1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین هفته تریبون آزاد (موضوع : روابط نامشروع)

شروع موضوع توسط barfi ‏Jan 31, 2015 در انجمن تریبون آزاد

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    توایران، خانوادهاخیلی، مهمن، نقش، بنیادی، اساسی، دارن، اخ، توفسادتوچی، میدونی، اندی

barfi، setareh و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

به رسوم و اعتقاد ربط داره مشکل هم همینه ، که اهرم اصلی دینه ، یعنی الان من خیلی تاکید دارم دین رو وسط نکشیم واسه همینه ، چون خیلی راحت یه نفر میتونه بیاد بگه دین اسلام گفته رابطه نامشروع مساوی با زنا و حرام و این حرف به خورد ما بده ؛ اگرم بهش بگی که یکم متفاوت فکر کن راحت بهت میدونی چی میگه ؟ میگه ایران اسلامی پس قانونم اسلامی ، همه موضوعیت این تایپیک به این برمیگرده به جنبه فرهنگی و اجتماعی بحث شه تا جنبه دینی ،
    در مورد این که شما یه رگه ارمنی داره که چه عالی چون فکر میکنم کمی از فکرهای سنتی دور شدی و احتمالا" تو یه چیزایی جلوتری ، ولی در مورد این که تغییر کنن نیاز به تغییر عقاید نیست کافیه درک کنن که دخترشون و جامعه نیاز داره کمی مدرن تر و پیشرفته تر و فرهنگی تر باشن تا هم برا خانواده هم جامعه مفید باشه .

barfi، setareh، ✔Javad-fa✔ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── ツ▂▃▄▅▆▇█▓▒░♥♥ی دخی چت مخ و شیطون♥♥░▒▓█▇▆▅▄▃▂ツ

12,018
    103,093
    134,982
    نیلویی تو فساد رو چی میدونی عزیزدلم؟! من فساد رو تو خعلی چیزا میدونم....ببین واسه خودم و خونواده ی من دوستی دختر و پسر و بی حجاب بودن و مهونی و اینا خعلی چیزه عادی هستش و کاریم ندارن تو این موارد....اما خودم ب شخصه ا مسئله ی سکس خووووووووشم نمیاد زیاد....من فساد رو تو خوااااااااابیدن سکس کردن هر شب با یکی میدونم:279:

barfi، setareh و ✔Javad-fa✔ از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    اره خو بهراد حرفت کاملا درسته....منم میگم مشکل ا خودمونه و نباس همش فقط ادعا داشته باشیم و همه چی رو ا جامعه و دیگران ببینیم...:279: اما خو میدونی ب نظر من ی خونواده ای ک کمتر گیرای الکی بدن و یکم ازادانه تر و منطقی تر فکر کنن بچه هاشونم میتونن عاقلانه تر بار بیان و کمتر ب سمت فساد برن...البته تو هر چیزی خوب و بد هم وجود داره خو:279:!

5. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    خب، دیگ، وقتی، میگن، ایران، اسلامی:35::35:چه، طورمیشه، عوص، کرد:34:

6. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    اندیامن، فساداصلی، توذهن، میدونم، بین، تواین، مملکت، مریض، جسمی، اعدامنیکن، امانریضی، جسمی، نه

7. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    تازمانب، که، ایران، اسلامی، باش، نمیش، جون، طرزتفکرات، ماهمش، ازاین، نظرغلط،

8. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431

خب اینجا خانواده ها و غیرت میشه مساله اصلی ؛ یا باید غیرت بی هیچ تفکری و کاملا" سنتی پذیرفتش یا باید مدرن تر بهش فکر کرد ، همانطور که در مورد حجاب هم این مساله صدق میکنه ، بازم اینجا برمیگرده به عرف و جامعه ؛ باز ما میون منگنه جامعه با قانون سنتی و خانواده با غیرت سنتی گیر میکنیم .

barfi، setareh، ✔Javad-fa✔ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤───

12,018
    103,093
    134,982
    من عقیدمممممم اینه ک واقعا باس ا خودمون شروع کنیم....البته واسه خعلی ا ماها ا جمله خوده من خعلی سخته ک بخوام عوض بشم و خودمو تغییر بدم.....اما اگه بخوایم جامعه سالم تر بشه حداقل یکم ا فساد و سکس و اینا دور بشیم نسلای بعدی باس دست ب کار بشن:279:!

آخرین ویرایش: ‏Jan 31, 2015
  10. JOUDIaBot

JOUDIaBot گل همیشه خندون

737
    3,259
    10,005
    نسلای، بعدی، که، پدرمادرشدن:35:

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.