1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اولین مصاحبه (قرص اکس) قسمت سوم

شروع موضوع توسط Farshid ‏Apr 10, 2012 در انجمن روش های پیشگیری

1. سرهنگ ادامه میدهد
    - حشیش ماری جووانا و سایر بنزودیازپینها کوکائین هم توهم زاهایی مثلLSD و محرک هایی مانند آمفتامین ها و جدید ترین داروی هم خانواده ی آن اکستازی از این دسته به شمار میروند که بسیار خطرناک تر از مواد دیگرند
    سرهنگ از دوستان تشکر میکند و به بیرون راهنمایی میکند
    دختری حدودا 20ساله همراه مادرش وارد میشود
    سلام میدهم مادر جواب سلامم را میدهد اما دختر به طرز وحشطناکی نگاهم میکند
    سرهنگ میگوید که من برای مصاحبه آمده ام
    مادرش میگوید که دخترش از شدت افسردگی قادر به حرف زدن نیست و 3ماه است هیچ کلمه ای نگفته و فقط گریه کرده است
    دختر از روی میز کاغذی بر میدارد و چیزی مینویسد ما نظاره گر اوییم چند دقیقه بعد به مادرش میدهد
    مادرش میخواند:
    -هرچیبگم و بنویسم کسی درکم نخواهد کرد
    تا تجربه نکرده اید نظری ندهید این من و امثال من را عذاب میدهد
    داستان من رو اینجوری بدونین:
    با صحنه ی عجیبی روبرو میشود،درد شدیدی در بدن خود احساس میکند،از لباسهایش خبری نیست.
    لخته های خون را بر پاهایش مشاهده میکند.او مات و مبهوت است.بدون آنکه هیچ چیزی را به یاد آرد،گوهر عصمت خودرا از دست رفته میبیند،او تا آن شب علی رغم همه خلاقکاری هایش خودرا حفط کرده بود اما دیگر رویی برای رفتن به خانه ندارد،تنها راه پیشرو سیل اشک است که جاری میشود.
    همه در اتاق سرهنگ اشکشان درامده مادرش نمیتواند خودرا کنترل کند و به خارج اتاق میرود
    دختر به طرز غم انگیزی به ما خیره شد و دستانش به شدت میلرزند پلک هایش سریع میپرند
    سرهنگ پلیس زنی را فرا میخواند و با کمک او دخترک به خارج اتاق برده میشود
    سرهنگ میگوید:
    - حقيقت اين است كه بسياري از آنان كه مراسم «اكس پارتي» را تشكيل مي دهند يا در آن شركت مي كنند هدفي فراتر از رسيدن به حالت شبه نشئگي دارند, اين افراد معمولا پسران كم سن و سال و دختران زيبا روي را جذب اين گونه مراسم مي كنند يا خود اصلا اين قرص ها را مصرف نمي كنند يا اينكه آنقدر كم مصرف مي كنند كه بسرعت حال طبيعي خود را باز يابند. در اين موقع ديگران به حالت بيهوشي رفته اند و هيچ كنشي نسبت به وقايع بيروني نشان نمي دهند. اينجاست كه هوسبازان ميدان را براي خود هموار مي بينند و پسران و دختران حاضر را مورد تجاوز جنسي قرار مي دهند و اين تازه آغاز يك راه است.
    دختراني كه عصمت خود را از دست داده اند بار ديگر براي رهايي از اين رنج به قرص ها و ديگر نشئه جات پناه مي برند و باز دوباره آنچه نبايد, تكرار مي شود, و اين تكرار فحشا را براي آنان طبيعي مي كند, آنها يك «تن فروش» به تمام معنا شده اند...

ahriman، اهلام خانوم و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. :frown:آره ما فقط بخاطر اونایی که پارتیارو ترتیب میدن اینارم مورد ظلم قرار میدیم

3. خب اینا هم مقصرن که میرن پارتی

4. آره اما من و سعید رفتیم فقط نیگا کردیم:biggrin:
    قرصارو گذاشتیم جیبمون:roflmaoیادش بخیر

5. شما هاجاییم هست نرفته باشین!!؟؟؟؟:42:
    بعد چی کارشون کردین؟

6. آره جهنم:biggrin:

7. انشالا هیچوقت اونجا نرین دیگه!

8. الان یادم اومد رفتیم
    "خودکشی بهشت است اگر دنیا جهنم باشد"
    پس جایی نموند

9. مگه خودکشی کردی؟!؟؟؟
    تازه اگر دنیا جهنم باشه