1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,482
    50,624
    29,412
    نه !
    همه نه !

setareh و Mariツ از این پست تشکر کرده اند.
  2. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    این دلیل درستی نیست و معیارت غلطه !

maryam khanom، setareh و Mariツ از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    من فکر میکنم بحث خوابید چون بچه ها به نقل و قول های بقیه جواب ندادن !
    واسه همین بی نتیجه همچی ثابت موند :/
    فکر کنم بهتره باز نظرای همو به چالش بکشیم !

4. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    بنظر من دختر ها و پسر ها جامعه رو بخوایم به چند دسته نقسیم کنیم اینجوریه:
    1.کلا تو فازه رابطه نیستن چه مشروع چه نامشروع حالا خوده اینا به چند دسته تبدیل میشن قبلا یه شکست داشتن یا اصلا رابطه ای نداشتن هیچوقت
    2.با یکی هستن و بهش علاقه دارن حالا یا با قصد ازدواج یا دوستی اما ضربه ای به اون طرف مقابل نمیزنن و به اصطلاح تک پرن (با صدتا نیستن)
    3.دسته دیگه هیچ آسیبی به طرف مقابل نمیزنن اما بهش متعهد هم نیستن و همزمان با چند نفرن ( هوس باز )و اغلب فقط دنبال سرگرم بودن و پر کردن تنهایی هستن
    4.این دسته با به هدف مشخص میان جلو و اونم رابطه جنسیه و اکثرشونم همزمان با چند نفر هستن تا بالاخره از یکی جواب بگیرن(منظورم هم دختر هم پسر چون گاهی دختر دنباله رفع نیازشه )
    شاید یکی از دلایلی که اینقدر فساد زیاد شده اینه یه آدم فاسد چند تا ادم خوب رو طعمه قرار داده و بعد از یه شکست اون ادم خوب هم تنبدیل شده به یه فاسد و بدون اینکه باور کنه خودشم داره عوضی میشه کارایی که باعث سرخوردگیش شده نسبت به آدمای دیگه تکرار میکنه !
    صددرصد خودتون بارها با دختر یا پسری روبرو شدین که کارهای بدشو با این توجیح میکنن که چرا من بازی خوردم بقیه نخورن !!!!!!!

5. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    یکی از دلایل دیگه بنظرم اینه :

به گزارش ایسنا، دکتر امان‌الله قرایی‌مقدم افزود: برخی دختران متاسفانه به راحتی روابط نامتعارف با پسران دارند که با این کار نه تنها به خود بلکه به دختران عفیف و پاکدامن نیز خیانت می‌کنند، چرا که با این کارشان، باعث بدبینی پسران به دختران می‌شوند.

وقتی از دایی خودم که 31 سالشه و هنوز مجرده میگم دایی کی گم میشی خونه بخت ؟! میگه دختر خوب نی دایی!
    یعنی همین دیگه!

6. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    یموضوع دیگه هم میخواستم در جواب اندیا بگم که میگفت دورگه است و اگه درست یادم باشه یکی از دلایل آزادیشو این گفته بود !
    بنظر من هیچ ربطی نداره پدر و مادرت ماله کدوم ملیت باشن !
    من آدمیو میشناسم واسه ادامه تحصیل رفته بود پاریس با یه دختر ماله همون جا دوست میشه که این دستی در نهایت منجر به ازدواج میشه و الان یه دختر 5 ساله دارن !
    حالا همین دختر خانم که تو یه خانواده کاملا راحت بزرگ شده و اصلا رابطه دختر و پسر براش بد معنی نمیشه !
    وقتی ایرانه ریز ریز کارای دختر بچشو زیر نظر داره و همیشه میگه از بچگی باید یاد بگیره هرچیزی حریم و مرزی داره !
    اگه از الان بهش یاد ندم و بابت بعضی کاراش تلخی نکنم 10 سال دیگه همچی براش عادی جلوه میکنه همین جملش واسم جالبه دختری که خودش دوست پسرشو میبرد خونه حالا واسه دخترش همچین عقایدی داره !
    در ضمن ایشون نه مسلمون بودن و نه بعد ازدواج دینشون تغیر دادن !(اینم در جواب اونایی دین قاتی میکنن)

7. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    راجبه خیانت های بد ازدواج هم اکثر دلیل نارضایتی طرفین از هم رو آوردن !
    خب باید بررسی شه که چرا طرفین از هم راضی نیستن :17:
    خب یکی از دلایلش رابطه های نامشرع قبل ازدواجه که طرفین دایم همسرشون رو با دوسته قبل ازدواج مقایسه میکنن و همون توقعات رو ازش دارن بدون اینکه بدونن زندگی مشترک تا دوستی زمین تا اسمون فرق داره و تو دوستی ها بنا به گفته دکتر انوشه و واقعیت همیشه بهترین ها به معرض گذاشته میشه اما در ازدواج واقعیت ها

8. barfi

20,482
    50,624
    29,412
    یکی دیگه هم تبدیل شدن زشتی ها به مده !
    اره مد (چند روز پیش داشتم پی ام ها وایبر پسر عمه 8 سالمو میخوندم با دوستش پوکیدم از خنده :35: )
    -علی رفتم تو نخه یه دختری عجب چیزیه
    -چه چیزیه محمد؟
    -خیلی جیگره میگن با یزدان پناه هم بوده (یه پسر شاخ تو رفسنجان البته با سنه 28)
    -حالا شمارشم داری محمد؟
    -ها دیگه از تو گوشی شیما کش رفتم
    -راسی گفتم بهت دیشب تو مهمونی پاهاش انداخته بود رو هم لیلا اوووووووف چقدر سفید بودن
    -یعنی از فاطی (منظوور یکی دیگست نه من ) هم بهتر بود ؟
    -ها بابا اون جوش داشت این عینه برف بود سیر نشدم از دیدنش
    و ...
    بعد به علی گفتم علی اصن حالیت میشه اینا یعنی چی ؟
    گفت فاطی اینا از 7 سالگی تو مدرسه ما شروع شده :/ اولاش راستش حالیم نبود و فقط پز میدادیم با این حرف اما الان واقعا کیف میده
    خب وقتی اینا میشه مد همه تو هرسنی میرن دنبالش ماشالا فیلمه مستهجن هم که ریخته میره میبینه و سن بلوغ میاد پایین و بدنبالش فساد !
    نه فقط پسرا دخترا هم همینطوری
    ما اول راهنمایی بودیم عینه مونگولا بودیم اصن نمیدونستیم پسر یعنی چی !
    حرف زشتمون راجه عادت ماهیانه بود :/
    حالا کنار یه دختر اول راهنمایی بشینی ازتو بیشتر حالیشه و یپا استادته و بهش بگی عزیزم چند تا عکس بهم نشون بده یمشت عکسه پسر نشون میده و میگی کین؟ میگه دوست پسرامم خیلی شیک و راحت

9. Mariツ

Mariツ وقتی خودت در خود گرفتاری هر گونه یِ زنجیر یعنی هیچ

1,617
    4,460
    28,740
    باهمه حرفاتون موافقم فاطمه جون مخصوصا این که میگین مد شده واقعا مد چیه اصن همون چیزی که ظاهرش جذابه و جلوشو نگرفتن واسه همین زیاد شده... اینجوری روابط سالم هم زیر سوال میره! حتی اونیم که به نیت ازدواج تو رابطش سکس داره بعد از ازدواج با همون دختر همیشه اون نگرانیو دل چرکینیو داره که نکنه قبل از اونم... حتی دختره هم همینطور همین حسو داره!

maryam khanom و setareh از این پست تشکر کرده اند.
  10. setareh

setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

10,641
    63,408
    88,247
    والا تاحالا ندیدم ونشنیدم پسری از روی نیت برای ازدواج با دختری هست عزیز:279:
    اگ کسی کسیو دوست داشته باشه وبرای ازدواج بخوادش باهاش ... نمیکنه عزیزدلمممممم:smile:

Mariツ، maryam khanom و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.