنن منم تاحدودی اونو تکمیل میکنم.(البته من میشناسم از دوستام آدمی رو که بعد تکمیلیتش طرف مقابلشو ول میکنه وبهش برچسب میزنه و میره سراغ موارد بعد که حالم ازشون بهم میخوره :16: ).
    این یعنی تعهد به چیزهایی پایه ای.
    البته این نظرمنه یکی ممکنه براش مهم نباشه طرفش باچندنفر میگرده ولی من همیشه از خیانت بدم میومده ونمیتونم نظرمو دراین مورد عوض کنم.خوابیده به جونم :16:

setareh، barfi و New_Sense از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    مشکل بزرگه مریم ولی به قول برفی همه باید ازخودشون شروع کنن..فاطمه تو هم میتونی مسئولیت به عهده بگیری و سعی کنی افراد دور وبرت رو عوض کنی :16:

maryam khanom، setareh و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    ازنظر خودت یه رابطه صحیح یعنی چی؟

maryam khanom و setareh از این پست تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.