1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

انقدر بدم میاد...

شروع موضوع توسط ★SARINA★ ‏Jan 1, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. آره عالی هستن

75.0%
  2. گاهی وقت ها خوبه گاهی وقت ها مسخره

0 رای
    0.0%
  3. نه اصن خوشم نمیاد

0 رای
    0.0%
  4. زیاد پست هات رو نخوندم

25.0%
  1. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,328
    خواهرزادم سینا اول راهنماییه. واسه روز معلم کلی هزینه کرده و کادو واسه معلمش خریده!
    میگم سینا این چه کاریه عاخه؟!یه شاخه گل کافیه دیگه...
    میگه دایی جسارتا زِر نزن!! من دارم واسه دخترش برنامه ریزی میکنم ، رسیدم سن تو نتُرشم!!! الانم جای دوری نمیره. پدر زنمه!!!!!!

Aryamehr، Goln@r، ILMAH_68 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Merjhoi

Merjhoi خاص بودن افراد خاص رو افراد خاصی میفهمن...؛) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,425
    12,223
    7,328
    داييم يه خورده مذهبيه دخترش اسمش سكينه است دختره گيرداده ميخوام اسمم و عوض كنم بذارم آتنا.. داييم ميگه حالا كه ميخوايي عوض كني يه اسم بهتري انتخاب كن دختر داييم ميگه آتنا مگه چشه؟ تازه يه اسم قراني هم است داييم ميگه كجا آتنا اسم قرانيه؟ دخترش ميگه: نديدي كه تو قران هست ربنآ آتنا في الدنيا حسنه..:35:))). دختر دايي قران خونه داريم؟

Aryamehr، Goln@r، ILMAH_68 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    پسرعموم 8 سالشه تنها دم غروب نشسته بود رو صندلی، تو بالکن
    بهش می گم سینا چته؟ تنها نشستی؟
    می گه: ساکت شو لطفا! عشق که می گن همینه دیگه...هعی!

stranger، Aryamehr، Goln@r و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    پسر عموم تازه رفته خارج از کشور ،اسهال شده رفته دکتر،دکتر گفته مشکلت چیه؟ گفته: my shit is raining :279: زبان انگیلیستیت تو حلقم :279:

5. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    داشتیم میوه میخوردیم، داداش کوچیکم زد زیر گریه که "چرا نمک نیاوردین؟!! مگه نمیدونین من خیارو با نمک دوس دارم" دید هیچکی بهش توجه نمیکنه خیارو مالید به اشکای رو صورتش شور شد خورد. ما:O:279:

stranger، Goln@r و ILMAH_68 از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    بابام شطرنج گذاشته بود جلوش داشت به بچه خواهرام یاد میداد مثلا...
    مثلا این سربازا شما دوتایید
    این شاهه منم و وزیر مامان بزرگتونه
    این دوتا گوشه ای ها اسمشون رخه , یکیش باباتونه یکیشم مامانتون
    این دوتا فیلا عموهاتونن , حرف حالیشون نیست همینجوری سرشونو میندازن پایین اینور اونور میرن :279:
    این دوتا اسبا هم دایی هاتونن فقط میپرن و مث خر جفتک میندازن !!! :279:

Goln@r و ILMAH_68 از این پست تشکر کرده اند.
  7. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    داداشم داشت نماز ميخوند ، منم داشتم اهنگ گوش ميدادم ، ديدم وسط نماز بلند گفت "الله اكبر" فكر كردم شايد صداي موزيك زياده ، يكم كمش كردم ، يك دقيقه بعد دوباره گفت "الله اكبر" فكر كردم شايد بازم حواسشو پرت ميكنه ، كلاً موزيك و قطع كردم ، نمازش كه تموم شد، ميگم چرا اينقدر "الله اكبر" ميگي،؟ ميگه منظورم اينه از اين آهنگ خوشم نمياد ، بزن تِراكِ بعدى! من :279:

Aryamehr، Goln@r و ILMAH_68 از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    سال 81 پسر خالم بکوب نشست درس خوند واسه کنکور موعد کنکور که رسيد از قضا خورد به جام جهاني 2002 بازي آرژانتين...انگليس...همه رفتن امتحان..اقا موند خونه! ازش پرسيديم چرا نيومدي؟ ميگه: کنکور هرساله برگزار ميشه ولي جام جهاني هر 4 سال يکبار برگزار ميشه...سقراطي بود واسه خودش...پسره ي بوشوگ منش...فک و فاميله داريم؟

Aryamehr، Goln@r و ILMAH_68 از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    با يکي از اقوام دم دانشکده ايستاده بوديم حرف ميزديم، يک دفعه زد توي گوشم و گفت واقعاً فکر نميکردم همچين آدمي باشي ، ديگه نمي خوام باهات رفاقت داشته باشم! منم همينطور چشمم گرد شده بود هاج و واج مونده بودم که چي شد اصلا!!! بعد از ظهرش بهم زنگ زده ميگه ببخشيد اون دختريو که دوسش دارم همون موقع از اونجا رد شد و چون از تو خوشش نمياد خواستم بهش نشون بدم که منم از تو خوشم نمياد!فک و فاميله داريم؟

stranger، Goln@r و ILMAH_68 از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. Merjhoi

5,425
    12,223
    7,328
    شوهر خالم هي سربه سره خالم ميذاشت ميگفت من خيلي زن دارم اصفهان يکي دارم تهران 3تا دارم و.....خلاصه هي ميگفت من زن دارم بعد پسر خالم حرصش ميگيره ميگه فکر کردي بابا !مامانم 10تا شوهر داره همشونم خيلي خوشگلن ولي به تو نميگه!!!خالم خفه شو ذليل مرده اين چه حرفيه به مامانت ميزني!!اينم پسر خالس ما داريم