1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

انقدر بدم مياد از اينايي كه ازشون خوشم نميااااااد

شروع موضوع توسط ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ ‏Apr 7, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. دخترهای دم بخت به سه گروه تقسیم میشن:
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    گروه 1
    گروه 2
    گروه 3

این سه تا گروه هیچ فرقی باهم ندارن اما به علت زیاد بودن تو یه گروه جمع نمیشدن،برا همین گروه بندی کردیم
    لوس کفاصط مسخره هم خودتی

rezaco2196، milad1212m، behnam7503 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ماشين لباسشويي قبلي ما بنده خدا اينقدر تكون ميخورد كه همزمان هم لباس مي شست هم تو خونه قدم ميزد

3. تاحالا دقت کردین همه طرح های بانک ها، اسم دختره! مثلا طرح شاپرک یا طرح شبنم! چرا اسم پسر نمیزارن مثلا طرح مَمَد، غلام و... ؟:biggrin: والا به خدا یکی نیس رسیدگی کنه ؟:whistling:

4. یاس :biggrin: ۹۲
    از چی بگم از سامسونگی که شده سمبل رشادت
    ایران شده واسش مثه صندوق تجارت
    پس
    glx
    وطن کجاس نیس?
    با اینکه از جیب در میاد اما مجاز نیس

.
    پولام صفر شد بهم پول بده ایزد
    با این وضع فقط باید پسته رو بلیسم
    از چی بگم تو بهم بگو چی بگم خب
    ما گفتیمو پراید دوباره ۷ میلیونی شد:29:

5. ﺳﻼﻣﺘﻲ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻛﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩﺑﻬﺶ ﮔﻴﺮ ﺩﺍﺩﺧﻴﻠﻲ ﺟﺪﻱ ﻭ ﺑﺎ ﻛﻤﺎﻝ ﭘﺮﺭﻭﻳﻲ ﺗﻮ ﭼﺸﺎﻱﻋﺸﻘﺶ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﺮﺩﻭ ﮔــﻔــﺖ:
    .
    .
    .

ﻋـــﺎﻏـــﺎ ﻣـــﺰﺍﺣــﻤـــﻢ ﺷﺪﻩ ﺑﯽﭘﺪﺭﻣﺎﺩﺭ!ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﮔﺸﺖِ ﻋــﺮﺷﺎﺩﻩ ﻭ ﺷﻮﺧﯽﺑﺮﺩﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ:38::35:

rezaco2196، milad1212m و مهربون از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. خواهر زاده ي دو سالم بعد اينكه شاشیده و شستنش اومده داره با حوله ي من كیونشو خشك مي كنه، خواهرم از اون طرف اتاق داد مي زنه اون حوله كثيفه نزن به خودت...
    داییت باهاش صورتشو خشك میكنه... کثیفه!!! :68:

7. بابام هروقت گوشیش زنگ می خوره به من میگه برو بیارش
    .
    .
    .
    .
    .

یه جورایی با رکس احساس همزادپنداری می کنم:55:

8. sajad0g

sajad0g

681
    2,328
    422
    بهتره اینجوری دسته بندی کنی
    دسته 1:پنجاه درصد احتمال ازدواج
    دسته 2:ترشیده های آینده
    دسته 3:دخترایی که از بی شووری...آره

milad1212m، behnam7503، مهربون و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. میگم عضلاتت تو حلقم:75:

behnam7503 از این پست تشکر کرده است.
  10. روزی دختر کوچولویی از مادرش پرسید مامان نژاد انسان ها از کجا اومد ؟ مادر جواب داد خداوند آدم و حوا را خلق کرد. اون ها بچه دار شدند و این جوری نژاد انسان ها به وجود اومد دو روز بعد دخترک همین سوال رو از پدرش پرسید. پدرش پاسخ داد: خیلی سال پیش میمون ها تکامل یافتند و نژاد انسان ها پدید اومد . دختر کوچولو که گیج شده بود نزد مادرش رفت و گفت : مامان؟ تو گفتی خدا انسان ها رو آفرید ولی بابا میگه انسان ها تکامل یافته ی میمون ها هستند من که نمی فهمم !
    مادرش گفت: عزیز دلم خیلی ساده است. من بهت در مورد نژاد و نسل خودم گفتم و بابات در مورد نسل خودش !!!

rezaco2196 و milad1212m از این پست تشکر کرده اند.