1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

اوليويرا: تمام توانمان را براي آسيا ميگذاريم

شروع موضوع توسط hossin ‏Feb 19, 2014 در انجمن تیم های باشگاهی ایران

1. hossin

hossin چون میگذرد غمی نیست...

849
    2,977
    337
    سرمربي تراکتورسازان درخواست کرد هواداران تيمش فردا به استاديوم بيايند و کسب جام قهرماني را جشن بگيرند.

توني اوليويرا در نشست خبري پيش از بازي با راه آهن اظهار کرد: بازي فينال روز تاريخي براي مردم تبريز و تراکتور بود. جا دارد از مجيد جلالي نيز تشکر کنم زيرا قبل از آمدن من به تراکتورسازي براي اين تيم زحمت کشيده است. جلالي و دستيارانش نيز در اين پيروزي شريک هستند و کمک کردند که تراکتور به فينال برسد.

به گزارش ايسنا، وي ادامه داد: توني اوليويرا امسال همان توني سال گذشته است. هيچ ادعايي ندارم و خودم را بالاتر احساس نميکنم. در رسيدن به قهرماني هواداران تراکتور نيز سهم دارند.: سعي ميکنيم در بازي فردا مقابل راه آهن پيروز شويم. 4 بازي ما تا انتهاي فصل باقي مانده است و روي هم رفته 12 امتياز محسوب ميشود. چند روز قبل بود که ميخواستيم سه بازيکن کمکي براي مسابقههاي آسيايي جذب کنيم. تيمهاي همگروهمان بازيکنان بسيار بزرگ خارجي در اختيار دارند. اگر تيمهاي همگروهمان با بازيکنان داخل کشور خودشان با ما بازي کنند، صددرصد ما پيروز ميشديم. زيرا بازيکنان بومي، بهتر از بازيکنان کشورهاي عربي هستند.

سرمربي تراکتورسازان گفت: سالهاي گذشته که با تيم الشارجه بودم، به دليل اينکه ابزار نداشتند موفق نشديم. ما نميتوانيم از تيمهاي صدر جدول و پايين جدول بازيکن کمکي جذب کنيم. ما سعي ميکنيم کاملا تيم را براي مسابقههاي آسيايي آماده کنيم و تمام توانمان را براي مسابقههاي آسيايي خواهيم گذاشت.

اوليويرا در پايان درباره هواداران تيمش بيان کرد: از هواداران ميخواهم در بازي فردا به استاديوم بيايند زيرا قدرت تراکتور، آنها هستند و بدون آنها صفر هستيم. مردم تبريز و هواداران تراکتور خانواده دوم من هستند و هيچ زمان ارتباطم را با آنها فراموش نمي کنم. هواداران به استاديوم بيايند تا قهرماني بازيهاي حذفي را جشن بگيريم.

Admin، pirane و saeid-ha از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. saeid-ha

saeid-ha belong to autumn !...

3,098
    11,982
    1,894
  3. pirane

pirane خسته ام خسته . . .

614
    4,046
    1,402
    سپاس...

hossin از این پست تشکر کرده است.
  4. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,505
    24,601
    62,689
    مرده
    لیگ رو ول کردیم، ایشالا با بازیکنای کمکی که میگیریم تو اسیا نتیجه بگیریم، هرچند اکرامی به خاطر قرار داد نیم فصلش نتونست بهمون ملحق شه، و گردانی هم مصدومه، ایشالا که ابراهیم زاده سوتی نده تا راحت صعود کنیم، تو اسیا هم که افتادیم گروه مرگ

hossin و saeid-ha از این پست تشکر کرده اند.